18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Avatar
Zikorskee 2014-02-14, 13:44 7
Piękny gest. A nie ciągle smutki i żale. Tak trzymać
Zgłoś
Avatar
staffior 2014-02-14, 14:20 49
chcieli też podziękować Justynie, ale sztab trenerski nie zgodził się na pokazowe złamanie stopy
Zgłoś
Avatar
Pianus 2014-02-14, 14:27
Według mnie źle wyszedł z progu ale mogę się mylić.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2014-02-14, 14:31 4
Jak dla mnie chujowe. Próba żałosnego podreperowania swego wizerunku po blamażach z dwóch ostatnich sezonów z wykorzystaniem do tego celu dorobku Kamila Stocha.

W ogóle siatkarze są bardzo specyficzni i chętni do robienia z siebie idiotów przed kamerami.
Zgłoś
Avatar
Jasper123456789 2014-02-14, 15:06 34
luxik ty jebany idioto...
Zgłoś
Avatar
kanapkasmalec 2014-02-14, 15:06
@ up a weź ty zamknij mordę kurwa! jak dla mnie zajebiste i pomysłowe
Zgłoś
Avatar
SOOPER 2014-02-14, 15:10
Za złoty medal zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
guciosuav 2014-02-14, 15:34
Za naśladowanie Kamila Stocha po meczu siatkarskim zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Achrem 2014-02-14, 16:31 3
luxik1988.... Chyba nie oglądałeś nigdy siatkówki a tym bardziej nie byłeś na meczu więc się nawet nie odzywaj. Bo piłkarze robią z siebie idiotów na każdym meczu :p. A Polska siatkówka jest akurat na światowym poziomie i nigdy nie widziałem żeby któryś siatkarz robił z siebie idiotę przed kamerami A tu chłopaki z Bełchatowa pokazali odrobinę poczucia humoru i tyle dziękuję pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
ceteth 2014-02-14, 16:58
Piękny lot
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2014-02-14, 18:12 1
@ Jasper123456789

I co, poczułeś się teraz lepiej po obrzuceniu mnie wyzwiskami?

@ kanapkasmalec

Niczego nie mówiłem, więc nie mogę zamknąć mordy. Mógłbym co najwyżej skasować swój wpis, ale tego nie zrobię. Mam nadzieję, że też jesteś kurwa dostatecznie spełniony (jak kolega wyżej) po dopierdoleniu się do mojej skromnej osoby.

@ Achrem

Konstruktywna krytyka. To lubię. Przynajmniej napisałeś coś po ludzku.

Oglądam siatkówkę, podobnie jak inne sporty nieprzerwanie od kilkunastu lat i myślę, że znam się na sporcie. Co innego gra, a co innego pajacowanie. Wiem, że niektórzy mają potrzebę przebywania w blasku fleszy i robienia czegoś na pokaz, pod publiczkę. Prawdę mówiąc Paweł Zatorski uznawany przez wielu za gracza o większym potencjale niż np. Krzysztof Ignaczak lub Aleksiej Verbow mógłby skupić się na rzeczach ważnych zamiast robić z siebie pierdolonego celebrytę. Podobnie z Karolem Kłosem i Andrzejem Wroną, którzy są można powiedzieć bardzo aktywni medialnie. Skra po okresie kilkuletniej hegemonii w Polsce i sukcesach w LM, niestety w ostatnich dwóch sezonach pokazała się z tej słabszej strony. Mundial w Polsce już bardzo blisko, a więc radziłbym zawodnikom martwić się nad poprawą własnej dyspozycji i przykładać większą wagę do treningu zamiast pajacować. Tak będzie lepiej, i dla nich i dla nas - kibiców.
Zgłoś
Avatar
jarao 2014-02-15, 0:56 1
Siatkarze PGE Skry Bełchatów postanowili w czasie meczu sparodiować wyczyn Kamila Stocha.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2014-02-15, 1:00 1
...to nie jest parodia tylko ich podziękowanie i zarazem wyrażenie szacunku dla Stocha.
Zgłoś