18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
kacimierz 2014-06-23, 12:00
Wcale nie udawane tylko kurwa koleś z kamerą stoi 50m dalej w krzakach a słychać idealnie co ludzie przy brzegu mówią.
Zgłoś
Avatar
pinio09 2014-06-23, 13:27 1
"I'm doing the cold water challenge."

Czy niektórych ludzi to już do końca popierdoliło?
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2014-06-23, 14:44
To już nie jest śmieszne dla niektórych ludzi. A jakby ktoś był chory i ataku dostał czy coś podobnego?
Przynajmniej by mieli nauczkę do końca życia.
Zgłoś
Avatar
smyku1012 2014-06-23, 16:03 1
rantanplan i Tiquer. Chuj wam w dupe. Jest różnica między robieniem swojej baby w chuja, że się z nią zrywa czy też robienie w chuja kumpla. Co innego na ulicy wyskakiwać z maczetą/piłą łańcuchową czy kijem w przebraniu nawiązującym do horrorów. Każdy normalny człowiek jest w stanie zrozumieć że są granice pranków czy innego hamerykańskiego chujostwa. Tak więc normalne jest że ludzie są wkurwieni i wyrażają to w komentarzach, a nie jest to spowodowane tym że jakiś zajebisty koleś raz o tym napisał i każdy to powtarza wy tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
K................l 2014-06-23, 18:10
ja tam czekam aż trafią na kogoś z bronią
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2014-06-23, 19:41
smyku1012 napisał/a:

rantanplan i Tiquer. Chuj wam w dupe. Jest różnica między robieniem swojej baby w chuja, że się z nią zrywa czy też robienie w chuja kumpla. Co innego na ulicy wyskakiwać z maczetą/piłą łańcuchową czy kijem w przebraniu nawiązującym do horrorów. Każdy normalny człowiek jest w stanie zrozumieć że są granice pranków czy innego hamerykańskiego chujostwa. Tak więc normalne jest że ludzie są wkurwieni i wyrażają to w komentarzach, a nie jest to spowodowane tym że jakiś zajebisty koleś raz o tym napisał i każdy to powtarza wy tępe chuje.



A czy ja napisałem, że to popieram? Dla mnie Ci ludzie to jebane dno intelektualne. Wyśmiewam tylko sadolowe pelikany bez własnego zdania.
Zgłoś
Avatar
mateyko44 2014-06-24, 1:53
Pran? Czy nie ma polskiego odpowiednika?
Zgłoś
Avatar
Qwertyliusz 2014-06-24, 6:00
mateyko44 napisał/a:

Pran? Czy nie ma polskiego odpowiednika?


"Zgryw". Polacy nie... fajw-o-kloki.
Zgłoś