18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pakicito 2012-04-14, 9:10
pechowy dla ciebie rowniez - brak ruchania
Zgłoś
Avatar
fishu199 2012-04-14, 9:34
Sama złamała...
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-04-14, 9:35
To jest Sadistic czy Blogstic kurwa?!
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-14, 9:41 17
kunda5 napisał/a:

To jest Sadistic czy Blogstic kurwa?!



Twój Staristic.
Zgłoś
Avatar
DFM 2012-04-14, 14:17 4
kubusiekh napisał/a:



Twój Staristic.



Twój poziom wypowiedzi wskazuje że masz nie więcej jak 15 lat. Lepiej idź i wsadź nos w książki bo w poniedziałek szkoła.
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2012-04-14, 14:45
Cavaran napisał/a:

Piątek 13-tego był pechowy dla mojej dziewczyny. Najpierw przypaliła obiad, potem złamała nos.



Ja bym swojej też w kły wyjebał, jak by obiad spierdoliła
Tylko bez przesady
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-04-14, 15:27
kubusiekh napisał/a:



Twój Staristic.



♣ napisał/a:



Twój poziom wypowiedzi wskazuje że masz nie więcej jak 15 lat. Lepiej idź i wsadź nos w książki bo w poniedziałek szkoła.


No własnie co to kurwa jest?!
Zgłoś
Avatar
ludzi1 2012-04-14, 20:53 2
się kurwa czepiacie, czy jak napiszę "leciałem tupolewem i wyjebałem w palmę" też kurwa wszyscy to będziecie łykać jak dziwka kutasa? -.-'' trochę kurwa sceptycyzmu
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-14, 21:44 5
♣ napisał/a:



Twój poziom wypowiedzi wskazuje że masz nie więcej jak 15 lat. Lepiej idź i wsadź nos w książki bo w poniedziałek szkoła.



Chyba masz problem z akceptacją w swoim środowisku co? Innych wokół siebie pomniejszasz. Zapewne biją Cię w szkole co? Siedzisz przed komputerem, ważysz 120 kilo przy 170cm wzrostu. Masz pryszczaty ryj i skrzywienie kręgosłupa? Jeżeli masz jakiś problem udaj się do specjalisty, może Ci jakoś pomoże w akceptacji. Życzę Ci miłego tygodnia spędzonego przy zasłoniętych oknach i przed komputerem zgrywając kozaka na Sadisticu i ewentualnie kwejku. Pozdrawiam.

kunda5 napisał/a:

To jest Sadistic czy Blogstic kurwa?!



A co do Ciebie desperacie to widzę, że nie zrozumiałeś kawału, bo Cavaran raczej na Sadisticu bloga nie prowadzi, więc nie wiem po kiego chuja piszesz taki debilny komentarz? Potem wjeżdżacie na mnie, że sam piszę debilne komentarze a nie widzicie swoich. Żenujący jesteście. Możecie razem zamieszkać i robić z siebie gimbusów na Sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Karol17 2012-04-15, 0:16
@up
się napiął...
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-15, 9:10
@up
Nie napiął, tylko skoro we dwóch na mnie wjechali no to bez przesady.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-04-15, 9:24
kubusiekh napisał/a:



Chyba masz problem z akceptacją w swoim środowisku co? Innych wokół siebie pomniejszasz. Zapewne biją Cię w szkole co? Siedzisz przed komputerem, ważysz 120 kilo przy 170cm wzrostu. Masz pryszczaty ryj i skrzywienie kręgosłupa? Jeżeli masz jakiś problem udaj się do specjalisty, może Ci jakoś pomoże w akceptacji. Życzę Ci miłego tygodnia spędzonego przy zasłoniętych oknach i przed komputerem zgrywając kozaka na Sadisticu i ewentualnie kwejku. Pozdrawiam.

A co do Ciebie desperacie to widzę, że nie zrozumiałeś kawału, bo Cavaran raczej na Sadisticu bloga nie prowadzi, więc nie wiem po kiego chuja piszesz taki debilny komentarz? Potem wjeżdżacie na mnie, że sam piszę debilne komentarze a nie widzicie swoich. Żenujący jesteście. Możecie razem zamieszkać i robić z siebie gimbusów na Sadisticu.



Karol17 napisał/a:

@up
się napiął...

Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-04-15, 15:23
kunda5 napisał/a:





No patrzę, że jeszcze bajeczki oglądamy?
Zgłoś
Avatar
Qunda 2012-04-16, 6:41
kubusiekh napisał/a:



No patrzę, że jeszcze bajeczki oglądamy?


Widze że nie oglądasz,to i nieznasz.Najlepsze i najśmieszniejsze bajki z dziecinstwa (do dziś cieszą) to WarnerBros.KURWA! No chyba że ty siedzisz cały dzień przed kompem i zerkasz w tv na mini mini+ na gadającą rybe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie