18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pitarturbull1987 2011-05-27, 19:38 3
kurwa na litość boską... dłuższe te odcinki rób człowieku dłuższe
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2011-05-27, 20:17
czarna kawa mnie rozsmieszyla
ale poza tym to nic fajnego
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-05-27, 20:22 5
coś czuję że to będzie tak samo liczne i głupie jak Matura to bzdura.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2011-05-27, 20:27
Jeden odcinek który ma pół godziny i wystarczy na pół roku, a nie co dwa tygodnie odcinki po 2 minuty..
Zgłoś
Avatar
proxx 2011-05-27, 21:02
Pierwszy raz to oglądam,o co tu właściwie chodzi?Trzeba obejrzeć poprzednie części żeby to zrozumieć,czy tylko rzucą jakimś przekleństwem od czasu do czasu i to ma być smieszne?
Zgłoś
Avatar
vdm 2011-05-27, 21:13 4
tylko ja mam wrażenie,że to wszystko jest sztuczne i na siłe? poza tym wkurwia mnie ten gość, co chwile pierdoli o ludzkiej głupocie. Sfrustrowany hipokryta
Zgłoś
Avatar
MówMiPanie 2011-05-27, 21:36 2
Dalione napisał/a:

Jeden odcinek który ma pół godziny i wystarczy na pół roku, a nie co dwa tygodnie odcinki po 2 minuty..


Dokładnie! Tak samo po chuj robić serial odcinkowy ! Od razu zajebać film, który trwa tydzień non stop i po kłopocie. A tak ludzie muszą czekać i się irytować eh

proxx napisał/a:

Pierwszy raz to oglądam,o co tu właściwie chodzi?Trzeba obejrzeć poprzednie części żeby to zrozumieć,czy tylko rzucą jakimś przekleństwem od czasu do czasu i to ma być smieszne?


Wejdź, sprawdź, przeczytaj opis... trudne? Uwaga 18+. piatek.tosiewytnie.pl

vdm napisał/a:

tylko ja mam wrażenie,że to wszystko jest sztuczne i na siłe? poza tym wkurwia mnie ten gość, co chwile pierdoli o ludzkiej głupocie. Sfrustrowany hipokryta



Nie, bo kurwa ma być tru 100% oni tak naprawdę żyją! I Konstanty Kwas jest prawdziwy. Koleś co chwile pierdoli o głupocie, bo na tym ma kurwa polegać ten program.
Zgłoś
Avatar
OMEN_666 2011-05-27, 23:01
Hahaha zamiast filmiku mam czarne okienko i nic więcej.Ale mam dzisiaj szczęście,że tego dna nie zobaczę.Ale chuj w następny piątek też ta sraka się tu pojawi
Zgłoś
Avatar
adekk 2011-05-27, 23:02
a ostatnio w odcinku pierdolił że w pracy nie ma co robić i gra. pojebane to już tego nie oglądam. Gwiazda się znalazł, niech sobie jeszcze wyrobi paszport polsatu.
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-05-28, 0:05
Niedługo zmieni Cichopek i z Ibiszem będzie wiochę robić
Zgłoś
Avatar
Miska 2011-05-28, 11:36
Minął mnie odcinek drugi? Nawet nie zauważyłem...
Zgłoś
Avatar
proxx 2011-05-28, 12:05
@mowmipanie,jesteś jakimś obrońcą uciśnionych,czy pracujesz z nimi?hah
Zgłoś
Avatar
MówMiPanie 2011-05-28, 12:45
proxx napisał/a:

@mowmipanie,jesteś jakimś obrońcą uciśnionych,czy pracujesz z nimi?hah


Wkurwia mnie głupota i ignorancja takich jak Ty.
Zgłoś
Avatar
ozon2000 2011-05-28, 15:10 6
BĘDZIE TROCHĘ DŁUGO, ALE TO APEL DO WAS SADYŚCI!!!
Jestem na tym forum od dawna, ale nie rejestrowałem się, będąc po prostu biernym obserwatorem.
Nie raz widziałem (jak to określają kowboje klawiatury) "suchary", jednak po prostu je wyłączałem nie zwracając na nie uwagi.
Ten chujowy filmik obejrzałem wczoraj... Dziś włączam sadola i niestety natknąłem sie na niego znów, więc stwierdziłem, że poczytam komentarze.
Większość z nich podziela moje zdanie, jednak MówMiPanie mnie rozjebał broniąc to ewidentne gówno, w związku z tym postanowiłem się zarejestrować i napisać mój pierwszy komentarz w tym serwisie.
Ten twór jest gównem samym w sobie, najprawdopodobniej mającym na celu wypromowanie sztucznego, notorycznego i niepotrzebnego przeklinania NA SIŁĘ, wylewania na innych swojej frustracji i obsrywania się każdą pierdołą... Każdy ma w pracy problemy - jedni większe, inni mniejsze, ale żeby robić o tym głupie filmiki... to już tylko świadczy o obniżającym się poziomie poczucia humoru naszego Narodu, albo niską średnią wieku oglądających takie śmieci.
Jak miałem 12 lat, to śmiałem się z przeróbki Kubusia Puchatka, gdzie bluzgi sypały się soczyście i gęsto, ale teraz... (?)
RATUJMY ten serwis przed takimi krowimi plackami, bo jak nie powiemy odpowiednio szybko NIE, to takiego badziewia się namnoży!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie