18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Poserhunter 2011-09-02, 16:17
dakann.fora.pl/

Tu można kolegę zjebać, sam na to pozwala nawet, pierwszy dział od góry
Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2011-09-02, 16:57
CO to za utwór ze wstępu? A spróbuj ktoś nazwać mnie ujkiem, bo nie znam klasyki... dlatego chce ją poznać
Zgłoś
Avatar
qbawrobel 2011-09-02, 17:24 2
@SzczypMojeSuty

Prokofiev - Dance of the Knights
Zgłoś
Avatar
sznycel 2011-09-02, 17:45
"Jak ja to ładnie ująłem na początku tego odcinka? Aa no tak - ja pierdole..." - Po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam dokładnie to samo.
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-09-02, 18:17 1
O ile najeżdżanie na Wujka zrozumiem(Gejowski wygląd i gejowskie rady) o tyle pojazd na Dakanna za chuja nie zrozumiem, no chyba, że jesteście z podstawówki albo gimnazjum, ale w takim razie won stąd, bo, aby się ośmieszacie krytykując byle kurwa co. Niedługo będę czytał komentarze, że ta dupa z fejsa(Ta goła) jest zbyt wulgarna. Won stąd, bo to serwis od 18 roku życia albo przynajmniej dla ludzi myślących.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2011-09-02, 18:30 1
Może i "Piątek the series" nie jest tak zajebisty jak oryginalny "piątek", ale dalej trzyma poziom. Niektóre teksty i zagadnienia są wprost genialne.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2011-09-02, 22:27 1
Oooo chyba chłopaki z filmu zabrali głos w dyskusji. Nikt inny by ich nie bronił.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-09-02, 22:52
Cytat:

ale czego się kurwa spodziewać w erze "Włatców móch czy "Trudnych spraw" ?


Czyim problemem jest to, że bierzesz "Trudne Sprawy" na poważnie?
Zgłoś
Avatar
eskel_jsk 2011-09-02, 23:49
ani to śmieszne ani zabawne
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2011-09-03, 0:43
Jeadong napisał/a:

Zarzucasz typowi czytanie z kartki, pytam- dlaczego nie ? Kto dzisiaj ma czas na uczenie się tekstów na pamięć, to za pewne nie jest ich stała praca i mają inne zajęcia, tym bardziej, że właściwie nie widać jak coś czyta, przynajmniej ja tego nie dostrzegłem.



Misiu, nie chodzi mi o to, że czyta. Niech sobie czyta, chwała Bogu, że umie. Gorzej, że tekst brzmi, jakby miał go przed oczami po raz pierwszy. A to już niezbyt dobrze świadczy o produkcji. "Tętno pierwotnej puszczy" na TVP 2 (później na Planette) też było "obsługiwane" przez lektorów z kartki, a jednak brzmiało lepiej - jakby wcześniej lektorzy mieli czas na zapoznanie się z tekstem.

Jeadong napisał/a:

Druga sprawa, we wnioskach do tego filmu piszesz o możliwości szybkiego wrzucenia filmiku do neta i o pojawiającym się chłamie.
Tu też się nie zgodzę, ponieważ jakbyś obejrzał ich poprzednią produkcję, zresztą to widać już podczas oglądania, że włożyli sporo pracy żeby przygotować taki materiał tj. oprawa dźwiękowa, graficzna itd. To nie jest jakieś luntkowe gówno z "jutuba".



Wybacz, ale po tym nagraniu, ostatnim odcinku "Sekswizji" oraz paru minutach "Ulicznego kombajnu" jestem na tyle zdegustowany, że oglądania poprzedniej produkcji się nie podejmę. Inna sprawa, że bywają dobre technicznie sprawy (chociażby RatherGoodStuff na YT), które poziomem treści przyprawiają o odruch wymiotny, bywają też z technicznego punktu widzenia gnioty, ale o strawnym przesłaniu. A tu mamy technicznie marne i merytorycznie nieskładne gadanie o niczym. Poza tym, jak zauważyłem, nieliczne perełki łatwo padają ofiarą przygniecenia przez stos gówna.

Rzadka sprawa na forum tego portalu, polemika na jako-takim poziomie.
Pax vobiscum, miłego wieczoru.
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2011-09-03, 1:42
Ja pierdole, ale narzekają..

To akurat jest spoko
Zgłoś