18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Demeroth 2011-09-02, 11:48 17
Tan pajac w okularach i kapalusiku skutecznie odstrasza przed naciścięciem PLAY...
Zgłoś
Avatar
Bartz 2011-09-02, 11:52
Kij w oko Dakannowi.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2011-09-02, 11:56 1
Ja pier.... a nie mógł tam jescze zostać trochę?
Zgłoś
Avatar
Franz 2011-09-02, 12:01
A najbardziej paskudny ryj z nich wszystkich to ma ten Dakkan.... Kurwa, no jakby nie te zeby, to ma ryj jak dupa konia !
Zgłoś
Avatar
amoroso 2011-09-02, 12:37 33
oj nie pierdolcie Dakann jest w chuj razy lepszy niż ten cały zcwelony Chujek bielu
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2011-09-02, 12:44 1
Jak Wy kurwa narzekacie, zrobili by 10 minutowy odcinek nazwali go Piątek 3 i wszyscy sralibyście w gacie.
Mi tam się podoba, ale piwa nie dam.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2011-09-02, 12:50 9
Wrażenia z oglądania - na bieżąco.
00:37 - czy gość, którego głos słyszę, czyta z kartki tekst, który ma przed oczami po raz pierwszy? Może świadczyć o tym chociażby fakt, że bardzo nienaturalnie dzieli wdechami wypowiadane przez siebie zdania. Brzmi to wybitnie sztucznie, niemal jak wierszyk recytowany (chociaż "klepany" byłoby lepszym określeniem) przez dziecko, gdzie pauzy nie wynikają z interpunkcji, jeno z długości linii. Bla bla bla przecinek bla kropka bla bla - wdech, przejście do nowej linii - bla bla... Jakoś w okolicach szóstej klasy szkoły podstawowej mój kolega dostał ocenę niedostateczną za taką "recytację", może twórcy filmu przegapili ten etap edukacji?
00:52 - o, ten fragment znał wcześniej. Przeczytał ciut naturalniej.
01:53 - być może niepotrzebnie skrytykowałem twórców filmu. Może oni naprawdę są w okolicach szóstej klasy szkoły podstawowej? Świadczyć o tym może chociażby nieobeznanie z ludzką głupotą, silne denerwowanie się względnie mało szkodliwymi jej objawami. Ale w takim układzie też nie wszystko jest w porządku - od kiedy szóstoklasiści używają takich wulgaryzmów? Rodzice powinni częściej używać kabla od prodiża. I przestać karmić dzieciaka sterydami, bo wygląda na trochę więcej niż 12 lat. Istnieje jeszcze taka możliwość, że nasz bohater parę razy nie zdał i edukacja urwała mu się na szóstej klasie, bo osiemnastka stuknęła. Ciąg dalszy nagrania być może pozwoli mi na weryfikację przedstawionej w ostatniej możliwości teorii.
02:16 - ów wulgarny szóstoklasista na 100% czyta tekst z kartki, na 100% czyta go pierwszy raz i na 100% czyni to wybitnie nieumiejętnie. Coraz poważniej zastanawiam się nad wyłączeniem tego w cholerę.
02:30 - do powyższego dodaję - na 100% jest szóstoklasistą (lub młodszym dzieckiem), w końcu w tym wieku zdarza się myśleć, że człowiek idzie do pracy aby zająć się tam nicnierobieniem.
02:34 - widok tej uroczej twarzyczki sprawił, że nie będę miał erekcji przez najbliższy miesiąc.
03:00 - jak wspomniałem, szóstoklasista nie musi mieć 12 lat. Może mieć ciut więcej, ale z racji różnej maści problemów (w końcu ludziom zdarzają się różne sytuacje) nie zdać parę razy. Przypadek, który obserwujemy w filmie także nie zdał parę razy (i dlatego przerwał swoją edukację na szóstej klasie szkoły podstawowej), ale tylko i wyłącznie z racji posiadania przeżutej gumy do żucia zamiast mózgu. Świadczyć o tym może chociażby widoczne przyklejenie do monitora z ograniczonym odbiorem bodźców z monitorem niezwiązanych.
03:06 - nie, nie jestem w żaden sposób uprzedzony w stosunku do ludzi brzydkich (sam zbyt piękny nie jestem), ale jeśli istnieje reinkarnacja, to bardzo źli ludzie powinni w następnym wcieleniu mieć taki ryj. Czuję się zniesmaczony i zdegustowany tym widokiem. W obecności tej miny nawet szóstoklasista odkleił się od monitora.
03:19 - wydaje mi się, że nie mogę oglądać tej sceny, gdyż jestem na to zbyt heteroseksualny.
03:41 - teoria sprzed dwudziestu jeden sekund potwierdzona. Ale spróbuję się jakoś przemęczyć.
03:42 - przemęczyłem się. Boli. Mój zmysł estetyczny cierpi.
04:16 - koniec.

Wnioski:
1. Brak jakichkolwiek wniosków, jakie można byłoby wyciągnąć z filmu. Ot, facet pogadał aby pogadać. Wyżalił się, wypłakał. Ale morału brak, wniosków brak, przesłania brak.
2. Internet, a zwłaszcza cyfrowa pseudokinematografia, umożliwiająca nagranie materiału w prawie każdych warunkach i natychmiastowe opublikowanie go w sieci, zarzuca nas tonami chłamu (i tu nie chodzi o opinię na temat konkretnego nagrania lub grupy nagrań), jednocześnie grzebiąc gdzieś głęboko i daleko nielicznych utalentowanych ludzi. Kiedyś, jeszcze kilka lat temu, gdy w niektórych szkołach, domach kultury, ośrodkach animacji kultury istniały grupy teatralne, nowi członkowie, którzy czytali bądź (o zgrozo) mówili w sposób taki, jaki zaprezentował nam lektor w powyższym nagraniu, odpadali po pierwszej próbie (i to czysto warsztatowej, opartej wyłącznie o ćwiczenia oddechowe i dykcyjne). Wiedzieli, że to nie dla nich, że nie mają zdolności aktorskich, że nie potrafią płynnie operować komunikatami werbalnymi, czasem z racji problemów z nagłośnią, czasem też zwyczajnej nieumiejętności wypowiadania się w sposób pozbawiony pretensjonalności, brzmiący naturalnie. Powyższy film boleśnie uświadomił mi, że teraz zdolnościami aktorskimi żaden wrzucający do netu młodzieniec się nie przejmuje. Szkoda, że większość nagrań publikowanych tu w związku z zawiązanymi pomiędzy administratorami stron umowami partnerskimi jest na takim poziomie. Niedługo w poszukiwaniu dobrej szkoły aktorskiej trzeba będzie przeglądać wyłącznie hard.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-09-02, 12:53 1
Franz napisał/a:

A najbardziej paskudny ryj z nich wszystkich to ma ten Dakkan.... Kurwa, no jakby nie te zeby, to ma ryj jak dupa konia !



Pokaż swój pysk to pośmiejemy się razem. Poza tym jesteś jakimś pedałem, że zwracasz uwagę na męskie mordy ?

Reszty przygłupich wypowiedzi szkoda komentować, w piątki podstawówka szybciej kończy lekcje ? Jebane gimbusy... człowiek wchodzi żeby poczytać jakieś błyskotliwe wypowiedzi forumowiczów na temat filmu, a tu same gówna "masz brzydki ryj, nie oglądam bo mam małe jajka, wypierdalać z tym gównem, dakann to pedał itd."


@Edit up

O, w końcu jakaś sensowna wypowiedź. Leci piwko ! Ale tylko za chęci.
Zarzucasz typowi czytanie z kartki, pytam- dlaczego nie ? Kto dzisiaj ma czas na uczenie się tekstów na pamięć, to za pewne nie jest ich stała praca i mają inne zajęcia, tym bardziej, że właściwie nie widać jak coś czyta, przynajmniej ja tego nie dostrzegłem.
Druga sprawa, we wnioskach do tego filmu piszesz o możliwości szybkiego wrzucenia filmiku do neta i o pojawiającym się chłamie.
Tu też się nie zgodzę, ponieważ jakbyś obejrzał ich poprzednią produkcję, zresztą to widać już podczas oglądania, że włożyli sporo pracy żeby przygotować taki materiał tj. oprawa dźwiękowa, graficzna itd. To nie jest jakieś luntkowe gówno z "jutuba".
I jeszcze jedno, zgodzę się jeśli chodzi o te testy na dykcję itd. ale czego się kurwa spodziewać w erze "Włatców móch czy "Trudnych spraw" ?
Zgłoś
Avatar
ZeXeL 2011-09-02, 13:01 2
E tam, po co ta napinka? Lepsze robienie takich filmików, niż chlanie pod blokiem czy bicie 5 na 1.
Zgłoś
Avatar
Franz 2011-09-02, 13:11
Cytat:

Pokaż swój pysk to pośmiejemy się razem. Poza tym jesteś jakimś pedałem, że zwracasz uwagę na męskie mordy ?

Reszty przygłupich wypowiedzi szkoda komentować, w piątki podstawówka szybciej kończy lekcje ? Jebane gimbusy... człowiek wchodzi żeby poczytać jakieś błyskotliwe wypowiedzi forumowiczów na temat filmu, a tu same gówna "masz brzydki ryj, nie oglądam bo mam małe jajka, wypierdalać z tym gównem, dakann to pedał itd."



Blagam cie, opierdala z ryja wszystkich na ryjbuku a ty sie mnie przyjebales ? No kurwa, troche jakiegos pierdolonego opanowania, kazdy jakos wyglada i chuj to komu do tego. Nikt mu kurwa ogladac nie kaze tych zjebanych profili. I nie trzeba byc kurwa pedalem zeby widziec kto jest kurwa przystojny a kto nie, z tym ze nie to ladne co ladne a co sie komu podoba. Chyba ze jestes kryptogej i boisz sie ze jakis facet moze ci sie wydac przystojny.
Zgłoś
Avatar
memento_ap 2011-09-02, 13:38 5
No wreszcie jest,.... a jak ktos tego nie lubi to po cholere patrzy na kazdy odcinek w kazdy piatek i napierdala debilne komenty "jaki on ma ryj jakie to jest chujowe" wiedzac z gory ze w nastepny piatek odpali ten filmik i znow bedzie pisal durne komenty....eeee szkoda mi was.
Zgłoś
Avatar
sebool12 2011-09-02, 14:21
@up
Popieram... Jakie kurwa wszystko mądre "jaki hujowy","nie mógł więcej zostać na urlopie?"... TO NA CHUJ TO OGLĄDASZ? Ktoś ci każe? Masz w szkole jakieś wypracowanie napisać czy co? Rozpierdalają mnie takie komenty, jeżeli aż tak sie nudzisz, że ogladasz coś czego nie chcesz ogladać to odejdź od tego kompa i weś się za jakąś robotę... (wiem brzmi jakby mój to twój stary/a, ale chuj mnie to...)
Zgłoś
Avatar
pabl0 2011-09-02, 14:51
Franz napisał/a:



Blagam cie, opierdala z ryja wszystkich na ryjbuku a ty sie mnie przyjebales ? No kurwa, troche jakiegos pierdolonego opanowania, kazdy jakos wyglada i chuj to komu do tego. Nikt mu kurwa ogladac nie kaze tych zjebanych profili. I nie trzeba byc kurwa pedalem zeby widziec kto jest kurwa przystojny a kto nie, z tym ze nie to ladne co ladne a co sie komu podoba. Chyba ze jestes kryptogej i boisz sie ze jakis facet moze ci sie wydac przystojny.



Ty jestes pewno Bogiem sexu i kazda laska na Ciebie leci jak Cie tylko zobaczy ...not
Zgłoś
Avatar
Domeneq 2011-09-02, 16:10
230 zaproszeń na fejsie - Challenge kurwa accept
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie