18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Loki91 2012-02-17, 17:55 5
Jako zapalony gracz stawiam piwo, bo ma trochę racji.

A jak człowiek przypomni sobie owego "starocia" to się łezka w oku kręci i ma ochotę znów pofragować na duście2
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-02-17, 17:58
ja jak przypominam sobie cs-a dostaje mdłości ale za cod mw3 daje piwko
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-02-17, 18:00 2
@UP
Jesteś kolejnym "graczem" który patrzy na grafike, nie na grywalność gry.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-02-17, 18:05 3
Godziny przy CSie były bardzo fajnym okresem mojego życia...
Tam liczył się refleks. Nie to co w nowych fpsach, gdzie z taką ilością detali otoczenia ktoś strzela do Ciebie zza płotu przez szparę, gdzie się mieści ledwo lufa-.-
Grafika nie miała znaczenia, bo grywalność jeszcze parę lat temu rekompensowała wszechobecne kąty proste i piksele wielkości mojej pięści.
Zgłoś
Avatar
owek 2012-02-17, 18:24
Ale kozak pije whisky z caca-colą przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-02-17, 18:53 2
Cała prawda, o CS'ie ta gra to śmieć.
Gra była dobra 8 lat temu, ale teraz, kto w nią gra, albo jest gimbusem, albo w jakiejś zawodówce czy technikum z niskim poziomem.
Najśmieszniejsze jest to że 15 latki z kompami z procesorami i7 i wyjebanymi kartami graficznymi, grają w gry pokroju CS, kiedy ja muszę się męczyć w BF 3 czy Arme 2 na 25 fpsach. Chociaż to może lepiej.
Zgłoś
Avatar
K................y 2012-02-17, 19:50 3
@iHadToGo: Że tak zapytam - Co ty pierdolisz?! Dlaczego uważasz, że gracze CS'a siedzą w zawodówce/technikum. Że co? ZSZ/Technikum to gorsze? W każdej grze są gimbusy/debile i Tuski. Czy to Tibia, czy to WoW, czy to właśnie CS.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-02-17, 20:34 3
Widzę, że stereotypy dosięgają już nawet kategorii gier: "grasz w grę sprzed 3 lat=jesteś lamusem; grasz w bf3=jesteś super elo ziomek i w ogóle"...

Wszędzie są gracze i idioci. To trochę jak czucie się lepszym, bo od dziecka mieszka się w stolicy
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-02-17, 23:22
O kurwa.. Dakann wbił na moją sieć serwerów.. jaki wstyd..
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-18, 1:37
tosiewytnie napisał/a:


W co gra Dakann?


Koło chuja mi to lata. Jesteście słabi i nic tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-02-18, 9:01
@UP
Zgadzam się ;]
Zgłoś
Avatar
krolik112 2012-02-18, 9:27
iHadToGo napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to że 15 latki z kompami z procesorami i7 i wyjebanymi kartami graficznymi, grają w gry pokroju CS, kiedy ja muszę się męczyć w BF 3 czy Arme 2 na 25 fpsach.

ta ja pierwszą cześć crysisa na 16 fps przeszedłem
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-02-19, 22:55 2
JesionRKO napisał/a:

@iHadToGo: Że tak zapytam - Co ty pierdolisz?! Dlaczego uważasz, że gracze CS'a siedzą w zawodówce/technikum. Że co? ZSZ/Technikum to gorsze? W każdej grze są gimbusy/debile i Tuski. Czy to Tibia, czy to WoW, czy to właśnie CS.


Nom, ale w CS'ie jest największe stężenie idiotów i niedojebów, bo powiedzmy Arma 3 czy jakaś strategia typu WIC jest dla nich za trudna.
Co do techników czy zawodówki to prawda. Jeżeli jest naprawdę niski poziom, to do tego czasu chodzą tam, żelusie i raperzy z telefonami z których leci muzyka na korytarzu. Do tego śmieją się z żartów pokroju "ale urwał"

@Lok91

Nikt nie mówi tu o stereotypach. Sam gram w gry takie jak powiedzmy Baldur's Gate czy Diablo, które są lepsze od powiedzmy dzisiejszego DA 2.
Tutaj o chodzi o tą chorą grę jak CS. Tam jest największe stężenie niedorozwojów, nie dojebów i idiotów. Wejdź powiedzmy na publica na byle jakim ts czy vt. Zaraz wbije jakiś dzieciak i się pyta czy grasz w CS.
Do tego te śmieszne gatki typu mam steam - nie mam cheatów. CS jest już od lat nie updatowany i można wchodzić na wall hackach i innych pierdołach na serwy bez obawy, że cie ktoś zbanuje.
70 % gra tam na loozie na takich confingach i cheatach. Jeśli w to nie wierzycie widocznie jesteście idiotami.
Zgłoś
Avatar
Loki91 2012-02-20, 13:52
Fakt, często się odechciewa grać przy ilości debili, tu masz rację. Jednak jak się znajdzie porządny serwer(grałem około 4 lat i mógłbym porządne serwery wymienić na palcach jednej ręki), gdzie admini są w porządku i mają "zmiany", że cały czas ktoś jest, to i panowie grający z ulepszaczami wylatywali po kilku minutach gry.

A co racja to racja, że update by się przydał. Może odświeżenie grafiki, ale pozostawienie starych map? Myślę, że cieszyłoby się to dużą popularnością. Na vt ani ts nigdy nie wchodziłem- grałem zazwyczaj sam i jeśli już to rozmawiałem przez mic w grze.

Piwo za zdolność wypowiadania się
Zgłoś