18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
brylan 2012-05-11, 15:26 13
0/10 bez oglądania.
Zgłoś
Avatar
�................a 2012-05-11, 15:27 8
@up Jesteś ze Śląska ?
Zgłoś
Avatar
SmaczniaK 2012-05-11, 15:31
też nie oglądam
kogo obchodzi jego egocentryczne pierdolenie o wszystkim i niczym?
jak mu się tam nie podoba to niech wypierdala, jak nie lubi autobusów to niech na piechotę zapierdala
a nie robi tępe filmy ze "śmiesznym" komentarzem które są bardziej płytkie niż kurwa kałuża przed domem
Zgłoś
Avatar
elane 2012-05-11, 15:37
A czy on gada, że na Śląsku jest źle? Powiedział, że jest (a raczej był) ohydny dworzec i że śmierdzi (z tym się nie zgodzę) i tyle. Resztę pochwalił.
Zgłoś
Avatar
b................3 2012-05-11, 15:42
Nie wiem jakim cudem to trafiło na główną. Stereotypowe to, i wulgarne bardzo...
Zgłoś
Avatar
poll85 2012-05-11, 15:46 3
Na Slasku nie smierdzi od ladnych 10 lat, drogi mamy jedne z najlepszych w polsce, bezrobocie - tez procencik maly. Co ten chuj wogole wie o tym regionie ? Mnie sie zdaje ze to program typowo dla moherow !
Zgłoś
Avatar
CrazyChocolate 2012-05-11, 15:48
To i MTB trafia na główną bez Piwek
Zgłoś
Avatar
m................r 2012-05-11, 15:51 4
Ha, a ja tam mieszkam i bardzo wiele rzeczy potwierdzam. Jedynie z tym smrodem warto sprecyzować, bo po prostu są miejsca lepsze i gorsze, a na co dzień się tak znowu tego smrodu nie spotyka, chyba, że w zetknięciu z autobusami Ikarus 280, które na niektórych liniach kursują nieprzerwanie. Zdarza się, ze niektóre mają wbudowany system gazowania pasażerów. Do tego mam wątpliwości co do umiejętności słuchania ze zrozumieniem niektórych osób zamieszczających komentarze do tego filmiku. Ode mnie piwo.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2012-05-11, 16:01
bialyjelen93 napisał/a:

Nie wiem jakim cudem to trafiło na główną. Stereotypowe to, i wulgarne bardzo...


Chyba, kurwa, pomyliłeś sadistic z adonai.pl
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-05-11, 16:33
bialyjelen93 napisał/a:

wulgarne bardzo...



A no ta, racja, sadol to stronka mocherowych beretów, a najgorszym przekleństwem jest wyzwanie od judaszów..
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2012-05-11, 16:34
SmaczniaK napisał/a:

też nie oglądam
kogo obchodzi jego egocentryczne pierdolenie o wszystkim i niczym?
jak mu się tam nie podoba to niech wypierdala, jak nie lubi autobusów to niech na piechotę zapierdala



Mnie obchodzi. "jak mu się tam nie podoba to niech wypierdala, jak nie lubi autobusów to niech na piechotę zapierdala", jak nie lubi filmiku to niech kurwa skroluje dalej.
Kurwa co za matoły, nie obejrzę ale pozostawię swój smród w komentarzach
Zgłoś
Avatar
adrian1507 2012-05-11, 16:35 2
Ludzie tak pojeżdżają Śląsk a prawda jest taka,że dzisiaj na Śląsku mieszka tyle warszawiaków,że się srać chce.Mówi,że tu śmierdzi ale kurwa do roboty to pierwsi tu przyjeżdżali na kopalnie.Śląsk ma większy wkład w ten naród niż wszystkie województwa razem wzięte.
Zgłoś
Avatar
dexen93 2012-05-11, 16:38
człowieku......pierwszy piątek był jeszcze w miare, ale to co wy teraz robicie........ehhhh......chujowe w chuj
Zgłoś
Avatar
r................1 2012-05-11, 16:39
Co oni innego potrafią, tylko krytykować, narzekać jak to wszędzie chujowo i myślą że robią fajny program, Śląsk jak śląsk może nie jest rewelacyjny, ale szacunek się należy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie