18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
m................1 2012-11-13, 16:38
O co chodzi z guziczkiem ignoruj? Ignoruję za każdym razem ale co jakiś czas znowu się pojawia... -_-
Zgłoś
Avatar
marna 2012-11-13, 16:40
marines081 napisał/a:

O co chodzi z guziczkiem ignoruj? Ignoruję za każdym razem ale co jakiś czas znowu się pojawia... -_-



ta opcja dotyczy konkretnego tematu, nie zaś całego działu czy tematycznie powiązanych kwestii.
Zgłoś
Avatar
leafen 2012-11-13, 16:42
Czy aż tak bardzo boli was to? Wystarczy przewinąć, jest tu wiele wiele innych bardziej rażących wstawek...
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2012-11-13, 16:44 1
Praga.... czym jest Praga wobec "starych" (stare bałuty, polesie, śródmieście) dzielnic Łodzi
Zgłoś
Avatar
CookieMonssster 2012-11-13, 17:33
Ja nie wiem.... czy ludzie są jacyś głupi pisząc co chwila pod tego typu wstawkami, żeby z tym wypier****ć... Pewnie WP płaci, to ma wstawki, bo to dodatkowa oglądalność - sprawa taka sama jak z reklamami gier na przeglądarkę - biznes jest biznes - nie jesteś zainteresowany, przewijaj dalej.....
Zgłoś
Avatar
margdrag 2012-11-13, 17:38
CookieMonssster napisał/a:

Ja nie wiem.... czy ludzie są jacyś głupi pisząc co chwila pod tego typu wstawkami, żeby z tym wypier****ć... Pewnie WP płaci, to ma wstawki, bo to dodatkowa oglądalność - sprawa taka sama jak z reklamami gier na przeglądarkę - biznes jest biznes - nie jesteś zainteresowany, przewijaj dalej.....



Spójrz na nazwę stronki, teraz pomyśl co ma ta wstawka wspólnego z jej tematyką. To nie jest jebany kwejk, wykop, czy inne gówno, więc nie róbcie pierdolnika.
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-11-13, 17:48 9
@margdrag debilu, jakbyś nie zauważył jest tu wiele tematów nie związanych z tematyką i nikt jakoś nie pierdoli by to wyjebać, ale Ty oczywiście jesteś pierdolonym sadystą, który jak widzi jakiś sadystyczny temat to nawet piwa nie da, ale kurwa drze się, że chce powrotu starego sadistica itp.
A po drugie cwelu nawet ani jednego tematu nie dodałeś, wiec wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-11-13, 18:21
Heh nie daleko tam pracowałem na brzeskiej Remontowaliśmy szpital a dokładniej przebudowa na szkołe
Zgłoś
Avatar
jantrzaskalski 2012-11-13, 19:40
Ktoś to ogląda w ogóle?Jeżeli tak to podziwiam.
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-11-14, 10:10
Co też ten Dakann pierdoli, że nie ma kamienic z klimatem w pozostałych rejonach Warszawy? Lokalny patriota? Inne dzielnice be? No kurwa... Wszędzie jest wyjątkowy klimat, oprócz Ursusa
Zgłoś