18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
Payan 2022-06-26, 16:19
Małpa z dredami w końcu trafi na silniejszego.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2022-06-26, 16:30 3
do walki sie nada



.
Zgłoś
Avatar
trebles121 2022-06-26, 16:50 2
biały syneczek, traktowany jak szmata przez zwierze które ma już wieksze prawa od niego. Kurwa czarny prezydent usa czarny, komendant czarny burmistrz, milkidy mają przejebane w tamtych rejonach. Dzieki tym kurwom białym wywolicielkom ktore tylko czekają az ja zerznie stado orangutanów i potraktują jak ściere i propagandzie jaką nam wciskają od małego a rap jest z tym zwiazany. Czarne rytmy czarni bracia ha tfu na ten rap caly sam to łykałem za łebka teraz wiem jaki głupi byłem 2pac dr dre kurwa czarne gangi jakoś mnie to fascynowało. Nie wiedzą nawet jak sie mają bronić. Wywieźć do afryki wszystkich i po problemie
Zgłoś
Avatar
Babiczko 2022-06-26, 16:57 4
Amerykański sen minął już dawno temu, cieszę się, że nie urodzilem się w tamtym miejscu.
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-06-26, 17:17 2
Amerykański sen minął wtedy jak murzyństwo przestali traktować w taki sposób jak na to zasługują, nie oszukujmy się murzyni mają mniej IQ, nie chce im się pracować, są zawsze poszkodowani bo przecież ich koledzy czarni złapali ich w siatki i wysłali do tych strasznych białych w USA i za 200 lat bedą się tym te czarnuchy bronić, za to jak było kiedyś TO IM SIE NALEZY WSZYSTKO, ja uważam ze oni powinni dziekować tym białosom co ich sprowadzili do USA, bo teraz tych czarnych dzieci mają lepsze zycie niz 80% populacji na ziemi, ale no tego juz nie widzą, jebane scierwa, jak azjatów szanuje to tych jebanych czarnuchów nigdy nie bede szanował.
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-06-26, 19:13
Jebać czarną świnie w dupę
Zgłoś
Avatar
x................9 2022-06-26, 20:13
zdrowoyebne napisał/a:

do klatki z czarnym śćierwem



W klatce też by mieli dobrze, bo ile razy można mówić "nie dokarmiać małpów!", a ludziska i tak robią swoje...
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2022-06-26, 22:10
Syn_Milionera napisał/a:

Gówno by miał. Kupiłeś propagandę jaką ci zaserwowali. Abyś się bał i dał sobie wchodzić na głowę.



no pierdolnięty. Kto mówi coś o strachu? Jebać brudasów maczetami, ale nikt mi nie wmówi, że konsekwencje są znikome. Byś miał z tym styczność, to byś wiedział. W korpo miałem przekreśloną robotę, tylko dlatego, że czarnuchy poczuły się urażone tym, że się z nich śmiałem patrząc im w japę.
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-06-27, 22:01
A potem będzie nagrywał gangsta rapy jaki to on nie jest kozak, bo najebał typa który miał 14lat
Zgłoś
Avatar
Strikeer 2022-06-28, 19:36
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz białas nic nie zrobił stał jak ta cipa w tej masce .... Kurwa gdzie my zmierzamy ja pierdole biały człowiek wypierdalany przez pół sali przez doki konga i kto pomaga kurwa czarny ..... białe cipy wola udawać że nic nie widziały albo że no nic się nie stało bo prowokował swoją białą odcieniem .... Nosz kurwa zamiast mu tam wyjebać na dziąsło w paru go przekopać to się dwa razy zastanowi zanim coś odjebie


Człowieku wyjdź z piwnicy, oczy Ci się otworzą, albo zjedz snickersa bo pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2022-07-03, 0:44
każdej małpie trzeba poderżnąć gardło żeby była spokojna
Zgłoś