18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
trambulator 2023-07-26, 7:25 4
Ooo... Pies z kulawą nogą i to nie jeden
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-07-26, 9:43 34
Akurat ich szkoda, realnie narażają swoje życie i życie bliskich żeby choć namiastkę bezpieczeństwa w kraju zapewnić. Pewnie jechali rozjebać jakiś gangusów co to maczetami żywcem głowy lubią odcinać. Mam nadzieję że się im nic nie stało po tej wywrotce
Zgłoś
Avatar
KotGepardChester 2023-07-26, 9:49 3
KremufkowyPotwor jeszcze im lache zrób
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-07-26, 10:24
w tym kraju bałbym się o kierowcę który w nich wjechał mimo że miał czerwone ...
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-07-26, 10:55 2
KotGepardChester napisał/a:

KremufkowyPotwor jeszcze im lache zrób



To że rybtak okazujesz radość innym nie musi oznaczać że każdy tak robi
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-07-26, 12:37 3
KotGepardChester napisał/a:

KremufkowyPotwor jeszcze im lache zrób



W pracy mam takiego sebiksa który ma wytatuowane chwdp na palcach dłoni ,pytam się go czy to błąd młodości czy ma takie przekonania ,na co on mi że psiarnia to chuje ...na co mówię mu żeby nie oni to światem rządziła by anarchia gangi gwałty rozboje , to dzięki policji twoje dziecko nie jest porwane na organy a kobieta zgwałcona a ty żyjesz w normalnym kraju ...Na co on mi że w sumie to mam rację a tatuaż to zrobił po interwencji w której się stawiał i że słusznie go wtedy zatrzymali ... Więc zanim coś napiszesz to sobie przemyśl a nie na pałę napierdalasz swoją pizdą o klawiaturę
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-07-26, 16:47 1
bardzo dobrze, jak wymagają przestrzegania prawa to niech wymagają tego do siebie
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-07-26, 19:16 2
Oni się otrzepali z kurzu i poszli dalej, nasi już by miesiąc w szpitalu musieli przebywać
Zgłoś
Avatar
dominator76 2023-07-29, 22:36 2
KremufkowyPotwor napisał/a:

Akurat ich szkoda, realnie narażają swoje życie i życie bliskich żeby choć namiastkę bezpieczeństwa w kraju zapewnić. Pewnie jechali rozjebać jakiś gangusów co to maczetami żywcem głowy lubią odcinać. Mam nadzieję że się im nic nie stało po tej wywrotce


Dokłądnie a nie jak u nas, schodów i furtki starego pierdziela pilnują.
Zgłoś