18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
PieDiePie
N................s • 2012-12-13, 18:26
A o to typowa gwiazda 'Jutuba'. nastepna ciota na czele swojej armii innych ciot. malo mnie bawi ten typek ale ta parodia jego jest nawet zabawna .
Enjoy
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-12-15, 10:08 1
Nie ogladam podobnego chujstwa wiec nie wiem kim jest ten gosc.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-12-15, 10:15 1
Ten gość jest zjebany, drze pizdę w każdym swoim video jak opętany i myśli, że to jest śmieszne.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-12-15, 10:43 3
To jest jeden z problemow naszej cywilizacji: promujemy wszelkiej masci uposledzone zachowania, tworzymy ludzi znanych z tego ze sa znani i nie ma sie co dziwic ze stoimi w miejscu zamiast zapierdalac w tej chwili na marsa.
Zgłoś
Avatar
Analna wagina 2012-12-15, 10:46
Ciekawe co wy osiągneliście? Hmm? Ach tak nic, bo siedzicie przed kompem.
Zgłoś
Avatar
Din 2012-12-15, 11:08
@Kuka
Oglądałeś w ogóle film do końca? Czytałeś tekst z 1:18?
Zgłoś
Avatar
Vicious111 2012-12-15, 11:53 1
jak to mówią '' haters gonna hate '' a jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię pewdie , dość pocieszny człowiek, i czasem jak mi się nudzi to sobie obejrzę jakiś jego filmik , chociaż to normalne , że zawsze znajdą się ludzie którzy mają butthurt z tego powodu że zarabia w taki a nie inny sposób, ale osoby tworzące takie filmiki rzekomo '' hejtujące '' zapomniały o jednym, otóż osoby które taki filmik montują dają swojemu celowi jeszcze większą sławę i oglądalność.... no jak dla mnie to trochę strzał w stopę bo jak komuś coś się w tej kwestii nie podoba to najlepiej sprawę zignorować nie robiąc zbędnego szumu , który i tak gówno daje

trochę się rozpisałem
Zgłoś
Avatar
KoTu 2012-12-15, 12:56
każdy ogląda co lubi...
Parodia imo bardzo dobra od czasów egoraptora i jego parodii wiele jest animacji w takim stylu co ja osobiście lubię nawet bardziej niż parodiowane filmy.
Osobiście oglądam na YT sporo różnych osób i wiele jest też z zabarwieniem komediowym ale ten PDP nie trafia w mój gust... za dużo krzyku za mało sensu.
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2012-12-15, 13:04
Mi tam się podobają te sadystyczne karykaturowe animacje, właśnie tych wszystkich pseudo internetowych gwiazdeczek, można się przynajmniej pośmiać z tych faktów o których wszyscy myślą, nikt nie powie, a animacja pokaże ;D
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2012-12-15, 14:38 1
Ja uważam, że gościu osiągnął sukces ale po prostu w innej dziedzinie.
Zaczynał od zera na youtubie i teraz ma 11 najpopularniejszy kanał na youtubie.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-12-15, 17:04
Jezeli szczytem ludzkich mozliwosci i zainteresowan jest ogladanie typa ktory robi z siebie zjeba i na tym zarabia to ja z niecierpliwoscia czekam na 21.12.2012...
Zgłoś
Avatar
Bezimienny15150 2012-12-15, 17:39
Robi to co lubi i zarabia na tym, ma niezłą laskę, hejtujecie bo osiągnął coś? studia skończył ekonomiczne na jednych z lepszych uniwerków tylko zamiast znaleźć pracę w biurze czy gdzieś wolał robić to co lubi, ale nie, to jest złe i jest ciotą bo trolle zawsze się czegoś doczepią
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-12-15, 19:31 1
Dla mnie to też kretyn i nic ciekawego nie widzę w jego filmikach, choć nie widziałem wielu, ale go po prostu nie oglądam i tyle. Nie mam potrzeby go hejtować. Nie wiem o co też ta podnieta z jego dziewczyną. Wyjdźcie z domu i przestańcie walić konia przed komputerem to może poznacie równie fajną, albo nawet i lepszą dziewczynę.
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2012-12-16, 11:47
Nie jedną osobę w dupsko gryzie, że PewDiePie osiągnął to co w życiu człowieka najważniejsze, mianowicie szczęście. To, że los mu sprzyjał, nie musiał wychowywać się w deprawującej społeczności i miał na starcie duży kapitał (spekuluję) nie oznacza, że jest nierobem, dorobkiewiczem czy manipulatorem słitaśnych dziefczynek i chłopaczków, dostrzegających w nim guru. Jest to osoba wyzwolona od cholernej szarej rzeczywistości, która spotyka większość ludzi na świecie. Jednostki te nie potrafią lub nie mają dogodnej sytuacji aby spełnić się w swoim nędznym życiu. Osoboiście uwielbiam oglądać wyżej wymienionego youtubera, gdy wracam zmordowany przez cały dzien w szkole, dodatkowe zajęcia (klasa maturalna). Dodatkowo zapieprzam 2.5 km do przystanku na rowerze bo mieszkam na wsi. A zresztą kogo to obchodzi. Martwi niestety poziom zakompleksienia społeczeństwa, które dyskredytuje "szczęściarzy". Podejdzie taki bezmózg wyrabiający 300% normy na polu i zwyzywa od nierobów, ku*w i różnych człowieka, który zarobił sobie na swój dobrobyt ciężką pracą w książkach. No cóż szkoda, że słabe geny tak wolno się eliminują. Są uwarunkowania genetyczne generujące pewne patologie w zachowaniu, ale to te stare zakompleksione zrzędy niszczą dobro człowieka w zalążku i wychowują nastepne pokolenia jednostek negujących wszystko co posiada więcej od nich. Szkoda, fajnie żyłoby się w kraju, gdzie nie musielibyśmy myśleć jak przeżyć kolejny miesiąc zamiast planować podróż z przyjaciółmi na Madagaskar. Pozostaje tylko oglądanie takich "dorobkiewiczów", dzięki którym mamy możliwość zaobserwowania jak wygląda normalny pozbawiony patologicznch kompleksiarskich elementów.
Zgłoś
Avatar
midnightc 2012-12-16, 20:06
Analna wagina napisał/a:

Ciekawe co wy osiągneliście? Hmm? Ach tak nic, bo siedzicie przed kompem.



Pierdoło, przywaliłeś tym tekstem jak łysy o beton.

Co niby ta ciota innego robi jak siedzi przed kompem i gra? Pewnie chciałeś skomentować filmik o failu na desce czy ze sztangą, ale Ci nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-12-19, 19:56
Analna wagina napisał/a:

Ciekawe co wy osiągneliście? Hmm? Ach tak nic, bo siedzicie przed kompem.



A ty co osiagnales? a co pewdiecunt osiagnal ? 2kk subow 14 letnich dzieci jak ty co lubia jak ktos drze pizde bez powodu?

no niestety takiego czegos sie doczekalismy panie i panowie... jednych ludzi smieszy jak ktos cale zycie gra i drze pizde, a jednych nie... niestety ale jak ktos chociaz raz skrytykuje taka osoba jak wspanialy pewdiecunt to zaraz ze jestes trolem, nie udacznikiem,ciota itp itd... a tak w ogole (nie bede wymienial nickow) ci co pierdola ze ma niezla laske i sa szczesliwi, widac ze gowno sie znacie na kobietach jakbyscie obejrzeli niektore filmiki tej cioty to byscie widzieli jak ta 'super laska' nudzi sie przez cale filmiki i na sile siedzi z ta ciota... no ale ja sie nie znam bo przy kompie siedze i mu zazdroszcze

sopeluk napisał/a:



Weź juz kurwa stul pysk bo wszystkim dzień psujesz, zobacz w lustro jak chcesz debila a nie na sadolu siedź.



juz? kupa poszla?
Zgłoś