18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
PieDiePie
N................s • 2012-12-13, 18:26
A o to typowa gwiazda 'Jutuba'. nastepna ciota na czele swojej armii innych ciot. malo mnie bawi ten typek ale ta parodia jego jest nawet zabawna .
Enjoy
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-12-13, 19:52 3
pewdiepie ma spoko wrzuty a ten pojazd czy uzasadniony.. nie wiem, ale pewdie na pewno na tym zarabia nie mało + bonusy typu nowy lapek od razera itd.
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-12-13, 19:53
Subscribe, co 2 sekundy, co za żebrak.
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-12-13, 20:35 2
nom. te "spoko" wrzuty o ktorych gra co chwile w to samo i robi dokladnie to samo: czyli wydzierajac ryja i do siebie gadajac. gratuluje humoru
Zgłoś
Avatar
Kuka 2012-12-13, 22:33 79
Zawsze jak ktoś odniesie sukces, mniejszy lub większy, to znajdzie się banda zjebów, która (często bezpodstawnie) zacznie tę osobę krytykować.
Koleś sobie z hobby uczynił sposób na życie i chuj wam do tego, hejterzy?
Ja go lubię
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2012-12-13, 22:42 14
@Nexures tak prawda i zarabia więcej od Ciebie.
@up zgadzam się z tym panem
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-12-13, 23:29 14
nom. zapomnialem ze w tych czasach wiele ludzi za hobby uwaza wydzieranie ryja jak pierdolony kretyn a takim ciotom jak wam to sie podoba. gratuluje inteligencji
btw takie bez podstawne wypowiedzi jak "zarabia wiecej od ciebie" to sa typowe odpowiedzi wlasnie takich ciot na youtube z "gay bro army". nikt nie potrafi dobrze argumentu wystawic to sie zaslaniaja tym ze wiecej od ciebie zarabia. niestety gowno wiesz ile zarabiam wiec zamknij ryj
Zgłoś
Avatar
silverrose 2012-12-14, 2:55 3
Mnie osobiście drażni jego skamlenie przy "horror games", ale koleś znalazł dla swojego "nadpobudlistwa" zastosowanie i czerpie zajebiste zyski. Jego pasją są gry i wynikający z tego "Let's Play"(WTH?), a fakt, że piszczy jak pizda przy błahych sytuacjach przysporzyła mu więcej widzów. W sumie tylko z tego słynie...
Ile zarabia? Macie pseudo liczące serwisy (odejmijcie ~60%) i macie kwotę + wolny czas na jakąkolwiek pracę. Zawsze to lepsze niż hejtowanie wszystkiego zza lady w warzywniaku...

P.S Swoja działalnością wyłapał całkiem "ruchable" włoszkę.
Zgłoś
Avatar
maraglear 2012-12-15, 3:15 2


z taką laską to faktycznie pedałek ;p
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-12-15, 3:45 6
Cytat:

PieDiePie



Cytat:

A o to typowa gwiazda 'Jutuba'.



A o to typowy brak niewiedzy o wstawianym temacie..
Zgłoś
Avatar
nyqual 2012-12-15, 6:48 2
Program, który podoba się widzom musi na siebie zarabiać tak jak w TV a, że cała widownia to gimbusiarnia to już inny problem. Ja sam nie rozumiem fenomenu Roja, który tylko wydziera się do mikrofonu jakby miał ADHD przecież jego Let's Play nie da się ogladać XD
Zgłoś
Avatar
Leginek 2012-12-15, 8:28
TO jest takie prawdziwe :p
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2012-12-15, 9:20 1
@Kuka

Zawsze znajdzie się frajer który broni gościa zachowującego się jak upośledzony idiota Jest to jego sposób na życie bo widocznie nie umie robić nic innego niż robienie z siebie niedojeba, a renty za ciotowatość jeszcze nie przyznają
Zgłoś
Avatar
Bodziek93 2012-12-15, 9:32 4
Ten gosc ma zajebista laske, ktorje konto na YT to CutiePieMarzia, ktora tez jest lekko jebneita jak on
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2012-12-15, 9:35 10
Verdourth11 napisał/a:

@Kuka

Zawsze znajdzie się frajer który broni gościa zachowującego się jak upośledzony idiota Jest to jego sposób na życie bo widocznie nie umie robić nic innego niż robienie z siebie niedojeba, a renty za ciotowatość jeszcze nie przyznają



Weź juz kurwa stul pysk bo wszystkim dzień psujesz, zobacz w lustro jak chcesz debila a nie na sadolu siedź.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie