18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
poligon6 2018-09-03, 12:51
To jeszcze pikus. Wymieniasz stary dach skladający sie z wielu warst papy to wołaja 2,5 za mały kontener 7 koła za duzy kontener, wiec albo w pizdu palisz w nocy ten szaja albo bierzesz roluna i ten ci wywozi do dołu który sam wykopał. Kiedys na osiedlach stały takie kontenery gdzie wywalało sie gruz z remontów, na to w końcu ida podatki, teraz wielki problem.
Zgłoś
Avatar
P................r 2018-09-04, 12:03
mygyry napisał/a:

Ale jeszcze jest druga strona medalu jak pokurwione są przepisy komunalne. Otóż kilka lat temu wykańczałem mieszkanie w którym później mieszkałem, popakowałem kilka worków odpadów, wsadziłem w auto i zawiozłem do miejscowego oddziału komunalnego tam mnie odesłali mówiąc, że nie jestem zameldowany w gminie to oni odebrać nie mogą i za chuja nawet za kasę nie chcieli, myślę ok podjadę na śmietnisko, zajechałem na miejsce podchodzę do okienka i tłumaczę co i jak a tam babsko też mówi, że ni chuja nie odbiorą, bo nie jestem mieszkańcem ich obrębu i chuj nie ważne, że chce zapłacić i zameldowany jestem daleko i nie wybieram się w tamtym kierunku, po prostu nie i chuj.
Nie wiem jak teraz, ale jeżeli nadal to jest tak pojebane to niech sami sobie pogratulują, że później takie wieśniaki kombinują, gdzie by te śmieci wypierdolić, bo nawet odpłatnie nie było opcji.
(Ostatecznie wziąłem dowód od znajomego i "na niego" oddałem ten syf)



Teraz jak wypełniłeś deklarację to możesz wyjebać na wysypisko bez tłumaczenia co i jak. Robię tak od dawna, bez kosztów i jak widzę że ktoś wypierdala śmieci do lasu, to chciałbym żeby został rozstrzelany. Za debilizm.
Zgłoś