18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
j................a 2018-09-01, 12:58 1
to sie bardziej nadaje na wioche niz na sadistica
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-09-01, 13:01 3
jest numer blachy więc po co ten filmik tutaj?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-09-01, 13:10 36
HAL9000/2 napisał/a:

jest numer blachy więc po co ten filmik tutaj?


Fakt może film nie nadaje się na harda ale niech wejdzie na główną może paru zjebanych sadoli pomyśli i nie wypierdoli śmieci do lasu.
Mam nadzieję że grzywna będzie przynajmniej na 3000 pln, wtedy drugi raz wezmą i zamówią kontener na śmieci bo nie będą chcieli płacić 20 razy więcej jak za legalny wywóz.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-09-01, 13:15 83
@up kary powinny się zaczynać od 30 000 a nie 3000, to jest działanie z premedytacją i na dużą skale, jak by im taką karę dojebali to by jeszcze wnuki pamiętały
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-09-01, 13:20 7
up
jeśli kara ma być surowa to ja tam proponuję rozstrzelać ich pokazowo na rynku w mieście, a w praktyce to dostaną 500 pln mandatu i będą się śmiać
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-09-01, 13:24 11
Przecież to wystarczy pod blok podjechać i wyjebać komuś do śmietnika jak już tak ktoś żydzi to 150 zł..
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-09-01, 13:54 22
Ale jeszcze jest druga strona medalu jak pokurwione są przepisy komunalne. Otóż kilka lat temu wykańczałem mieszkanie w którym później mieszkałem, popakowałem kilka worków odpadów, wsadziłem w auto i zawiozłem do miejscowego oddziału komunalnego tam mnie odesłali mówiąc, że nie jestem zameldowany w gminie to oni odebrać nie mogą i za chuja nawet za kasę nie chcieli, myślę ok podjadę na śmietnisko, zajechałem na miejsce podchodzę do okienka i tłumaczę co i jak a tam babsko też mówi, że ni chuja nie odbiorą, bo nie jestem mieszkańcem ich obrębu i chuj nie ważne, że chce zapłacić i zameldowany jestem daleko i nie wybieram się w tamtym kierunku, po prostu nie i chuj.
Nie wiem jak teraz, ale jeżeli nadal to jest tak pojebane to niech sami sobie pogratulują, że później takie wieśniaki kombinują, gdzie by te śmieci wypierdolić, bo nawet odpłatnie nie było opcji.
(Ostatecznie wziąłem dowód od znajomego i "na niego" oddałem ten syf)
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2018-09-01, 14:31 1
rozstrzelać w pizdu a nie się w kary pieniężne bawić !!!!!!
Zgłoś
Avatar
Slawek18 2018-09-01, 15:03 8
Wysprzątać teraz cały las i kosztami obciążyć tych szmaciarzy. Do tego jeszcze wysoka grzywna, coś w okolicach 50 tysięcy zł.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-01, 16:00
Dzień jak co dzień na prowincji w Republice cebulowej pseudo demokratycznej.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-09-01, 16:04
to dojebałeś dzisiaj ekoloszkom, pewnie nocka będzie zarwana
a mężuś będzie musiał sobie sam walić konia
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-09-01, 16:04 3
@ mygyry
Kurwa takie są problemy słoja. Zamelduj się i płać podatki w mieście w którym mieszkasz.
Po drugie zawsze można zamówić pojemnik na odpady budowlane, zapłacić i potem zgłosić odbiór. Ale widać, że z ciebie niezły Janusz.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2018-09-01, 16:04 7
mygyry -> mam podobne doświadczenia z wywozem odpadów.

Po remoncie została mi mniej więcej jedna płyta g-k w kawałkach. Do tego miałem parę worków śmieci niekwalifikujących się do selektywnej zbiórki odpadów - worek gruzu, resztki zapraw i farb, guma, trochę szyb. Na wysypisku nie chcieli przyjąć, bo odpady z remontu przyjmują tylko podstawiając kontener - zaproponowali cenę 700zł.

Resztki stopniowo wrzucałem do odpadów komunalnych, największy kawałek g-k i karnisz z pcv stoją od roku w śmietniku.

baner -> wyprowadź się najpierw od rodziców, żeby podejmować kwestie meldunku. Nikt normalny nie melduje się w nowym miejscu przed faktycznym zamieszkaniem w nim. Inna sprawa, że kupując mieszkanie w innym mieście nie masz w nim meldunku, więc wyjaśnij nam jak zgodnie z przepisami oddać odpady? Nie wiem czy akceptują akt notarialny, bo mi wspominali, że mogą tylko przyjąć na podstawie zameldowania w ich rejonie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-01, 16:09 1
@up o kurwa 700 zł!!!! Ja pierdole. Co za chuje, że nie przyjadą za darmo!!!!
Jak się kurwa robi remont to się takie rzeczy wlicza do kosztorysu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie