18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Kriski 2024-07-26, 14:50
POLTERGAIST napisał/a:

wystarczy ukropku że wy ukry robicie sobię gały z kacapkami, my sobie na was popatrzymy z daleka, dobrej zabawy wschodnie onuce.



A pytał się ktoś ciebie małpi wnuczku o zdanie?
Zgłoś
Avatar
tadekniejadekzjadl 2024-07-26, 14:50 1
zloty FOX 👍🏼współczuję ukr jak go zapiecze
Zgłoś
Avatar
Kaczanga 2024-07-26, 14:54 8
Ukraina do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2024-07-26, 15:10
Szkoda że granatu nie miałeś .. eh
Zgłoś
Avatar
Cantakawah 2024-07-26, 15:11 2
@Dżepetto , no i jesteś kurwa u pani .
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-07-26, 15:23 3
POLTERGAIST napisał/a:

w ukrainie



na Ukrainie

Szanujmy język polski.
🇵🇱
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-07-26, 15:26 7
@Dżepetto

@Dżepetto

Już do nas jedzie specjalna internetowa: ukraińcowa policja awaryjna - w skrócie UPA.
Co za debil...
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-07-26, 15:28 9
Jebac ukraine i te chachły upadlińskie. Wyjebac ich zza bug zamknąć granice i postawić mur. Wystawić im rachunek za pomoc i zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-07-26, 15:54
Busiorza chyba nie pierwsza taka przygoda skoro używa gaśnicy gazowej do obrony.
Zgłoś
Avatar
Paxon12 2024-07-26, 16:44 3
Powiem wam że mam już ich dość!??
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-26, 16:58
Widlarze robią u nas na drogach co chcą. To akurat moje okolice więc takich i podobnych sytuacji jest mnóstwo. Sam miałem kilka zdarzeń z walecznymi banderowcami, ale na ogół gaz lub nagranie z rejestratora ich uspokaja.
Najlepsze było gdy raz policja podjechała jak z takim dyskutowałem, zapytali o co chodzi, a jak się okazało, że mogą mieć robotę to stwierdzili, że "bez dowodu w postaci nagrania oni nic nie mogą zrobić" Fakt, że gość stanął w poprzek pasa i blokował ruch to chuj i pojechali w pizdu
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-26, 17:01 1
O ile jestem zdania że obecnie, w tych realiach Ukrainę i Ukraińców należy wspierać, To tego gościa należało by wziąć, związać jak pierdolony baleron, dołączyć kopię filmiku i wysłać do Ukrainy prosto na linię frontu.
Zgłoś
Avatar
pazdzioch 2024-07-26, 17:07 3
Namierzyć skurwysyna, odesłać do Ukrainy. Chłopcy z frontu mają wkurwa na tych debili, którzy tu odpierdalają takie numery. Wychowają go.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-26, 17:09 5
takamahi napisał/a:

O ile jestem zdania że obecnie, w tych realiach Ukrainę i Ukraińców należy wspierać, To tego gościa należało by wziąć, związać jak pierdolony baleron, dołączyć kopię filmiku i wysłać do Ukrainy prosto na linię frontu.



Wypierdoliłbym z naszego kraju każdego upadlińca z adresem meldunkowym na zachód od kijowa włącznie. Po prostu. Wyjebać i niech wracają do siebie. Tam jest bezpiecznie a takich jest najwięcej.
Spierdolili tutaj przed wojną niby a na upadlinie wynajmują swoje mieszkania/domy trzepiąc z tego hajsiwo, biorą u nas ile się daje i traktują nas tak jak kurwa traktują.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-26, 17:18 2
Velture napisał/a:

Wypierdoliłbym z naszego kraju każdego upadlińca z adresem meldunkowym na zachód od kijowa włącznie. Po prostu. Wyjebać i niech wracają do siebie. Tam jest bezpiecznie a takich jest najwięcej.
Spierdolili tutaj przed wojną niby a na upadlinie wynajmują swoje mieszkania/domy trzepiąc z tego hajsiwo, biorą u nas ile się daje i traktują nas tak jak kurwa traktują.



Dobrze że chuja w tym temacie możesz zrobić, bo nie wszyscy są tacy jaki piszesz, Przeraża mnie krótkowzroczność i wąskie horyzonty myślowe ludzi na Sadolu. Życie nie jest czarno - białe, jest masa szarości pomiędzy. Tak wśród Ukraińców są przestępcy, kombinatorzy, są też ludzie normalni którzy normalnie w naszym kraju pracują i dokładnie tak samo jest z Polakami, są przestępcy, kombinatorzy, i ludzie normalni też. Tyle tylko że Ukraina teraz dostaje ostro po dupie od ruskich bandytów, a nam Polakom powinno zależeć na tym aby nie przegrała tej wojny wcale, lub przynajmniej nie na tyle dotkliwie że miała by zniknąć jako kraj. Wtedy mieli byśmy na granicy pojebanych rusków. A to dla naszego kraju mega hujowy scenariusz. Także puknijcie się w łeb i zacznijcie trochę kurwa myśleć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie