18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
saves 2024-07-26, 17:21 4
Ależ Ukry ciężko pracują na traktowanie ich jak śmieci... Na początku wojny woziłem jakieś pampersy i inne pierdoły na dworce. Dziś sram na nich. Bezczelne, roszczeniowe i awanturnicze bydło.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-26, 17:32 5
takamahi napisał/a:

Dobrze że chuja w tym temacie możesz zrobić, bo nie wszyscy są tacy jaki piszesz, Przeraża mnie krótkowzroczność i wąskie horyzonty myślowe ludzi na Sadolu. Życie nie jest czarno - białe, jest masa szarości pomiędzy. Tak wśród Ukraińców są przestępcy, kombinatorzy, są też ludzie normalni którzy normalnie w naszym kraju pracują i dokładnie tak samo jest z Polakami, są przestępcy, kombinatorzy, i ludzie normalni też. Tyle tylko że Ukraina teraz dostaje ostro po dupie od ruskich bandytów, a nam Polakom powinno zależeć na tym aby nie przegrała tej wojny wcale, lub przynajmniej nie na tyle dotkliwie że miała by zniknąć jako kraj. Wtedy mieli byśmy na granicy pojebanych rusków. A to dla naszego kraju mega hujowy scenariusz. Także puknijcie się w łeb i zacznijcie trochę kurwa myśleć.



KAŻDEGO KTO NIE JEST PRAWDZIWYM UCHODŹCĄ BYM WYPIERDOLIŁ Z POLSKI.
Jeśli wracasz na wakacje i święta na upadline to nie jesteś uchodźcą. Jesli jesteś z terenów które nie sa i nigdy nie były objęte wojną to nie jesteś uchodźcą.

Czy napisałem wystarczająco wyraźnie tym razem?
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2024-07-26, 17:33 2
Nie wiem kto zawinił, ale ja bym się tam zatrzymał za nim i mu poprawił. Tak dla pewności.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-26, 17:45
Velture napisał/a:

Jesli jesteś z terenów które nie sa i nigdy nie były objęte wojną to nie jesteś uchodźcą.



Na ukrainie nie ma czegoś takiego jak teren bezpieczny, lub teren nie objęty wojną. Są tereny na których nie toczy się walk, ale każdy teren doświadcza w taki czy inny sposób wojny. Na zachodnią Ukrainę tez spadają ruskie bomby, najlepszym dowodem są te rakiety co sobie do nas wleciały. Tam też są braki wody/żywności/prądu, zapewniam Cię że nie żyje się tam jak u nas. I ja na przykład za huja nie chciałbym mieszkać na takim "bezpiecznym" terenie, bo tam tak samo nie znasz dnia ani godziny, dziś jesteś jutro możesz nie mieć nogi, tej drugiej w Twoim przypadku

Velture napisał/a:

Jeśli wracasz na wakacje i święta na upadline to nie jesteś uchodźcą



Tak a to niby czemu? Pomyślałeś może, że część i to niemała część tych Ukraińców którzy tam wracają na święta czy na wakacje, mają tam rodziny które nie chcą bądź nie mogą wyjechać z kraju. Dla takich ludzi to może być ostatnia możliwość zobaczenia bliskich. Znam bardzo wielu Ukraińców i naprawdę nie mała z nich liczba jest w podobnej sytuacji, wynajmują mieszkania (nie wszyscy biorą za to pieniądze ponad opłaty, mieszkanie w którymm ktoś mieszka mniej niszczeje, mniejsze ryzyko kradzieży ale to też zwykła pomoc dla innych którzy już dach nad głową nie mają) rodzinom walczących którzy mieszkali na okupowanych przez rusków terenach. W Polsce opiekują się dzieciakami, często już sierotami, po walczących na froncie. Owszem są między nimi kombinatorzy, są ludzie "gorszego sortu" ale jest masa normalnych ludzi którym wojna wywróciła życie do góry nogami, zabrała majątki, rodzinę bezpieczeństwo i zdrowie. I pisząc takie rzeczy jak powyższe pokazujesz że albo po prostu o tym nie wiesz, albo masz to w dupie. Nigdy nie doświadczyłeś takiej wojny więc nie wiesz ile i jak pojebanych dramatów potrafi ona dostarczyć, obyś się nigdy na własnej skórze o tym nie przekonał.

Ale fakt jest faktem, część z Ukraińców którzy są w naszym kraju, należało by z niego wyjebać. Tylko trzeba by to zrobić z głową, ustanowić jakieś prawo że każdy Ukrainiec który zostanie złapany na przestępstwie umyślnym, przeciwko mieniu, zdrowiu lub życiu, automatycznie jest deportowany do Ukrainy, ale na Ukrainie odbierany jest przez przedstawiciela ich sił zbrojnych, aby stwierdzić czy aby nie nadaje się na wsparcie ich armii.
Zgłoś
Avatar
barniak 2024-07-26, 18:00
Jescze powinien mu poprawić drugi raz jak banderowiec zjechał na pobocze.
Zgłoś
Avatar
IncooFukOfff 2024-07-26, 18:00 7
@Dżepetto

wypierdalaj na jasyr ukropie
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-26, 18:32
Biedny uchodźca. Ten kierowca rusofil powinien mu umyć auto i dawać 40 zł dziennie do końca życia za ten niesprowokowany atak gazem.
Zgłoś
Avatar
Gr0mTom 2024-07-26, 18:33 7
Kriski napisał/a:

Więc możesz wystąpić o widzenie u putina i zrobić mu gałę.



Płacz banderowcu jebany.
Zgłoś
Avatar
Maryjek 2024-07-26, 18:39
Ekstradycja i na front dekownika wysłać.
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-07-26, 18:59 3
Ten ukr to pewnie kolega ludzi pokroju KRISKI, MG_SCHUTZE i innych z działu ’’ wojna na Ukrainie”
Tak bronią swoich braci w formie propagandy że zapomnieli zrobić mu laski i szon wkurzony szukał zaczepki na drodze, szkoda ze nie okazał tyle odwagi by na front wyjechać.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-26, 19:06
Will70 napisał/a:

Ukrainiec ukraińcem, fakt, ale bardziej wolałbym zobaczyć początek tej akcji kilka chwil wcześniej. Sam miałem z kierowcami takich busików jazdy, więc wiem co potrafią odjebać. A tu konfident wrzuca końcówkę akcji. Samo posiadanie tej wielkości gazu pokazuje, że miewa gość problemy z innymi użytkownikami drogi. A może problemem jest jego marna postać.
Ewidentnie widać że kierowca mercedesa czeka na busiarza, ma otwartą szybę i dyskutuje o czymś, co musiało wydarzyć się wcześniej. Wyciszony film z chujową muzyką nie jest przypadkiem, bo byśmy dowiedzieli się o przyczynie takiego zachowania. Więc jebać busiarzy konfidentów i chuj kłamcom w dupę.



Cokolwiek by nie zrobił busiarz to Ukrainiec, ani żaden inny kierowca, nie ma prawa w taki sposób się zatrzymywać żeby dyskutować na drodze, jeśli busiarz czymś zawinił to co najwyżej Ukrainiec mógł sprawę zgłosić na policję, a nie w taki sposób wymierzać sprawiedliwość bo mu się coś wydawało. Po takiej akcji powinien opuścić Polskę z wilczym biletem na wjazd do UE.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-26, 19:09
Gr0mTom napisał/a:

Płacz banderowcu jebany.



Uważaj, bo on kabluje. Poltergajsta już podjebał.
Zgłoś
Avatar
kevlarus 2024-07-26, 19:24 1
Każdy ukrainiec, który popełni przestępstwo na terenie Polski, zostanie niezwłocznie (w przeciągu 24h) deportowany na Ukrainę bez prawa powrotu. Taką informację powinno się już dzisiaj rozgłaszać w każdej formie i wszędzie.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-07-26, 19:28
dżonyłojlker napisał/a:

Uważaj, bo on kabluje. Poltergajsta już podjebał.



Nie kabluje tylko siebie szanuje i chce tego od innych. Jak będziesz używał języka tego małpiego wnuczka poltergeisa to i Ciebie to spotka.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-26, 19:33 1
Kriski napisał/a:

Nie kabluje tylko siebie szanuje i chce tego od innych. Jak będziesz używał języka tego małpiego wnuczka poltergeisa to i Ciebie to spotka.



A ja nie kabluję, choć często wyzywają mnie od najgorszych i piszą wypierdalaj. Albo jest się człowiekiem, albo konfidentem. Jeśli wymagasz szacunku, to nie brataj się z ruskim ścierwem, nikt ci wtedy nic złego nie zarzuci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie