18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
~Velture 2024-07-26, 19:48 2
kevlarus napisał/a:

Każdy ukrainiec, który popełni przestępstwo na terenie Polski, zostanie niezwłocznie (w przeciągu 24h) deportowany na Ukrainę bez prawa powrotu. Taką informację powinno się już dzisiaj rozgłaszać w każdej formie i wszędzie.



Tak powinno być. Wydaje mi się to zupełnie normalne. Znaczy w sensie każdy obywatel obcego kraju powinien być wydalony do swojego kraju bo też nie lećmy w wysyłanie naszych przestępców na wojnę
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-07-26, 20:04
Niedługo nie będzie tego banderstanu
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-07-26, 20:07
dżonyłojlker napisał/a:

A ja nie kabluję, choć często wyzywają mnie od najgorszych i piszą wypierdalaj. Albo jest się człowiekiem, albo konfidentem. Jeśli wymagasz szacunku, to nie brataj się z ruskim ścierwem, nikt ci wtedy nic złego nie zarzuci.



Nie szanujesz sam siebie to i inni nie będą Ciebie szanować. Jeśli mnie ktoś bez powodu wyzywa jak patogast to go zgłoszę, jak zrobisz to samo Ty, zgłoszę. Nie masz prawa mówić z kim mam wódkę pić z kim się bratać i czyją siostrę puknąć.
Zgłoś
Avatar
gre.g 2024-07-26, 20:09
Bezczelna jebana ruska swołocz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-26, 20:22 2
Kriski napisał/a:

Nie szanujesz sam siebie to i inni nie będą Ciebie szanować. Jeśli mnie ktoś bez powodu wyzywa jak patogast to go zgłoszę, jak zrobisz to samo Ty, zgłoszę. Nie masz prawa mówić z kim mam wódkę pić z kim się bratać i czyją siostrę puknąć.



Skoro bratasz się z wrogiem, to nie dziw się, że ludzie ci ubliżają. Ja nie mam wpływu na to, że pierdolone antypolskie, lewackie pedały i obciągacze banderowskiego pęta za szkle, na mnie naskakują - ja na nich nie donoszę, na tym właśnie polega szacunek do siebie, nie dać się ponieść emocjom i nie zesrać się jak ostatnia ciota. Konfidenci to zawsze najgorszy odpad, w czasie wojny donosili szwabom, a za komuny do władzy, zastanów się nad sobą.
Zgłoś
Avatar
AmonG 2024-07-26, 20:36 2
Jechać z kurwami! Mojego kumpla żona miała stłuczkę z ukrem z jego winy i skurwysyn chciał bić tę kobietę mającą 1,50 cm a on z 180. Groził, że zadzwoni po kumpli i w dodatku jego laska wyzywała tę moją znajomą. Oczywiście po polsku. Kumpel przyjechał tam to pierdolony ukr zamknął się w samochodzie i nie chciał wyjść, a jak przyjechały psy to kurwa nagle nie panimaju. Nawet zeznania składał z tłumaczem i sprawę wreszcie umorzyli, bo policja uznała że ciężko stwierdzić kto jest winny.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-26, 21:00
Velture napisał/a:

Tak powinno być. Wydaje mi się to zupełnie normalne. Znaczy w sensie każdy obywatel obcego kraju powinien być wydalony do swojego kraju bo też nie lećmy w wysyłanie naszych przestępców na wojnę



Pełna zgoda. Można to ubrać w odpowiednie słowa, porządnie opisać bo przestępstwa są różne, a i samo ich popełnienie to podejrzenie, przedstawienie zarzutów, sprawa, wyrok i pewnie jeszcze parę etapów pomiędzy, a dobrze by było aby ta deportacja była szybka czyli najlepiej na etapie przedstawienia zarzutów. Zebrac podpisy i zgłosić jako projekt obywatelski + mini kampania w mediach społecznościowych itp.
@Velture: jako mod na sadolu, powinienneś się nad tym zastanowić bo bazę na podpisy tu masz, jak by co chętnie pomogę merytorycznie i w kampanii. Także pomyśl nad tym
Zgłoś
Avatar
Sybki 2024-07-26, 21:06
powinien się zatrzymać i najebać tą ukraińską znajdę . tfu jebany kondon.
Zgłoś
Avatar
Suber 2024-07-26, 21:33
Wszy juz widać po drogach sie panoszą. Szkoda ze tak lekko mu tylko psiknął, w ryj na bogatosci zapodać kurwie to sie nauczy.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-26, 21:53
PISiorki ich wpuściły pełną gębą bo im się marzyło od morza do morza ...... trzeba było wpuścić tych kilku ciapaków a nie 2 miliony ukrów, ciapaka widać odrazu a i kebsa też otworzy
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-07-26, 21:54 1
riddick1773 napisał/a:

Jebac ukraine i te chachły upadlińskie. Wyjebac ich zza bug zamknąć granice i postawić mur. Wystawić im rachunek za pomoc i zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne.



Zapomnałeś dodać: I na końcu jechać do Mateczki Rosjiiiii i obciagnąć Putinowi
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-07-26, 22:08
dżonyłojlker napisał/a:

Skoro bratasz się z wrogiem, to nie dziw się, że ludzie ci ubliżają. Ja nie mam wpływu na to, że pierdolone antypolskie, lewackie pedały i obciągacze banderowskiego pęta za szkle, na mnie naskakują - ja na nich nie donoszę, na tym właśnie polega szacunek do siebie, nie dać się ponieść emocjom i nie zesrać się jak ostatnia ciota. Konfidenci to zawsze najgorszy odpad, w czasie wojny donosili szwabom, a za komuny do władzy, zastanów się nad sobą.



No i tu się dziwię ludziom, banderowcy źli, niemiaszki dobre, orki złe ale bmw czy wieśwagen może być. Zapomnieli ludkowie że niemiaszki wybili o niebo więcej Polaków? Opierdalanie pęta z zachodu jest lepsze? zachodnie szekle lepiej brzęczą?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-26, 22:45
Kriski napisał/a:

No i tu się dziwię ludziom, banderowcy źli, niemiaszki dobre, orki złe ale bmw czy wieśwagen może być. Zapomnieli ludkowie że niemiaszki wybili o niebo więcej Polaków? Opierdalanie pęta z zachodu jest lepsze? zachodnie szekle lepiej brzęczą?



Mi akurat nie powinieneś zadawać takich pytań, bo nie raz pisałem, że wszystko co gada po rusku i po niemiecku powinno zostać poddane obróbce termicznej, a przede wszystkim to co gada w jidysz
Nie czuj się urażony, chcesz ludzi podpierdalać, podpierdalaj, nie moja sprawa. Ja staram się zachowywać jakąś "kulturę". To że ktoś zachowuje się niegrzecznie, to tylko o nim źle świadczy (tak jak np. ten co ma w profilu flagę Polski skrzyżowaną z ruSSką ścierą).
Zgłoś
Avatar
piopio317 2024-07-26, 22:52 1
dobrze kurwie szmacie
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-07-27, 0:18
radek225 napisał/a:

I kamera przód-tył. Widać już raz musiał po zębach dostać lub mieć podobną sytuację. Nawet jakby Saszka chciał się sądzić to nie miałby z czym iść do sądu, bo przegrałby sprawę, i z automatu miałby sprawę karną o napaść.



Przecież to jest samochód dostawczy , najprawdopodobniej jakiś kurier, wiec stad kamery.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie