18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
piękny przejazd
rONmaster • 2015-03-16, 7:08
nie ma wypadku ale jest coś lepszego... to uczucie którego doświadczą tylko nie liczni tylko ci co są naprawdę pojebani którzy mają jaja by odpierdolić taki szajz dziękuje.



Zgłoś
Avatar
sprytny.k 2015-03-17, 0:24 5
I KOLEJNY KOZAK - mistrz korków i prostej. A na winklach pozycja jak wyruchana żaba i kolano byleby dotknąć.

Podstawowa zasada - nie ufaj nikomu. A tu nie ma żadnego skilla jest tylko ślepa naiwność że wszyscy stojąc w korku patrzą w lusterko. Jest gorąco i może jakiś idiota wyjdzie z auta? Tak wiem, to jest zabronione i nie wolno wychodzić ble ble ble. Ale to Tobie postawią krzyżyk na grobie a nie jemu.

Jeżdżę z 16 lat na moplach i od jakichś 7 na ścigach. Często sobie robię z ulicy tor. Ale jak wpadam do miasta czy widzę korki to odpuszczam - bo to są miejsca gdzie możesz być Rossim ale to pan Heniu w Tico "nie spojrzy w lusterko" a Ty będziesz aktywnym dawcą. A ch*ja prawda - przy takich strzałach ginie się od obrażeń wewn. co wiążę się z tym, że Twoje organy nadają się jedynie na galaretkę dla psa Burka.

Nie popieram LwG, zlotów pedałów czy innych dziwnych aktywności pseudomotocyklistów. Zamknij mordę i zacznij uczyć się jeżdżenia bo 3/4 ludzi dalej nie wie czemu jak skręcę kierownicą w lewo to motocykl jedzie w prawo.

Chcecie pooglądać kozaków - Isle of man TT albo Macau.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2015-03-17, 0:45
stoją w tym korku do teraz chyba
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-03-17, 0:51
Wariat, ale o ile ma się rozjebać to niech zginie sam.
Zgłoś
Avatar
smj12 2015-03-17, 0:57
niezły pojeb
Zgłoś
Avatar
bavarian 2015-03-17, 0:59
no ok ale gdzie są takie korki?!
Zgłoś
Avatar
ciamciara 2015-03-17, 1:06
prze chujoza z niego ... opanowanie wzorowe
Zgłoś
Avatar
mibcadet 2015-03-17, 1:20 1
sprytny.k napisał/a:

I KOLEJNY KOZAK - mistrz korków i prostej. A na winklach pozycja jak wyruchana żaba i kolano byleby dotknąć.

Podstawowa zasada - nie ufaj nikomu. A tu nie ma żadnego skilla jest tylko ślepa naiwność że wszyscy stojąc w korku patrzą w lusterko. Jest gorąco i może jakiś idiota wyjdzie z auta? Tak wiem, to jest zabronione i nie wolno wychodzić ble ble ble. Ale to Tobie postawią krzyżyk na grobie a nie jemu.

Jeżdżę z 16 lat na moplach i od jakichś 7 na ścigach. Często sobie robię z ulicy tor. Ale jak wpadam do miasta czy widzę korki to odpuszczam - bo to są miejsca gdzie możesz być Rossim ale to pan Heniu w Tico "nie spojrzy w lusterko" a Ty będziesz aktywnym dawcą. A ch*ja prawda - przy takich strzałach ginie się od obrażeń wewn. co wiążę się z tym, że Twoje organy nadają się jedynie na galaretkę dla psa Burka.

Nie popieram LwG, zlotów pedałów czy innych dziwnych aktywności pseudomotocyklistów. Zamknij mordę i zacznij uczyć się jeżdżenia bo 3/4 ludzi dalej nie wie czemu jak skręcę kierownicą w lewo to motocykl jedzie w prawo.

Chcecie pooglądać kozaków - Isle of man TT albo Macau.



Z ciekawości popatrzyłem jak się ścigają - Isle of man TT.
W porównaniu do tego filmiku, który jest dowodem na kompletną głupotę wyłącznie, to ci kolesie mają jaja wielkie jak arbuzy. Technika, umiejętności, stanowczość i odwaga. A nie jak idiota na powyższym filmiku ryzykujący swoje i czyjeś życie bardziej niż skoczek spadochronowy bez spadochronu. Jakby ten idiota miał umiejętności to by brał udział w czymś profesjonalnym, a nie szalał tam gdzie szczególnie nie powinien.
Zgłoś
Avatar
darnok112 2015-03-17, 1:46
nie ma wypadku -> nie ma nic sadystycznego -> nie ma piwa

idiota jedzie -> ma szczęście bo nie otworzył ktoś drzwi -> dlatego otwierać drzwi w korkach polecam

jaja ma -> w formie jajecznicy -> w mózgu
Zgłoś
Avatar
B................r 2015-03-17, 2:29
1:57 wytrząchuje gówno z nogawki
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-03-17, 2:31 1
Nienawidzę tych kurew jebany śmieć jak chce zdychać albo się połamać to spoko chuj mnie to obchodzi ale kurwo motorowa ja nie chcę mieć nic z tym wspólnego żadnego jebanego stresu nie chcę przeżyć bo ty tępy chuju masz ochotę się zabić na moim samochodzie... mniejsza o uszkodzenia auta taka kurwa nie zdaje sobie sprawy z tego, że jak rozjebie się na jakimś aucie jak mucha na szybie to kierowca auta będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia i nawet chuj z tego, że to nie była wina kierowcy auta ale sam pierdolony fakt... zdychaj kurwa na pustej drodze moja prośba do wszyskich motorowych popierdolców
Zgłoś
Avatar
cadirad 2015-03-17, 6:15
Cytat:

(...) to uczucie którego doświadczą tylko nie liczni (...)


Nieliczne to Ty odwiedziłeś zajęcia z języka polskiego.
Zgłoś
Avatar
profi 2015-03-17, 8:06
Mając 18 lat kupiłem motocykl i też tak jeździłem, może nie z takimi prędkościami, ale wtedy była to świetna zabawa. Dzisiaj te parę lat później widzę, jak wielka to była głupota. Ale cóż, młody człowiek czuje się nieśmiertelny.
Zgłoś
Avatar
Rudy1234 2015-03-17, 8:21
jaja większe od mózgu.
Zgłoś
Avatar
iwo89 2015-03-17, 8:28
Powiedzcie mi lepiej gdzie takie ciężarówki robią? Australia? Nie ta strona drogi. USA?
Zgłoś
Avatar
Topiony_serek 2015-03-17, 10:28
Już wolę mieć głód THC niż takie pragnienie adrenaliny...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie