18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Był piękny wrześniowy dzień.
Słońce świeciło, ptaszki ćwierkały, dziś wolne w pracy normalnie same pozytywy. Ale nie przyszedł pan listonosz i namówił mnie żebym przeszedł na dietę cud chleba+woda bo w tym miesiącu na nic więcej stać mnie nie będzie
.




I za co oni każą mi płacić za seriale typu "Wredne Sprawy" czy "Dlaczego ja?". No właśnie dlaczego ja? , akurat to pytanie będzie siedzieć w mojej głowie przez długi czas.
Ale nie bójcie się drodzy Sadole listonosz pewnie przyjdzie do niejednego z was.
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2013-09-13, 19:07 1
^chuj kogo obchodzą obietnice przedwyborcze.

Każdy wie, że należy wyrejestrować odbiornik, żeby abonament nie był liczony.

Jeden z drugim usłyszał, że sąsiad nie płaci, to i on przestanie, a później jest płacz.

Nieznajomość prawa boli i nie usprawiedliwia. Aczkolwiek sam abonament uważam za pomysł idiotyczny, zwłaszcza gdy ktoś opłaca już innego operatora (abo za tv powinien być wliczony w abo za programy)
Zgłoś
Avatar
Babciaszpieg 2013-09-13, 19:31
zaoracwiejska.blog.pl/2013/05/12/podatki-do-kwadratu-cz-2/
Zgłoś
Avatar
roni158 2013-09-13, 20:32
Moj tata dostał na 1900 i co ? Powiedział CYTUJE . PIERDOLE I TAK SIE PRZEDAWNI
I chuj do dzis policja nie wbiła . sytuacja z przed roku ; d
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-09-13, 20:49
@up
KRD pozdrawia
Zgłoś
Avatar
BoroKing 2013-09-13, 20:59
Nawet jak nie bedziecię tego płacić to komornik siądzie wam na wypłatę jak w przypadku mojego taty. Pozdro 666
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-09-13, 21:39
po wuj sie przypierdzielać do listonosza? Ciesz sie ze nie musisz zapierdzielac po poczte do skrzynki jak czasami jeszcze źle Ci wrzuci, a do domu to tylko sie cieszyć, chyba ze to polecony, ale tak czy siak, zadnej w tym jego winy, to tak samo jakbyś sie pluł do kelnera ze jedzenie w restauracji niedobre.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-09-13, 21:41
Dostałem też coś około 1900... Stwierdziłem, że ja z nikim żadnej umowy nie podpisywałem i jak miałem "7 dni" to mija trzeci miesiąc lekko licząc i chuja robią.
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-09-13, 22:32
poproś ich żeby przestawili ci umowę, na jakiej postawie żądają od ciebie tej kasy.

A tak już na bardziej poważnie, to od 2015 prawdopodobnie WSZYSCY zapłacą podatek o nazwie opłata audowizualna czy coś w ten deseń. Nie tylko ci którzy mają telewizory, ale także ludzie którzy mają tablety, smartfony itd.

A niech wypierdalają z tą swoja pojebaną telewizją!
Zgłoś
Avatar
Emeczka90 2013-09-13, 22:48
powiem tak , moja mama pracuje jako listonosz. Naprawdę teraz co dzieje się na poczcie to czysty mobbing. Dyrekcja kaze pracownika poczty wciskać na siłe K r e d y ty , każą sprzedawać znaczki , lokaty zakładać. a jak nie wyrobią normy to mogą zapomnieć o premii.
Np. Mojej mamy urząd ma za zadanie wcisnąć ludziom kredyty na 30 tysiecy zł.
Mają założyć lokaty na chyba 20 tysiecy zł. sprzedać znaczki pocztowe na ok 500 zł ( Każda osoba w urzędzie nie licząc kierownika i kontroli).
Od stycznia mają być jakieś zajebiste zmiany i jak komuś coś nei pasuje nei wyrabia normy to nara!
więc nie oceniajcie każdego listonosza tak samo.
Wiem że są tacy którzy swoja prace traktują po prostu tak " odbębnić i nara" ale są listonosze którzy traktują tą prace bardzo poważnie, podchodzą do każdego człowieka tak samo nikogo nie wywyższają. więc zastanówcie się nastepnym razem jak oceniacie całą mase listonoszy. mają przepierdolone na całej linii a zarabiają gówniane pieniądze.
Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2013-09-14, 0:42
Używam TV tylko do podłączenia konsoli i oglądania własnych filmów i nie oglądam żadnej pojebanej telewizji polskiej. Mam płacić bo stać mnie na TV, co dalej płacenie za tlen czy wyrażanie własnej opinii? Nie chodzi o to ile tylko dlaczego chuje ciągle na każdym kroku chcą mnie ojebać z hajsu. Pracuje, odprowadzam podatki wszystko legalnie i ledwo człowiek stara się mieć jakiś standard życia i mam płacić za to czego własnym potem i krwią się dorobiłem. Jak dla mnie będzie jeszcze gorzej bo takie lewaki tylko myślą jak tu wydoić z ludzi najwięcej hajsu.
Gdy jednak chcesz coś załatwić w urzędzie, u lekarza czy gdziekolwiek to każdy nagle ma Cie w dupie. Już nie mówię o straży wiejskiej z jebanymi fotoradarami w krzakach. Bo gdy chodzi o nasze pieniądze w Zusie to nie mamy żądnych praw, ale państwo ma wiele praw by Cię legalnie okradać.
Więc na chuj z takim jednostronnym prawem, przydało by się ukrócić to kurewstwo.
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2013-09-14, 13:27
Nie czytalem wszystkich kom. ale tam jest 1438.38 do potęgi drugiej w morde jerza...
Zgłoś
Avatar
_arci 2013-09-14, 13:32
A ja jestem ciekaw jak to działa, że oni najwyraźniej świetnie sobie zdają sprawę z tego, że nasz tematodawca nie płaci już od 08 roku, ale oczywiście dopiero po 5 latach jak im się nazbierało to się zgłosili po to. No chyba, że są tak zajebani papierkami.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-09-14, 14:52
LISTONOSZE - krotko i na temat : przyjal sie do naszej poczty nowy listonosz. Koles okolo 25 lat. Wypakowany zdrowo - silka i takie tam, koks jak chuj. Pewnego dnia przyniosl jakas tam kase dla ojca. Skurwiel zaslonil koncowke kciukiem i nie wydal 30groszy. Zauwazylem to dopiero po jakims czasie. Nastepnym razem bylem w domu caly ranek. Schodze na dol a tam awizo oznaczone : przesylka do odebrania na poczcie - nikogo nie bylo w domu. Musialem isc na poczte i czekac 40 minut !!! By odebrac przesylke, ktora byl gruby LIST !!!

Nastepnym razem przyszedl chuj do domu i go pytam o sprawe z awizo : a on do mnie, ze on nosi ulotki u mu ciezko dlatego tylko "awizuje"

CHUJ mnie to obchodzi ! JAK CI CIEZKO ZMIEN PRACE - idz sie kurwa przyjmij do biura i kawe rob prezesowi albo cos innego.

Ja zapierdalalem przez kilka miechow po 11 lub 12 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli ! (w niedziele TYLKO 6godz) i nie plakalem ,ze mi ciezko !
Zgłoś
Avatar
w................e 2013-09-14, 16:13
DanielMarley napisał/a:

Używam TV tylko do podłączenia konsoli i oglądania własnych filmów i nie oglądam żadnej pojebanej telewizji polskiej. Mam płacić bo stać mnie na TV, co dalej płacenie za tlen czy wyrażanie własnej opinii?



Jeżeli masz tylko konsolę i odtwarzacz - bez anteny, to da radę,
ponieważ:

odbiornik radiofoniczny lub telewizyjny ma być w stanie umożliwiającym natychmiastowy odbiór programu.

Telewizora, który nie odbiera niczego z anteny nie trzeba rejestrować (jak ktoś zgłosił, to może wyrejestrować).
Ale chodzi by tej anteny w ogóle nie było, a nie że jest tylko nieużywana lub by telewizor był zepsuty.

Jednak - być może masz radio w samochodzie - wtedy i tak trzeba płacić opłatę częściową za samo radio.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-09-14, 23:22
Sayagin666 napisał/a:

LISTONOSZE - krotko i na temat : przyjal sie do naszej poczty nowy listonosz. Koles okolo 25 lat. Wypakowany zdrowo - silka i takie tam, koks jak chuj. Pewnego dnia przyniosl jakas tam kase dla ojca. Skurwiel zaslonil koncowke kciukiem i nie wydal 30groszy. Zauwazylem to dopiero po jakims czasie. Nastepnym razem bylem w domu caly ranek. Schodze na dol a tam awizo oznaczone : przesylka do odebrania na poczcie - nikogo nie bylo w domu. Musialem isc na poczte i czekac 40 minut !!! By odebrac przesylke, ktora byl gruby LIST !!!

Nastepnym razem przyszedl chuj do domu i go pytam o sprawe z awizo : a on do mnie, ze on nosi ulotki u mu ciezko dlatego tylko "awizuje"

CHUJ mnie to obchodzi ! JAK CI CIEZKO ZMIEN PRACE - idz sie kurwa przyjmij do biura i kawe rob prezesowi albo cos innego.

Ja zapierdalalem przez kilka miechow po 11 lub 12 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli ! (w niedziele TYLKO 6godz) i nie plakalem ,ze mi ciezko !



ojej ojej... maść na ból dupy pomoże?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie