18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
Dzisiaj 2018-04-15, 10:05 9
jak juz POruszyles temat osmiorniczek itd.

Stonoga juz powiedzial, ze PiS wyrucha wszystkich tak jak PO nie ruchalo. PiS "zrobi dobrze" przecietnej rodzinie i da im 500+. Zeby to oplacic sprowadzil juz 2mln ukraincow i sciaga z nich podatki. Teraz dopierdolą mieszkanie, sranie i ruchanie +
Sprowadzą kolejne 2 mln ukrainców a wtedy wynagrodzenia spadna bo "na Twoje miejsce mam 20 ukrainców" Ludzie pojdą na socjal +
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-15, 10:11 8
Nie rozsmieszaj mnie z tymi ukraincami bo za po też tej szaranczy bylo od chuja.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-04-15, 10:56
Piernął sobie to i jebło. Fizyka.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-04-15, 12:01
Kierowca zaskoczony tak jak polscy przedsiębiorcy po
uchwaleniu "Ustawy Wodnej" ze słynnym artykułem 36.

A te ośmiorniczki IM SIĘ PO PROSTU NALEŻAŁY!
Zgłoś
Avatar
r061071 2018-04-15, 13:11
dobrze ze belki stropu z trzciny byly i pokryte gownem
Zgłoś
Avatar
M................w 2018-04-15, 14:44 3
pisowski piesku, notowania twojej czerwonej bandy też lecą w dół. I bardzo kurwa dobrze
Zgłoś
Avatar
Rinko 2018-04-15, 14:54 4
PO ściągnęłoby ciapatych i dało im mieszkania i świadczenia, żeby to opłacić podatki do góry. Kolejki do lekarzy by się wydłużyły bo ciapaci by mieli pierwszeństwo a jak by się ktoś kłócił to rasista i grzywna albo więzienie. Zaczęłoby się ubogacanie i zamiatanie pod dywan.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-15, 15:04 4
Rinko napisał/a:

PO ściągnęłoby ciapatych i dało im mieszkania i świadczenia, żeby to opłacić podatki do góry.


Gdyby zobaczyli ile to wszystko jest warte, to z krzykiem spierdoliliby do Niemiec
Jeśli ktoś popiera PiS tylko dlatego, że nie przyjmuje imigrantów(populistyczne zagranie), to przepraszam - ale jest totalną amebą intelektualną.
Nie, kurwa, nie popieram PO - traktuję ich na równi z PiS-em.
Zgłoś
Avatar
htp 2018-04-15, 15:11 2
Rinko napisał/a:

PO ściągnęłoby ciapatych i dało im mieszkania i świadczenia, żeby to opłacić podatki do góry. Kolejki do lekarzy by się wydłużyły bo ciapaci by mieli pierwszeństwo a jak by się ktoś kłócił to rasista i grzywna albo więzienie. Zaczęłoby się ubogacanie i zamiatanie pod dywan.


PO na ściągnęło kilkadziesiąt tysięcy Czeczenów?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-15, 15:20 1
Jak się nazywa ta choroba psychiczna która sprawia, ze do wszystkiego wpierdala się politykę? Cholera, zapomniałem...
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2018-04-15, 17:39 3
...

Dzisiaj napisał/a:



Stonoga juz powiedzial, ze PiS wyrucha wszystkich tak jak PO nie ruchalo.


i jak, bardzo dupa piecze?
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-04-16, 0:13 1
Majkizrpgw napisał/a:

pisowski piesku, notowania twojej czerwonej bandy też lecą w dół. I bardzo kurwa dobrze


Oho....
Sadzac po twojej lokalizacji, to rodzina musiala miec na oku jakas kamienice do odbioru od Hanki Warszawianki i sie nie udalo, co?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-16, 13:50
Kosmodysk napisał/a:

...

i jak, bardzo dupa piecze?


Takich ja ty nawet nie piecze, by dymanie przez polityków to dla was chleb powszedni i sama przyjemność.
Zgłoś
Avatar
maczugaherculesa 2018-04-16, 16:31
O kurwa gosciu chyba przesadził z meksykańskim żarciem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie