18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pierdolniło
k................s • 2017-04-07, 16:25


Do zdarzenia doszło w miejscowości Schodnia koło Ozimka dziś po godzinie 15.00 Na miejsce zostało wysłanych 17 jednostek straży pożarnej.

Pendolino relacji Wrocław - Warszawa zderzyło się z ciężarówką na przejeździe kolejowym z sygnalizacją świetlną w miejscowości Schodnia koło Ozimka. Pociągiem podróżował opolski radny Tomasz Wróbel, który poinformował, że kilkanaście osób jest rannych.
Cytat:


- Nagle poczuliśmy uderzenie, hamowanie i wszystko poleciało. Ja siedziałem w trzecim wagonie, licząc z przodu, więc to uderzenie na pewno było wytłumione. Jak teraz stoję obok pociągu to widzę, że szyby są powybijane i uszkodzona całkiem lokomotywa. Coś wjechało na przejazd, widać było jak kawałki samochodu krążyły po wagonach. Większość osób czuje się dobrze, ale są ranni - tłumaczu Wróbel.



Na chwilę obecną wiadomo o 9 osobach rannych, w tym 3 ciężko.

ukryta treść











Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-04-07, 16:36
dobrze widzę, 2 ciągniki na jednym przejeździe zgarnął ?
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-04-07, 16:40 23
kokos_123 napisał/a:

dobrze widzę, 2 ciągniki na jednym przejeździe zgarnął ?



Jeden był na lawecie...
Zgłoś
Avatar
Fifka 2017-04-07, 17:13
Bo taki kurwa przejazd kolejowy w środku jewropy w 21 wieku. Ocipielcy niech se te czerwone światełka w dupe wsadzą. Chuj, jednej niewygody mniej.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2017-04-07, 17:29 25
Chwile po spotkaniu pendolino z tirem

Niestety brak z filmu samego zdarzenia

Źródło


Dodam jeszcze że trochę wcześniej też jest ciekawy przejazd taki wypadek w tej okolicy to była tylko kwestia czasu

goo.gl/maps/TwQsXBnPR8C2
Zgłoś
Avatar
modoc 2017-04-07, 17:46
Jak dla mnie śliczne.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-04-07, 17:51 9
Kolejny idiota który nie potrafi zauważyć pociągu!
Narzekacie na to, że przejazd do dupy, ale powiedzcie mi jak jest znak stop, to jak można się nie zatrzymać?
Ja rozumiem na skrzyżowaniu które znamy i jest mało uczęszczane, ale przed torami, tym bardziej że lata po nich Pendolino?
Widoczność była dobra, żadnych drzew czy zakrętów, nie ma bata żeby pociągu nie zobaczyć - dam sobie rękę uciąć, że to był kierowca z tych co to zawsze zdążą, a jak nie zdążą to przecież im się nic nie stanie bo są więksi. Tylko w tym swoim ptasim móżdżku nie przestawił zwojów i zapomniał, że przejeżdża przez tory i to pociąg jest większy.
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-04-07, 17:58 44
waloos napisał/a:

Kolejny idiota który nie potrafi zauważyć pociągu!
Narzekacie na to, że przejazd do dupy, ale powiedzcie mi jak jest znak stop, to jak można się nie zatrzymać?
Ja rozumiem na skrzyżowaniu które znamy i jest mało uczęszczane, ale przed torami, tym bardziej że lata po nich Pendolino?
Widoczność była dobra, żadnych drzew czy zakrętów, nie ma bata żeby pociągu nie zobaczyć - dam sobie rękę uciąć, że to był kierowca z tych co to zawsze zdążą, a jak nie zdążą to przecież im się nic nie stanie bo są więksi. Tylko w tym swoim ptasim móżdżku nie przestawił zwojów i zapomniał, że przejeżdża przez tory i to pociąg jest większy.



Sęk w tym, że się zatrzymał. Zawisł na przejeździe i nie mógł ruszyć.
Inna sprawa, że tam jest zakaz dla ciężarówek.
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-04-07, 18:05
no i po spierdolino nawet mnie to cieszy puszczą lepszy skład a w ty7m szmelcu drogo i hujowo
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-04-07, 20:00 3
zapierdala te pendolino jak pojebane, postuluję o postawienie fotoradaru bo tak nie może być żeby maszyniści zapierdalali ponad 160km/h i to w zabudowanym
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-04-07, 20:15 1
Kierowcy ciężarówki, w którą wjechał pociąg powinien dostać dla przykładu 15 lat więzienia.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-04-07, 20:51
Pendolino jak i kierowca, też spieprzyło z miejsca wypadku.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-04-07, 22:17 1
Z takim wielkim bolcem z przodu, to powinien się pociąg nazywać Pedałlino............ heh dawno nie napisałem czegoś równie idiotycznego.
Zgłoś
Avatar
t3mp 2017-04-07, 22:28
qwa, wiedziałem że ktoś za mnie wrzuci ten post dokładnie z takim samym tytułem
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2017-04-07, 22:42
Morderczy pociąg znowu zabija!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie