18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
żmij 2020-05-12, 9:17 5
HAL9000/2 napisał/a:

Pierdolony miłośnik psów...nie potrafiący się rozstać z swym pedalskim pupilem



No co Ty, Hal
Udostępniłeś konto poligonowi, czy jak?
Zgłoś
Avatar
P................c 2020-05-12, 9:18 8
Czemu ci azjaci to tacy zjebani kierowcy? Tyle tych filmików z wypadkami żółtków i zawsze te małe kurwy się zachowują jak pijane małpy z wodogłowiem
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2020-05-12, 13:32
Colin MC poligon
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2020-05-12, 16:52 1
Kurwa odpierdolcie się. Obiad wiózł do domu a chłop głodny jak skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
BrunoL 2020-05-12, 17:45
A czego on sie kurwa spodziewał jak lewą stoną jedzie?
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-12, 19:29
@HAL9000/2 Ktoś tu się prosi o W5

żmij napisał/a:

No co Ty, Hal
Udostępniłeś konto poligonowi, czy jak?



W głowę mu sie coś zrobiło odkąd poligon przypełzł na sadola
Zgłoś
Avatar
Scoo 2020-05-12, 20:20 1
Jaki tam miłośnik.. na obiad go wiózł dla rodzinki
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-05-12, 22:46 1
Jadąc z ojcem w słusznej sprawie baba wjebala nam się w nowe Volvo w dupę przed rondem (pizda głupia zagapila się co zajmowała się pieskiem) Miałem ochotę złapać tego białego szczura i jebnac mu kupa aż podleci, taki mały mop to nie pies. A na filmiku nie widzimy przyjaciela a karmę. Chcecie kurwa psa przyjaciela to zajmijcie się owczarkiem lub coś w tym guście co wygląda jak pies i nie spierdala przed kotem
Zgłoś
Avatar
wirtuozkakofonii 2020-05-13, 13:33
Bonifacy69 napisał/a:

Jadąc z ojcem w słusznej sprawie baba wjebala nam się w nowe Volvo w dupę przed rondem (pizda głupia zagapila się co zajmowała się pieskiem) Miałem ochotę złapać tego białego szczura i jebnac mu kupa aż podleci, taki mały mop to nie pies. A na filmiku nie widzimy przyjaciela a karmę. Chcecie kurwa psa przyjaciela to zajmijcie się owczarkiem lub coś w tym guście co wygląda jak pies i nie spierdala przed kotem



Behawiorysta zwierzęcy ze wsi Pipków Dolny, czy jak? -_-
Serio, może pora zrozumieć, że większy pies =/= mądrzejszy, ani odważniejszy, ani sprytniejszy, a raczej największa tu rola w ułożeniu psa.
Ale rozumiem, że w miejscowości z której pochodzisz pies musi mieć takie atuty, by np. ogrzać się od niego w zimie jak od kozy - nie Twoja wina.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-05-13, 14:39
wirtuozkakofonii napisał/a:

Behawiorysta zwierzęcy ze wsi Pipków Dolny, czy jak? -_-
Serio, może pora zrozumieć, że większy pies =/= mądrzejszy, ani odważniejszy, ani sprytniejszy, a raczej największa tu rola w ułożeniu psa.
Ale rozumiem, że w miejscowości z której pochodzisz pies musi mieć takie atuty, by np. ogrzać się od niego w zimie jak od kozy - nie Twoja wina.



Ze wsi której pochodze to mój pies urwalby ci jaja aż po samej dupie na moją komendę, tak jest wyszkolony. Takie pizdy jak ty pewnie w blokach trzymają coś co przypomnia psa. Domyślam się, że piszę to jakiś posiadacz miniaturowego szczura.
Zgłoś