18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pierwsza pomoc przy karambolu
Janusz~ • 2011-07-17, 19:33
Jedzie dwóch gości autostradą na totalnym zadupiu. Brak zasięgu, jakiejkolwiek łączności. Kierowca, który jest lekarzem i jego kolega (bez prawa jazdy). Nagle napotykają karambol: totalna masakra, bezwładnie leży kilkadziesiąt osób, niektórzy krzyczą, wołają o ratunek. Jako, że tylko lekarz umiał jeździć samochodem, poinstruował swojego kumpla:
-Popatrz. Tych ustaw w pozycję boczną ustaloną, tym którzy krwawią zatamuj krwawienie, tych którzy są zakleszczeni w autach nie ruszaj, tym zrób RKO, ja pojadę po pomoc.
Minęło jakieś 1,5 godziny, jak wrócił kolega. Jechał na czele kolumny karetek i wozów straży. Patrzy - a tu jego ziomek posuwa zwłoki jakiejś laski. Osłupiały mówi:
-Ej stary, co ty odpierdalasz!? Przecież mówiłem ci co masz robić, no nie?
Na to jego kolega:

-Aaaa... wiedziałem, że coś mi się pojebało.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-07-18, 21:32 1
jak dobrze pamiętam, to to jest portal z "Czarnym humorem". Jeśli nie kumacie naprawdę tego dowcipu, to czas ustawić na stronę domową nie wiem... może kurwa demotywatory? Albo mistrzowie.org?
No ja pierdolę. Znalazłem gdzieś na necie ten dowcip, idealnie pasuje akurat tutaj, więc go wstawiłem.
Znacie lepsze, to zakładajcie tematy i czekajcie, jak milion gimborandomów postawi Wam piwa.

Nic nie rób, narzekaj.
Zgłoś