18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pierwsza pomoc przy karambolu
Janusz~ • 2011-07-17, 19:33
Jedzie dwóch gości autostradą na totalnym zadupiu. Brak zasięgu, jakiejkolwiek łączności. Kierowca, który jest lekarzem i jego kolega (bez prawa jazdy). Nagle napotykają karambol: totalna masakra, bezwładnie leży kilkadziesiąt osób, niektórzy krzyczą, wołają o ratunek. Jako, że tylko lekarz umiał jeździć samochodem, poinstruował swojego kumpla:
-Popatrz. Tych ustaw w pozycję boczną ustaloną, tym którzy krwawią zatamuj krwawienie, tych którzy są zakleszczeni w autach nie ruszaj, tym zrób RKO, ja pojadę po pomoc.
Minęło jakieś 1,5 godziny, jak wrócił kolega. Jechał na czele kolumny karetek i wozów straży. Patrzy - a tu jego ziomek posuwa zwłoki jakiejś laski. Osłupiały mówi:
-Ej stary, co ty odpierdalasz!? Przecież mówiłem ci co masz robić, no nie?
Na to jego kolega:

-Aaaa... wiedziałem, że coś mi się pojebało.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-17, 21:54
Kiedy mam zacząć się śmiać?
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-17, 22:45
No Ja kurwa tego nie czaję...
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-07-17, 23:21 1
BongMan napisał/a:

Kiedy mam zacząć się śmiać?



Jak jesteś na tyle ograniczony (ew. masz inne poczucie humoru) to najlepiej wcale.

ulthart napisał/a:

No Ja kurwa tego nie czaję...



I jeszcze się do tego przyznajesz?
Zgłoś
Avatar
name01 2011-07-17, 23:58 17
idioci przecież chodziło o to, że jemu się coś pojebało
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2011-07-18, 7:48 4
Enzo Gorlomi~ napisał/a:

autostradą na totalnym zadupiu.



Autostrada na zadupiu, gdzie nikogo nie ma i nikt nią nie jeździ. Tak, to ma sens.

Enzo Gorlomi~ napisał/a:

Nagle napotykają karambol



Zadupie, gdzie nikogo nie ma i nagle karambol na kilkadziesiąt osób. Tak, to też ma sens.

Enzo Gorlomi~ napisał/a:

: totalna masakra, bezwładnie leży kilkadziesiąt osób, niektórzy krzyczą, wołają o ratunek. Jako, że tylko lekarz umiał jeździć samochodem, poinstruował swojego kumpla:
-Popatrz. Tych ustaw w pozycję boczną ustaloną, tym którzy krwawią zatamuj krwawienie, tych którzy są zakleszczeni w autach nie ruszaj, tym zrób RKO, ja pojadę po pomoc.



Ludzie się wykrwawiają, bo dziwnym trafem nikogo w miarę sprawnego do pomocy ma. Nawet na końcu karambolu, gdzie obrażenia ją najmniejsze. Lekarz zamiast próbować pomagać i wysłać kolegę (choćby i na piechotę), sam spierdala, rzucając przy tym kilka luźnych wskazówek. Muszę przyznać, że i to ma sens.

Podsumowując, kawał logiczny, sensowny, tylko cała śmieszność przez to uleciała. Ale za starania daję piwo. Na drugi raz popracuj nad scenerią i dramatyzmem. Laska nie powinna być martwa, tylko bez nóg, za to z kutasem.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-07-18, 7:57 3
stud3nt napisał/a:

Tak, to ma sens.


a czy to musi mieć sens? to jest kurwa kawał, a nie historia z życia wzięta
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2011-07-18, 8:50 1
d(-_-)b~ napisał/a:


a czy to musi mieć sens? to jest kurwa kawał, a nie historia z życia wzięta



Kawał nie musi mieć sensu. Ale dobrze, żeby nie miał tylu walących po oczach debilizmów psujących humor, zamiast go poprawiać. Zresztą nawet bez nich kawał jest chujowy, z puentą oklepaną niczym głowa Jackie Wrighta.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2011-07-18, 14:26
Ruchaj puki ciepłe ! oto sens życia
Zgłoś
Avatar
Anone 2011-07-18, 15:28
zrobił ją w pozycji bocznej, ustalonej
Zgłoś
Avatar
chiver5 2011-07-18, 16:01 1
Enzo Gorlomi~ napisał/a:



Jak jesteś na tyle ograniczony (ew. masz inne poczucie humoru) to najlepiej wcale.

I jeszcze się do tego przyznajesz?



Enzo Gorlomi atakuje i broni swego żartu jak prawdziwy Bękart Wojny. Widać, że sam wymyślił.
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-07-18, 16:15
Enzo Gorlomi~ napisał/a:



Jak jesteś na tyle ograniczony (ew. masz inne poczucie humoru) to najlepiej wcale.

I jeszcze się do tego przyznajesz?



Bo to kurwa wcale śmieszne nie jest,więc dlaczego mam się nie przyznawać?
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2011-07-18, 16:50
Kawał pierwsza klasa!
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2011-07-18, 17:21
"tym którzy krwawią zatamuj krwawienie" - bo ta suka co zdechła miała ciotę i on tamował krwawienie !!
Zgłoś
Avatar
_AdA_ 2011-07-18, 18:11
Nie tylko jemu się coś pojebało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie