18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................i 2012-05-30, 13:30
piwko za quattro, reklama taka sobie ale samochodzik niczego sobie
Zgłoś
Avatar
Hiros 2012-05-30, 13:45
Bania88, ja jebie 4x4 porównywać z napędem na tył...
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2012-05-30, 14:16
@up - wszystkie 3 auta mają napęd 4x4. Jednak tylko w BMW był on załączony/zblokowany. Dlatego mimo poślizgu kół przednich w Audi i Mercu, tylne koła stoją nieruchomo (patrząc na 2gi filmik).

A tutaj cytat z wiki odn. reklamówki:

Cytat:

W 1986 Audi opublikowało krótki film promocyjny, w którym Audi 100 quattro na własnych siłach wjechało na pokrytą śniegiem fińską skocznię narciarską z wzniesieniem wynoszącym 80%. Film był wyróżniony w Cannes nagrodą złotego lwa. Ponieważ na reklamie dało się zauważyć linę asekurującą, pojawiło się rozczarowanie, co do możliwości napędu na cztery koła. Z kolei w dniu 25-letniego jubileuszu napędu quattro, w roku 2005, udało się powtórzyć ten sukces, Audi A6 wjechalo na szczyt skoczni. Jego opony były wyposażone w 6-milimetrowe kolce, nie obyło się także bez liny asekuracyjnej, która wraz ze specjalnym urządzeniem zamontowanym pod podwoziem samochodu, zabezpieczała przed ewentualnym ześlizgnięciem. Podczas pierwszych prób z oponami bez kolców, Audi nie było w stanie wyjechać na szczyt skoczni.

Zgłoś
Avatar
Nintendo 2012-05-30, 14:32 1
Jakby Quattro było słabe to nie wygrywalo by tylu rajdów od czasu gdy sie pojawiło
Zgłoś
Avatar
tinio 2012-05-30, 18:12
Obie reklamy Audi piękna bujda na resorach (no teraz to juz zawieszenie niezależne), w obu filmikach widać line która ciągnie Audiczke za przednią belke i huj nie kupie, pierdole

PS Wiem że mnie nie stać nawet na tą starą
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2012-05-30, 22:59
bania88 napisał/a:

@ffsapher Co ty za glupoty pierdolisz? Quatro jest do dupy. Se ogladnij na necie porownanie Quatro z Xdrive. Wynik taki, ze nie ma nawet co porownywac

Quattro vs Xdrive



Xdrive vs Quattro vs 4matic



Doprawdy? To pa teraz:
Zgłoś
Avatar
bania88 2012-06-02, 15:13
Hiros, Na twoj komentarz odpowiem ikonka

olo1990pl, nie do konca masz tacje, w BMW tez nie ma zadnych wlaczanych blokad, tylko ma staly podzial mocy, a w Audi i Mercu jest pseudo "aktywny" podzial mocy i dla tego jak przednie kola wjada na rolki to cala moc wali na przod i na tyl juz nie starczy, dla tego tylne kola praktycznie stoja. Na pierwszym filmiku widac w audi - przod w rolkach tyl stoi, tyl w rolkach przod stoi.

Karu, pokaz mi test, w ktorym kazdy samochod bedzie mial identyczne warunki, a nie kazdy wali inna droga i jeden wlatuje na gorke na pelnej pizdzie, a drugi z miejsca rusza. O tym pierwszym BMW to juz nie wspomne - Podjechal kawalek, zatrzymal sie i gaz do dechy. Bardzo dokladny i adekwatny test
Zgłoś