18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Prawosławni chrześcijanie Tbilisi (Gruzja) pod wodzą prawosławnych mnichów i kapłanów (między innymi znanego w Gruzji ojca Wasilija Mkaławiszwili należącego do Greckiej Starostylnej Cerkwi Prawosławnej) rozegnali propagandową paradę zboczeńców i zwyrodnialców zaplanowaną na 17 maja z okazji “dnia homofobii”.

Liczba zebranych Gruzinów – przeciwników parady sięgała około 30 000 osób! Sodomici których ledwie było kilkadziesiąt osób nie mieli praktycznie żadnych szans. Choć i tak mieli szczęście, bo gdyby nie policyjne żółte autobusy, które ich natychmiast stamtąd zabrały to zapewne nie uszliby z życiem.

Proszę nie gorszyć się metodami jakie stosują Gruzini. Ten kto choć trochę zna narodową mentalność tego narodu, to ten nie będzie się temu dziwić.

Demonstranci nieśli plakaty: “Nie chcemy Sodomy i Gomory”, “Demokracja nie oznacza niemoralności”, “Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

“Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności” – mówiła Żużuna Tawadze, trzymając w ręku pęk pokrzyw, gotowa ich użyć przeciwko gejom.

Ojciec Dawid, prawosławny duchowny, który jest jednym z organizatorów antygejowskiej demonstracji, powiedział, że wiec “obraża tradycję narodu”.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini, niezależnie od orientacji, mają prawo do wyrażania swych opinii w przestrzeni publicznej.

“Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu” – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. “Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich” – dodał.

W czwartek zwierzchnik gruzińskiej Cerkwi Prawosławnej patriarcha Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to “pogwałcenie praw większości i “obraza” dla gruzińskich tradycji.






W źródle jeszcze kilka filmików.
Źródło: redakcjapartyzant.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparad...
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-05-18, 21:13 7
Da się? Da się.

Tylko trzeba mieć jaja, a nie być trzymanym za jaja przez lewaków.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-18, 21:15 6
isotop napisał/a:

Widzę, że na Sadisticu zapanował głód na homo-tematykę. Jak macie taki niedosyt gejów i lesbijek to zacznijcie odwiedzać wyborczą.pl albo od razu idźcie się nawalić do gejowskiego klubu.

Urzeka mnie masochizm użytkowników Sadistica. Wielu jak mantrę powtarza sformułowanie "ja tam do gejów nic nie mam, ale nie chcę ich widzieć", choć nie widzą oni sprzeczności w pisaniu tego komentarza i czytaniu komentowanego artykułu. Skoro tak bardzo boli was omawianie jakiegokolwiek aspektu życia mającego jakiś związek z homoseksualizmem, to na chuj umieszczacie takie tematy w tej świątyni prawicowo-narodowej propagandy? Chodzi o trolling czytelników? Podbijanie oglądalności poprzez zamieszczanie tematów wywołujących piekący ból dupy? A może jedno i drugie? Skoro naprawdę macie głęboko w poważaniu co robią geje i lesbijki, to po co sami prowokujecie się tymi artykułami? Za nic nie potrafię pojąć waszej logiki.



Ponieważ nie czytasz ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-05-18, 21:17
Nawet jeśli tego, co napisałeś, nie zrozumiał, to niewiele stracił.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-18, 21:20 13
kdow napisał/a:

"Mnie homoseksualiści nie obchodzą - chcą/muszą/tak czują - ich broszka. Ale tęczowe marsze z drag queens, fetyszystami w strojach i gośćmi obklejonymi w dildosy wk***iają mnie na maksa" Mnie wkurwiają marsze, na których pod szyldem "niepodległości" można sobie porzucać kamieniami w policjantów i trochę zdemolować miasto, ale jakoś nie szukam usprawiedliwienia, kiedy antifa przekopie kilku konserwowych.
Jak władze mają wątpliwości odnośnie marszu, nie ukrywajmy, dresiarzy, imbecyli i zadymiarzy, to pierdolicie o wolności i formach demokracji, kiedy ktoś inny chce zrobić to samo, to zaczynacie kręcić nosem, idioci, kurwa, co za jebani idioci.



Bzdura. Znajdź argumenty na to, co mówisz - ja to zrobiłem.

A mnie wkurwia, że chciałbym sobie pójść na Marsz Niepodległości, a muszę się obawiać prowokacji, antify i blokad tęczowych baranów, którzy mylą pojęcie patriotyzmu z faszyzmem, albo innym gównem. Jest zajebista różnica pomiędzy eksponowaniem kutasa, a unoszeniem w górę flagi. Jak tego nie rozumiesz, to koniec rozmowy, bo szkoda mi czasu.
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-05-18, 21:21 13
Koniec Świata napisał/a:

To jest zabawne jak nienawidzicie muslimów i ich religii pokoju, a przyklaskujecie charakterystycznym dla nich zachowaniom. Jesteście bandą debili.

Obrazek



Nie chodzi o metodę, ale o cel.
Muzułmanie chcą wytłuc wszystkich niewiernych, a to nie jest szczytny cel.

Ci Gruzini przepędzili pedałów, ponieważ sprzeciwiają się nachalnej propagandzie i roszczeniu sobie specjalnych praw przez tę grupę z racji ich zboczenia. Szczytnym celem w takim wypadku jest niedopuszczenie do tego.

Zauważ, że raczej nie prowadzi się nagonek na homoseksualistów, dla których orientacja jest prywatną sprawą i nie dzielą się swoją odmiennością z innymi.
Natomiast muslimy potrafią tępić spokojnie żyjących, nikomu nie przeszkadzających chrześcijan.

To jest ogromna różnica i to przykre, że tego nie rozumiesz, ale myślenie to ostatnia rzecz, jakiej można się spodziewać po lewackich spierdolinach.
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-05-18, 21:22
Miziou napisał/a:



Ponieważ nie czytasz ze zrozumieniem. Pozdrawiam.



Wiele do czytania nie ma. Albo doniosłe peany na cześć bitnych troglodytów rozganiających homoseksualistów, albo niekończący się potok pomyj i szamba wylewany z iście polo-katolickim miłosierdziem na rzeczoną mniejszość seksualną. Brak rzeczowych argumentów przeciwko. Od dziesiątek lat to samo wściekłe pustosłowie, tylko adresat wciąż to nowszy. Najpierw kobiety domagające się praw wyborczych, potem murzyni domagający się traktowania jak ludzi, a teraz homoseksualiści, którzy nie wiem w jaki sposób mieliby komuś szkodzić. Czas upływa, świat się zmienia, tylko reakcjoniści wciąż tacy sami, kochane żywe skamieliny Jak to ktoś w tym kontekście ładnie już ujął (na innym portalu): "Psy szczekają, karawana jedzie dalej."
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-18, 21:25
isotop napisał/a:



Wiele do czytania nie ma. Albo doniosłe peany na cześć bitnych troglodytów rozganiających homoseksualistów, albo niekończący się potok pomyj i szamba wylewany z iście polo-katolickim miłosierdziem na rzeczoną mniejszość seksualną. Brak rzeczowych argumentów przeciwko. Od dziesiątek lat to samo wściekłe pustosłowie, tylko adresat wciąż to nowszy. Najpierw kobiety domagające się praw wyborczych, potem murzyni domagający się traktowania jak ludzi, a teraz homoseksualiści, którzy nie wiem w jaki sposób mieliby komuś szkodzić. Czas upływa, świat się zmienia, tylko reakcjoniści wciąż tacy sami, kochane żywe skamieliny Jak to ktoś w tym kontekście ładnie już ujął (na innym portalu): "Psy szczekają, karawana jedzie dalej."



I jak widać nie przeczytałeś, bo ja nikogo nie ścigam, ani przeciwko zbyt wiele nie mam. Jeśli łaskawie wrócisz do tego, co wypociłem, to może zauważysz subtelną różnicę pomiędzy podejściem, które opisałeś, a moim - a co najważniejsze - do kogo kieruję swoją niechęć. Komunikacja.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-05-18, 21:25
Przestańcie pianę bić,we francji już mogą dzieci adoptować,za 2-3 lat zawita to do nas.Na razie kurwy odpuściły bo szum się zrobił,ale uderzą ze zdwojoną siłą,a wy będziecie na forach pierdolić.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-18, 21:26 2
@Miziou

Marsz Niepodległości jest organizowany przez prawicowych skrajuchów, którzy zafascynowani są dokonaniami Adolfa i liczą na burdy. Wystarczy poczytać na ich forach, na których się chwalą przed marszem jak będą tępić lewaków i pedałów. Nawet na Sadolu możesz sobie poczytać komentarze patriotów na temat tępienia takich i owakich. Dla mnie nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem. To jest zwykły ekstremizm, nie różniący się niczym od tego islamskiego.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-05-18, 21:27 1
Ja sie pedziami brzydze ale przecież oni mnie rozumieją w końcu są tolerancyjni
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-05-18, 21:31
Wiesz, słówko "patriotyzm" jest na tyle ciekawe, że można pod nie podpiąć rzeczy tak durne, jak wspomniani przeze mnie konserwowi i nasuwa się pytanie: Czy to lewaki mylą pojęcie patriotyzmu z faszyzmem, czy dresiarze mylą faszyzm z patriotyzmem? Moja odpowiedź to "jedno i drugie", ale moje wypaczone Unią Europejską, zmanipulowane przez Władimira Putina pojęcie patriotyzmu, do którego i tak się szczególnie nie poczuwam, nie opiewa o demolowanie miasta i rzucanie w ludzi kostką brukową. Tak, wiem, bojówki polskich klubów piłkarskich są bardzo spokojne, zrównoważone i nastawione pokojowo, to ta Antifa diabelska ich, bidnych niepomiernie, ciągle prowokuje, żeby się tylko bili!
Kije w dupie i mózgi wyprane, pozdrawiam Polskich Polaków przez duże "P". Jak "Polska" i "Pizda" i "Pierdolę was, matoły".
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-18, 21:31 3
Koniec Świata napisał/a:

@Miziou

Marsz Niepodległości jest organizowany przez prawicowych skrajuchów, którzy zafascynowani są dokonaniami Adolfa i liczą na burdy. Wystarczy poczytać na ich forach, na których się chwalą przed marszem jak będą tępić lewaków i pedałów. Nawet na Sadolu możesz sobie poczytać komentarze patriotów na temat tępienia takich i owakich. Dla mnie nie ma to nic wspólnego z patriotyzmem. To jest zwykły ekstremizm, nie różniący się niczym od tego islamskiego.


ja pierdole człowieku jak takiś tolerancyjny, państwowy, nie wiem jak to ująć, może po prostu lewacki urzędas, to idz na ta parade, a nie blyszcz na sadisticu swoim lewackim rozumowaniem, odpowiadasz kazdemu na sile, a pierdolisz takie głupoty, że nie dziw, że jesteś urzędas.
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-05-18, 21:34
grzechu5444 właśnie o takich kretynach mówię. Pierdolę lewaków, marsze równości i socjalistów, bo to banda kretynów nie kumających, że aby osiągnąć swój cel wystarczy głosować na Korwina, ale wy, konserwowi, to wyższy poziom hipokryzji, spierdolenia, palenia Jana i wypranego mózgu. Jak takie twarde dyski, na które można wgrać najgłupsze pozycje, a wy z zapałem maniaka będziecie to odtwarzać bez krzty refleksji. Nic, tylko gardzić.
Zgłoś
Avatar
Xan666 2013-05-18, 21:35
I bardzo kurwa dobrze. Niech wypierdalają z kraju te jebane abominacje!!! Świat się sypie to trzeba bronić normalnych wartości.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-18, 21:59 2
kdow napisał/a:

grzechu5444 właśnie o takich kretynach mówię. Pierdolę lewaków, marsze równości i socjalistów, bo to banda kretynów nie kumających, że aby osiągnąć swój cel wystarczy głosować na Korwina, ale wy, konserwowi, to wyższy poziom hipokryzji, spierdolenia, palenia Jana i wypranego mózgu. Jak takie twarde dyski, na które można wgrać najgłupsze pozycje, a wy z zapałem maniaka będziecie to odtwarzać bez krzty refleksji. Nic, tylko gardzić.



Gardzić. Pięknie. Żeby jeszcze jakieś poparcie na Twoje słowa było w tym, co tu teraz wyrzygałeś... Dorośnij chłopczyku, popatrz na świat - może zaczniesz zauważać pewne zależności. A, i douczyć się też można by było - z historii najlepiej. Nie pytaj dlaczego, bo będzie śmieszniej. Mam już Twoich wypowiedzi dość. Ja się pogardą nie param przed spaniem, to źle wpływa na zdrowie. Żyj sobie cudnie w tej swojej wymyślonej krainie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie