18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
2050 rok pierwsza załogowa misja NASA na marsa. Udało się wylądować z kłopotami. Wszyscy podekscytowani, zaraz pierwszy człowiek ma postawić swoją stopę na obcej planecie. Przedstawiciel naszej rasy ma już wysiadać z kabiny gdy nagle słyszy pukanie do włazu wejściowego. Wystraszona załoga zastanawia się otwierać czy nie, po jakimś czasie zdecydowali się otworzyć statek.Ich oczom ukazało się dwóch przedstawicieli znanego już gatunku...

-Czy macie może Państwo chwilę aby porozmawiać o Bogu?
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-30, 19:26 5
w końcu jakiś porządny żart
Zgłoś
Avatar
bowtiearecool 2013-06-30, 20:16 3
fake pierwsza misja ma odbyć się w 2023.|
nie ma za co
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2013-06-30, 22:17
Słyszałem jeszcze wersję, że spotkali Polaka. Jak zapytali, jak się tam znalazł, to odpowiedział, że nie ma pojęcia, ostatni raz film miał w całości na weselu.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-06-30, 22:19
w czasie suszy suchy suchar
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-06-30, 22:40 4
Nieprawda, na Marsie są komuniści, bo to czerwona planeta jest. Dzierżyński tak mówił.
Zgłoś
Avatar
BIORESWOJE 2013-06-30, 23:10
KidDynamite napisał/a:



Co to kurwa jest "prd"? Tak ciężko Ci napisać "pierdolę", czy boisz się, że tu jest cenzura gogusiu?



Skoro wiesz co to znaczy po chuj sie pytasz? Watpie ze sie boi jest chyba zbyt leniwy, a swoja droga nie masz sie o co przyjebac? Idz strzelaj swoje fochy na wioche
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-06-30, 23:22 1
Jak żyje 21 lat na tym świecie jeszcze nigdy nie miałem do czynienia ze świadkami jehowymi, oprócz typka w podstawówce, z którym chodziłem do klasy. Co prawda i tak nikt go nie lubił, bo był jebanym kretynem, ale... nigdy z nim nawet o tym nie rozmawiałem, może na zachodzie, może gdzieś w USA grasują słynni świadkowie jehowi pukający uporczywie do drzwi, jednak ja nie mam żadnego doświadczenia z tym.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-06-30, 23:42
@feranos
To pewnie dla tego że mama powiedziała Ci żeby nie otwierać nieznajomym...
Ja też mam 21 lat, dwa razy w dwóch różnych częściach Polski jakieś jechowce próbowały mi wcisnąć książeczkę, oczywiście nie wziąłem i kazałem (należałoby użyć odpowiedniego słowa) szybko się zmywać - przy drugiej próbie wtargnięcia ujrzeli szablę w dłoni i postanowili "się szybko oddalić" jak byłem na etapie "ostrzegania o nadciągających rękoczynach z użyciem broni białej".

A jako bonus kiedyś jak byłem u ciotki na wsi nawiedziła mnie stara cyganka i coś kodowała, a jak powiedziałem jej że nie jestem zainteresowany tymi pierdołami, to straszyła mnie straszliwą klątwą - jak się pewnie domyślasz pogadała i se poszła a klątwy jeszcze nie uświadczyłem.
Zgłoś
Avatar
inferno82 2013-07-01, 9:30
Bzdura, tam jest koza i mówi mąż w meczecie w czym pomóc.
Zgłoś
Avatar
qbalo86 2013-07-01, 10:35 1
Mnie, jak zaczepiają jechowi, zawsze mówię że nie umiem czytać. I skutkuje
Zgłoś