18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bankracy 2015-12-31, 9:31 4
Jakiś najebany internetowy gość mówi mi o związkach
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-12-31, 10:05 3
Lepiej walnąć bąka podczas seksu
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2015-12-31, 10:14 15
Dla mnie byłby to moment, w którym trzeba związek zakończyć. Już pomijając fakt, że salwy gazowo-symfoniczne są aseksualne, to zwyczajny brak szacunku do partnera.
Zgłoś
Avatar
vejin 2015-12-31, 10:40 257
@up Chyba nie jesteś w dłuższym związku, skoro tak piszesz.
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-12-31, 10:57 56
Ja myślę, że w tym żarcie jest ukryte drugie dno. W trakcie stosunku wagina może, ale nie musi się zapowietrzyć i będzie wydawać odgłosy przypominające wyziewy z warczącej odbytnicy. Także według mnie autor tego żartu chciał nas przestrzec przed tym zjawiskiem i abyśmy tak szybko się nie zrażali, bo może ten odgłos być produktem innej części ciała.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-12-31, 11:11 78
MaratHS napisał/a:

Ja myślę, że w tym żarcie jest ukryte drugie dno. W trakcie stosunku wagina może, ale nie musi się zapowietrzyć i będzie wydawać odgłosy przypominające wyziewy z warczącej odbytnicy. Także według mnie autor tego żartu chciał nas przestrzec przed tym zjawiskiem i abyśmy tak szybko się nie zrażali, bo może ten odgłos być produktem innej części ciała.


Wiesz, wszystko zależy od szczelności pary tłok-cylinder.
Jeżeli para ta byłaby zbyt szczelna, to wyobraź sobie że gość posuwa panienkę i z każdym pchnięciem wydymają się jej policzki
Zgłoś
Avatar
koniosraj 2015-12-31, 13:18 1
No cóż- gastryka rzecz normalna, zawsze w ramach zadośćuczynienia otwieram zaraz okno.
Zgłoś