18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Pierwsze odcinki South Park
Powell • 2013-01-02, 2:36
Pierwszy odcinek South Park z 1992 czyli jak badziewny filmik stworzony przez studentów stał się serialem znanym i uwielbianym na całym Świecie



plus pilot dla American Fox Network czyli rekonstrukcja pierwszej wersji

Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-02, 20:09 2
yasioo83 napisał/a:



Jest kilka filmów, które bez lektora tracą na wartości, ale najlepszym przykładem, że lektor odda zajebiście klimat filmu to "Pulp Fiction" z Tomaszem Knapikiem (w wersji ze starych VHS-ów). Jak nie widziałeś to najpierw obejrzyj, a później przestań pierdolić głupoty



HAHAAHAHAHAA KURWA.

Pulp Fiction z lektorem oddaje klimat lepiej niż Pulp Fiction w orginale?

Internet się skończył. Akurat chujowo trafiłeś bo Tarantina oglądałem mase razy i żadne tłumaczenie nie odda humoru Q.T.

A co do Knapika to on w kazdym filmie tworzy taki klimat - prawdopodobnie kojarzy się tak też dlatego, że oglądałeś to w innych latach i nie tyle klimat jest mega co wspomnienia.
To coś na zasadzie: odpalenia piosenki na youtubie w jakosci 240p zeby brzmialo chociaż troche jak z kasety przegrywanej 5 razy.
Zgłoś
Avatar
Sołtys 2013-01-02, 21:00
Fajnie by było jakby chłopaki od Kapitana Bomby i reszty ich bajek tak się wybili
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-02, 21:16 3
Sołtys napisał/a:

Fajnie by było jakby chłopaki od Kapitana Bomby i reszty ich bajek tak się wybili



Cześć (jak nie wszystkie) ich bajek nie dorastają do najchujowszych odcinków SP wiec prosze Cie... Ale poziom humoru jest tam żałosny.
Zgłoś
Avatar
patryczek803 2013-01-02, 22:28
"Frosty zabił Kennyego"? Na moje oko to Cartman?
Zgłoś