18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pierwsze odcinki South Park
Powell • 2013-01-02, 2:36
Pierwszy odcinek South Park z 1992 czyli jak badziewny filmik stworzony przez studentów stał się serialem znanym i uwielbianym na całym Świecie



plus pilot dla American Fox Network czyli rekonstrukcja pierwszej wersji

Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-02, 9:06 8
O kurwa jacy młodzi.
Zgłoś
Avatar
sroka91 2013-01-02, 11:02 1
Pierwsze odcinki były robione metodą Poklatkową, czyli wycinali, układali i robili zdjęcie, i tak 25klatek na sekunde od drugiego wszystko było już robione komputerowo
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2013-01-02, 13:01 1
Powiem tak. Dla mnie South Park skończył się na 10 sezonie.
Te nowe odcinki nie bawią i nie szokują jak kiedyś.
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-02, 13:34 1
W zasadzie to pierwsze kilka sezonów było spoko, pozniej to juz odgrzewany kotlet.

Cartman: If some girl tried to kick my ass, I'd be like, "Hey. Why don't you stop ... dressing me like a mailman ... uh, and making me dance for you ... while you go and ... smoke crack in your bedroom ... and have sex with ... some guy ... I don't even know. On my dad's bed."

TOP3 cytatów z SP
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-01-02, 13:46
W sumie niektore odcinki po zbakaniu byly dobre. Ale "lektor" jak to kiedys puszczali na mtv zabijal. Trzeba po ang ogladac zeby z tego gowna nie wyszla sraczka. Pozdrawiam (:
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-02, 13:51 2
Nejm napisał/a:

W sumie niektore odcinki po zbakaniu byly dobre. Ale "lektor" jak to kiedys puszczali na mtv zabijal. Trzeba po ang ogladac zeby z tego gowna nie wyszla sraczka. Pozdrawiam (:



Jak można oglądać SP z lektorem.... W ogole jak można oglądać filmy z lektorem....
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-01-02, 14:27 1
Haters gonna hate. napisał/a:



Jak można oglądać SP z lektorem.... W ogole jak można oglądać filmy z lektorem....



Znając życie Twoi rodzice tak robią (oglądają filmy z lektorem)... nie każdy jest takim poliglotą jak ty...
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-02, 14:30 2
steku napisał/a:



Znając życie Twoi rodzice tak robią (oglądają filmy z lektorem)... nie każdy jest takim poliglotą jak ty...



A słyszałeś o czymś takim jak napisy do filmów? Nie trzeba chyba kończyć Harvardu żeby umieć czytać...
Zgłoś
Avatar
yasioo83 2013-01-02, 14:59 1
Haters gonna hate. napisał/a:



W ogole jak można oglądać filmy z lektorem....



Jest kilka filmów, które bez lektora tracą na wartości, ale najlepszym przykładem, że lektor odda zajebiście klimat filmu to "Pulp Fiction" z Tomaszem Knapikiem (w wersji ze starych VHS-ów). Jak nie widziałeś to najpierw obejrzyj, a później przestań pierdolić głupoty
Zgłoś
Avatar
helcyon 2013-01-02, 15:41 2
Grubas robił za Kennego, ciekawe czemu później to zmienili
Zgłoś
Avatar
matjus 2013-01-02, 17:38
nigdy nie ciągnęło mnie do tego serialu, dopiero gdy zapaliłem z koleżanką i zacząłem to oglądać zrozumiałem cały sens!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-02, 18:17 3
Z lektorem nie oglądałem nigdy, ale pierwsze sezony ściągały się z napisami. Parę razy odpaliłem te napisy. Nie wiem kto je robił, ale gościu albo nie znał angielskiego, albo nie rozumiał dwuznaczności pewnych wyrażeń, albo mu się nie chciało i robił wszystko na "odpierdol się". Najlepsze jednak, ze kiedyś natknąłem się na jeden odcinek tego serialu na niemieckiej telewizji. Oni popełnili jeszcze większą zbodnię - oni ten serial zdubbingowali. Noż kurwa, szabla się w kieszeni otwiera.

Z lektorem to mogę sobie oglądać filmy chińskie, dla mnie ich język to i tak tylko dźwięki "ciang, cing ksjang", więc niczego w ten sposób nie tracę. Filmy w językach europejskich wolę oglądać w oryginale, ewentualnie z pomocą napisów (profesjonalnie przygotowanych oczywiście).
Zgłoś
Avatar
dth 2013-01-02, 19:40
@helcyon
obstawiam, że mogli się martwić, że zabijanie grubasa w każdym odcinku może być źle odebrane...
Chociaż biorąc pod uwagę to co się dzieje w SP, to pewnie powód był zupełnie inny.
Zgłoś
Avatar
bajonowsky 2013-01-02, 19:50 1
Za South Park zawsze piwko !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie