18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Kradzież wynalazku w Dragon's Den, poziom Hard.
Takie rzeczy tylko w polsce...

Najpierw przedstawienie wynalazku w programie "Dragon's Den":



Sami zobaczcie czy nie przypomina wam to tego:



Autor wynalazku już złozył pozew do sądu. Mam nadzieję że dostaną takie odszkodowanie że odechce się cwaniactwa.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-12-24, 14:44
obowiązują w Polsce amerykańskie patenty? bo mi się wydaje że nie... tak jak i Polskie w Usa..

Poza tym tyle nam wynalazków już zajebali że teraz nasza kolej ;]
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2012-12-24, 14:52
od niego i od nich bym nie kupił, więc dla mnie to wisi.. ogółem jak powiedział Fifi "w dupie mam to i tamto gówno" ;d
Zgłoś
Avatar
p................a 2012-12-24, 14:56 1
Takie gówno to mogli sami wymyślić. Ile razy się zdarzało, że ludzie w różnych częściach świata tworzyli ten sam wynalazek, albo odkrywali to samo prawo fizyki? A w tym badziewiu nie ma nic błyskotliwego, nie zdziwiłbym się jakby były tysiące ludzi, którzy na coś takiego wpadli, ale nie chciało im się tego produkować.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2012-12-24, 14:59
@MusztardaPL

Piwo za Chłopaki z Baraków
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-12-24, 15:23
kolego ujposprzata, popraw "w polsce" na "w Polsce". Nie chce być czepialski, ale to aż razi w oczy
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-12-24, 15:26
Wynalazek wyjątkowo kiepski, a samo poruszanie się na tym wygląda jak walka o życie a nie rekreacja, co nie zmienia faktu że złodzieje chcieli wyłudzić kasę, za to chuj im w oczodół
Zgłoś
Avatar
Dr.Okins 2012-12-24, 20:28
czy moge to ogladnac ?!
Zgłoś