18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Kradzież wynalazku w Dragon's Den, poziom Hard.
Takie rzeczy tylko w polsce...

Najpierw przedstawienie wynalazku w programie "Dragon's Den":



Sami zobaczcie czy nie przypomina wam to tego:



Autor wynalazku już złozył pozew do sądu. Mam nadzieję że dostaną takie odszkodowanie że odechce się cwaniactwa.
Zgłoś
Avatar
Aeze 2012-12-24, 1:54 2
Jeśli powiedzieli, że mają patent...to w czym widzisz problem?
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2012-12-24, 2:28
@up otóż, mają przejebane jesli dokumenty patentowe faktycznie są podrobione a cały wynalazek żywcem zerżnięty.
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-24, 2:38 17
a ja myślę że oni mają po prostu patent na Polskę bądź UE koleś ma patent a USA, ale tak kolesie byli kurwa na tyle leniwi że im się nawet nie chciało żadnej modyfikacji wprowadzić, za co trzonek od siekiery im w odbyt
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-12-24, 7:14 1
@dudisrudigównonaryju

A skąd masz takie zajebiste informację? Jak już kogoś oskarżasz że coś zajebał to może powiesz skąd to wiesz? Wujek ci w nocy wyszeptał? Przeczytałeś gdzieś? Wiesz co to źródło i czemu się je podaje?

Ponadto tak jak pisał przedmówca, są patenty na UE i USA

Cytat:


Mam nadzieję że dostaną takie odszkodowanie że odechce się cwaniactwa.



Chuja wiesz najwyraźniej.
Zgłoś
Avatar
ujposprzata 2012-12-24, 10:48 2


Wrzucam drugą częsć filmiku zrobionego przez rzeczywistego wynalazce.

Moreq napisał/a:

@dudisrudigównonaryju

A skąd masz takie zajebiste informację? Jak już kogoś oskarżasz że coś zajebał to może powiesz skąd to wiesz? Wujek ci w nocy wyszeptał? Przeczytałeś gdzieś? Wiesz co to źródło i czemu się je podaje?

Ponadto tak jak pisał przedmówca, są patenty na UE i USA

Chuja wiesz najwyraźniej.



szepcące wujki, chuje... musiałeś mieć ciężką noc Jak dojdziesz do siebie to zachęcam jeszcze raz o obejrzenia filmu i zastanowienia się zanim zamieścisz głupiego posta.
Zgłoś
Avatar
C................m 2012-12-24, 12:14
szczerze mnie to jebie , nie od dziś wiadomo że człowiek drugiego opierdoli za grosze więc ameryki tu nie wstawiłeś
Zgłoś
Avatar
Nejm 2012-12-24, 12:15
Dzieki za polecenie ciekawego programu
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-12-24, 12:19
Maja to opatentowane wiec znaleźli dziurę w całym ktoś wymyślił chłopaki opatentowali i będą produkować!!!
Zgłoś
Avatar
czarkou 2012-12-24, 12:19
Nejm napisał/a:

Dzieki za polecenie ciekawego programu



No way, nie wierzę, że dopiero teraz ogarnąłeś
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-12-24, 12:27
Jak ktoś się nie zna na prawie patentowym, to niech nie zabiera głosu.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2012-12-24, 12:52
@Moreqsreqtwojamatkassiemikutasa
nikogo nie oskarżam, ani nie posiadam ''informacjĘ'' tylko wytłumaczyłem mojemu przedmówcy o co chodzi
wiec skorzystaj ze swojego źródła (cokolwiek), pomoze Ci jesli nie jest za późno, i naucz się frajerze czytać posty, oraz oglądać ze zrozumieniem.
niepozdrawiam, pozdrów dziadka i gołębie.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-12-24, 12:53
O ile pamiętam jeżeli mineło 10 lat od opatentowania, każdy może sobie wykorzystać tą technologie, o ile nie zostanie przedłużona. W ogóle jak przedmówca napisał prawo patentowe jest nieźle popaprane, ale pozwala też na niezłe zarabianie samym prawem do patentu i nie trzeba nic odkrywczego wymyślać. A tak w ogóle jak jesteś wynalazcą nigdy nie dajesz dokumentów i schematów ludziom postronnym nawet inwestorom bo kradzieże wynalazków to normalka i czysta kasa. Na filmiku to widać, dał cwaniakom wszystko czego potrzebowali.

Taka ciekawostka, w Polsce jest kilka firm zajmujących się handlem patentami, miedzy innymi w Łodzi.
Zgłoś
Avatar
MusztardaPL 2012-12-24, 14:16 3
Wystarczy na to spojrzeć

Zgłoś
Avatar
gangstareso 2012-12-24, 14:31
ludzie lubią szybkość tym gównem szybkości nie osiągną
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie