18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Pierwszy polski stand up
mieszek • 2016-02-21, 12:17
Ostatnio pojawia się dużo materiałów z występów typu stand-up, wrzucam więc filmik na którym widać że Giza wcale nie był pierwszym stand-uperem w Polsce. Materiał bardzo stary i pewnie wielu ludzi widziało, wrzucam dla tych którzy nie mieli okazji obejrzeć.

Zgłoś
Avatar
gathor 2016-02-21, 13:15 14
Pamietam jak na kasetach kupowalem
Zgłoś
Avatar
saves 2016-02-21, 13:22 30
Żal mi człowieka.... Wspaniały kabareciarz, niezły aktor, a całe życie "pod górkę". Niech Pan się trzyma, Panie Bohdanie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
PS. Przedstawienia z Laskowikiem były tak podszyte antykomuną, że aż dziwię się, iż je puszczali. Niektórzy twierdzą, iż był to "wentyl bezpieczeństwa" dzięki któremu wkurwienie narodu się zmniejszało. Najlepszym przykładem jest skecz "Maluch". To antykomunistyczna perełka.
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2016-02-21, 13:25 38
Tego kabaretu nie przebije żaden z dzisiejszych. Przy wielu się śmiałem, ale nie jak do tego. To oni walczyli z komuną i to z dużo mocniejszym skutkiem niż ci durnie od solidarności. Piwo za pamięć o ich twórczości
Zgłoś
Avatar
burkinafaso 2016-02-21, 14:07 4
Za pana Bohdana zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Steven 2016-02-21, 14:08 5
Giza jest kurwa nieśmieszny. Nie wiem skąd ta popularność. Chyba oparta na "aha wszyscy się śmieją to ja też, ale z czego do chuja?".
Zgłoś
Avatar
Sonal 2016-02-21, 14:15
Nie każdy występ "solo" na scenie to stand-up.
Zgłoś
Avatar
vass 2016-02-21, 14:29 2
wulfgarval napisał/a:

Tego kabaretu nie przebije żaden z dzisiejszych. Przy wielu się śmiałem, ale nie jak do tego. To oni walczyli z komuną i to z dużo mocniejszym skutkiem niż ci durnie od solidarności. Piwo za pamięć o ich twórczości


Następny gamoń co nie ma pojęcia o tamtych czasach.
Gdyby nie Solidarność i tamci durnie jak ich nazywasz, to taki Smoleń z Laskowikiem mogli by sobie wystąpić w piwnicy, a nie w TV dla milionowej widowni. A jak by przesadzili w tej piwnicy, to następny występ mieli by dla kolegów w pasiakach więziennych.
Zgłoś
Avatar
rainfall 2016-02-21, 14:30 3
Jaki to "stand-up" jak on ciągle siedzi?
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-02-21, 14:32 4
@Up. Nie raz mieli problemy to nie pierdol gamoniu i cicho byc.
Zgłoś
Avatar
szoferzdz 2016-02-21, 14:52 13
vass napisał/a:


Następny gamoń co nie ma pojęcia o tamtych czasach.
Gdyby nie Solidarność i tamci durnie jak ich nazywasz, to taki Smoleń z Laskowikiem mogli by sobie wystąpić w piwnicy, a nie w TV dla milionowej widowni. A jak by przesadzili w tej piwnicy, to następny występ mieli by dla kolegów w pasiakach więziennych.

Chciałbym zauważyć GAMONIU ze Smoleń i Laskowik cisnęli po komunistach zanim jeszcze w ogóle powstała Solidarność, wiec nie unoś się...
Zgłoś
Avatar
zonk 2016-02-21, 16:19 4
No solidarność niby walczyła z komuną ? O ja pierdolę 48 lat a takie głupoty wypisuje. Solidarność powstała żeby było komu podzielić majątek państwa.
Zgłoś
Avatar
popek33 2016-02-21, 16:22 1
Na prawdę was to śmieszy ? Typowy Januszowy humor, który rozbawi 40 letniego Leszka-mechanika samochodowego przy piwie , na kanapie przed telewizorem. Człowiek legenda ale humor co najwyżej średni. Śmieszny wygląd i wyjątkowy głos to jego atuty. Niestety nie może się równać z dzisiejszymi stand uperami to na pewno
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-02-21, 16:32
Jest jeszcze druga część tego czego nie wrzuciłeś całości?
Zgłoś
Avatar
kermicik 2016-02-21, 16:54
Pan Smoleń, to dobry człowiek jego drogi z laskowikiem sie rozeszły, stosunki zmieniły, pomagał ludziom teraz sam porzebuje pomocy!!!

gazetalubuska.pl/aktualnosci/art/9390456,bohdan-smolen-ratowal-innych-...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie