18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Moonlord 2013-05-16, 14:07
Cytat:

Ciekawe jak to jest ruchać muminke ?

Cytat:

@up spytaj ojca



to może powiesz nam jak na imię ma mama muminka ?
Zgłoś
Avatar
YanioL 2013-05-16, 15:33 1
Moonlord napisał/a:



to może powiesz nam jak na imię ma mama muminka ?



Nie chce mi się dywagować na ten temat, dlatego pozwolę sobie wrzucić cytat znaleziony na pierwszej stronie googla.

Cytat:

Pytanie o imiona rodziców Muminka to jedno z pierwszych, jakie przychodzi na myśl, gdy ogląda się tą uroczą bajkę sprzed lat, w której palce maczali nie tylko Finowie, ale też Japończycy i Holendrzy. No bo przecież rodzice głównego bohatera musieli się jakoś do siebie zwracać zanim poczęli syna. I w ogóle co to za imię - Muminek, przecież to nazwa rasy, a nie imię. To tak jakby nazwać dziecko „Człowiek”, a na jego rodziców wołać „Tata Człowieka” i „Mama Człowieka”.

Zgłoś
Avatar
arathorn 2013-05-16, 16:18
Moonlord napisał/a:



to może powiesz nam jak na imię ma mama muminka ?



Bożena!
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-05-16, 19:35 19
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-05-16, 21:11 1
Dziękuje Bardzo autorowi tego postu za zniszczone dzieciństwo

Muminek mam nadzieje że się skubany zabezpieczył przed niechcianą ciążą
Zgłoś
Avatar
DariaG 2013-05-16, 21:24 7
Kaprys napisał/a:

Dobra, teraz o kwiatka chodziło, czy co? Bo że o prącie do pochwy to wiadomo, ale w wersji dla dzieci?

audio pochodzi z 79 odcinka "Zaręczyny Muminka". Muminek znajduje pierścionek, a migotka po cwianiacku wkręca go w zaręczyny. Reasumując - chodzi o wkładanie pierścionka na palec.
Jeśli lubicie doszukiwać się podtekstów, mniej lub bardziej ukrytych, polecam całą serię, w każdym odcinku jest coś co bawi swoją dwuznacznością, szczególnie kiedy oglądacie to będąc skutym jak świnia.

a do typka który w jednym z pierwszych komentarzy napisał, że TE Muminki to polska produkcja - jebnij się w łeb.

edit: dodam, że wytrwałym i uważnym uda się znaleźć odpowiedź na nurtujące od dziecka pytanie, jak nazywali się mamusia i tatuś Muminka zanim urodził się Muminek. Jest to w jednym z odcinków ze wspominkami Tatusia Muminka z młodości.
Zgłoś
Avatar
beowulf111 2013-05-16, 23:24
Uwielbiam tą sadistica, człowiek przyjedzie styrany, czyta komenty i jak zwykle to samo jeden normalny na temat, następny pseudo pocisk a potem z górki wszyscy cisną się nawzajem wyzywając się przy tym, a zaraz gdzieś to widziałem już wiem wszędzie gdzie są Polacy, ehh dobranoc
Zgłoś
Avatar
push3k 2013-05-17, 18:09 1
nanook napisał/a:

@up
jeśli ci to wystarcza ...

fap fap fap
Zgłoś
Avatar
nanook 2013-05-18, 18:36
push3k napisał/a:

fap fap fap


Tak dokładnie to miałem na myśli
heheheh ! Rad jestem wielce, że na tym portalu są osoby z tak zjebanym poczuciem humoru jak ja
Zgłoś