18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kzii 2013-05-17, 4:26
Czytając temat myślałem, że będą dawać smak cipki albo spermy przechodniom ;x
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-05-17, 4:53
wolniej sie kurwa tych bachorów nie dało puścić
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-17, 5:41
ale hujnia wes se to na kwejk wsadz albo w dupe i wont
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-05-17, 6:33 1
noe82 napisał/a:

@ tip top

pamietaj kolego/koleżanko, winno sie tłumaczy.

za takie wypowiedzi na żywo można zarobić w pysk.

następnym razem zastanów sie dwukrotnie, zanim coś napiszesz.

wstyd


Zwariowałem.. Powoli - za brak znajomości najważniejszych dialogów w najlepszych filmach - karny kutas! Za ograniczanie wolności słowa na sadisticu, jakoby dzieci nie mogły być jebane, a do tego niesubordynację wobec władzy (na czerwono, to chyba władza..) - nie mam pojęcia, jakie kary kodeks przewiduje. Dodałbym jeszcze może, z racji późnej pory, "Kurwa, jeszcze z tymi dziećmi jebanymi. Nie mogę.." ale w nicku 82..
Zgłoś
Avatar
puxynn 2013-05-17, 6:47
ja pamiętam jak mój młody pierwszy raz ojebał cytryne.
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-05-17, 6:55
łeee myślałem że dadzą dzieciom gówno do jedzenia a tu taka lipa ;/ nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
Aeze 2013-05-17, 8:16
Ja bym im dał Jalapenos
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-05-17, 10:11
Już tak nie cytujcie i nie chwalcie się z jakiego to filmu, bo za napisanie pewnego słowa na W dostaje się warna i nikt nie zwraca uwagi na to, że to cytat chociażby z Psów.
Zgłoś
Avatar
K................t 2013-05-17, 10:43 1
Te "jebane dzieci" kiedyś będą na was pracowały. I nie myślę tu nawet o emeryturach. Właśnie te "jebane dzieci" jak będziecie starzy będą was, leczyć, karmić (produkować żywność), wozić, z ich wynalazków będziecie korzystać i te "jebane dzieci" co niektórym będą tyłki podcierać jak się zesracie pod siebie bo ze starości już z łóżka nie będziecie umieli wstać.

Dzieci to inwestycja. Bardzo droga inwestycja, w którą trzeba włożyć mnóstwo cierpliwości, zrozumienia, czułości, miłości i oczywiście pieniędzy. Jeśli jednak o tą inwestycję zadbasz to zwrot jest wręcz nieograniczony.

Każdy kto dzieci określa jako "jebane" jest zwykłem LEWAKIEM !
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2013-05-17, 11:31 1
Jak trzeba być tępym żeby nie zrozumieć tego cytaty tip.top ? To cytat z filmu ,,dzień świra" w którym główny bohater przechodzi obok jakiegoś bezdomnego czy ciapatego (nie pamiętam już) któremu normalnie nic by nie dał. Ale, że siedział z dziećmi to w głowie pomyślał sobie ,,Kurwa jeszcze z tymi dziećmi jebanymi" bo tylko te dzieci skłoniły jego sumienie żeby rzucić tam jakąś monetą. Bohatera zwyczajnie wkurwia to jak reaguje jego sumienie na widok biednych dzieci.

Ale skąd możecie to wiedzieć tępe chuje
Zgłoś
Avatar
Crow22 2013-05-17, 12:34
Czy was też wkurwiają bachory wpierdalane w każdej reklamie? Zawsze ten sam schemat 2 dzieci rodzinka i reklama jakiegoś badziewia po czym cała rodzinka radosna siedzi przy stole z bananami na twarzy. Nie wiem na kogo to działa, jakieś badania wykazują że to zachęci kupujących? Nie wiem może dla niektórych to słodkie bo chyba każdy by chciał mieć rodzinkę i pewnie bachora, ale to nie znaczy żeby na każdym kroku wpierdalać bachory albo jeszcze niemowlaki...
Zgłoś
Avatar
slavko96921 2013-05-17, 12:42 1
mogli dać kurwa większy slowmotion
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-05-17, 13:26
@ up mialem to wlasnie napisac
Zgłoś