18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
majeńka 2024-06-24, 4:36 1
Velture napisał/a:

Przypominają mi się lekcje historii z podstawówki o upadku Rzymu.


Mi też. Rzym upadł gdy przeszli na chrześcijaństwo.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-06-24, 8:15 1
pazuzu napisał/a:

Uff dobrze że są jeszcze hetero rodzice i ich dzieci nie muszą na to patrzeć bo np nie żyją.



Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-24, 9:52 1
Jebał go pies kurwa tłustą
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-24, 10:10
smc napisał/a:

Taniec ruchaniec.
Ten w sukience to bierny pedał? Jak oni się rozróżniają?



Proste, bierny widzi przed sobą prześcieradło a aktywny dupę.
P.s. to nie z doświadczenia, po prostu wydedukowałem
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-24, 16:01
Pawehan napisał/a:

Balbina Kaczor Jarosław i znikający Obajtek jak już coś



Tak to sobie tłumacz.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-06-24, 16:06
Kriski napisał/a:

Tak to sobie tłumacz.



Pochwalony Jarosław - zawsze dziewica ...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-24, 16:19 1
Pawehan napisał/a:

Pochwalony Jarosław - zawsze dziewica ...



Który jesteś w kolejce do loda rudemu? A może Ty od odtylcowych od Biedronia?
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-06-24, 16:42
Idź obciągnij Jarkowi bo ma teraz więcej czasu bo jest na emeryturze,a niedługo możesz nie mieć takiej okazji bo pójdzie za kratki te wszystkie afery.
Obajtkowi też możesz possać , ale najpierw musisz go poszukać za geanicą bo spierdolił z kraju jak szczur. Powodzenia trzymam kciuki.
Zgłoś
Avatar
Slickki 2024-06-24, 17:56
Zgłoś
Avatar
Eronie 2024-06-24, 19:22
Piękna z was para pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-24, 22:06
Caanonierka napisał/a:

Bo w domach dziecka,gdzie RZADKO można spotkać sieroty biologiczne-ma pewno jest gorzej dla psychiki dziecka,niż w rodzinie homoseksualnej!"Lepszy dom homoseksualny niż żaden"!A dzieci w domach dziecka-są odbierane z rodzin hetero,ALE MOCNO PATOLOGICZNYCH!Pozostaje tylko koniecznośc zbudowania systemu mocno dochodzeniowego,czy taka para homo,adoptująca dziecko-nie jest także parą pedofilską!TO jest najgorsze zagrożenie,przy adopcjach w ogóle!



Caanonierka napisał/a:

Bo w domach dziecka,gdzie RZADKO można spotkać sieroty biologiczne-ma pewno jest gorzej dla psychiki dziecka,niż w rodzinie homoseksualnej!"Lepszy dom homoseksualny niż żaden"!A dzieci w domach dziecka-są odbierane z rodzin hetero,ALE MOCNO PATOLOGICZNYCH!Pozostaje tylko koniecznośc zbudowania systemu mocno dochodzeniowego,czy taka para homo,adoptująca dziecko-nie jest także parą pedofilską!TO jest najgorsze zagrożenie,przy adopcjach w ogóle!



No nie. Manipulujesz - po pierwsze - w kwestii adopcji par hetero jest mnóstwo, przechodzą taki przesiew na maksa. Innymi słowy decydujący wolą części par "nie dać" dziecka i zostawić w ośrodku. Pragnienia homo nie mają znaczenia, liczy się dobro dzieci. Cierpią z tego powodu homo? Pewnie tak, ale co z tego wielu ludzi cierpi z powodu swojej ułomności.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-06-24, 23:37
leonidkacap napisał/a:

beda mieć urocze dzieci



"Urodzą" bliźniaki pedały.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2024-06-26, 22:19
Jak widzę takich zjebów, to poważnie myślę, czy islam nie jest rozwiązaniem.
Zgłoś