18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
RapujacyToster 2013-12-15, 14:22
@ up ze słuchu ale chyba da radę:

na na gohozokatśtykupa enkinatesanilegmuszaapijjjjeee hahićymsiemsodent ta late
jage zagenattemitomune nanawa, minetanośiministysomoinaprousa, ćakićakistarter ahaihi,ćizia,
sode na.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2013-12-15, 14:24
@Hades231, pierdoli smuty, dokładnie rozumiem tylko to że na poszątku mówi "a więc, a więc" co jest typowym potocznym zwrotem zaczynającym myśl u japońców, jak podnosi szklankę klnie a jak pies na niego skacze mówi "a tak, rozumiem". Potem coś gada o tym że wszyscy są zadowoleni, dalej nie kumam. Przeklina po raz kolejny, sytuacja identyczna jak poprzednio. Dalej ciężko zakumać ale jak się maca po spodniach mówi chyba "czekaj, gdzieś tu mam schowane szczęście... nie ma!"
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-12-15, 14:42 1
Podobno japońce destylują jedną z najlepszych whisky na świecie ^^ Ale co ja tam wiem, lepiej trzymać się stereotypu że tylko sake piją co nie?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-12-15, 15:33 4
zylasty napisał/a:

WOW!
Jaki pieseł!
Tyle peleryny!
Taki alkohol szklankowy!
WOW!
Pić nie wolno tak bardzo!
USZANOWANKO!



Taki stary, a taki głupi...
Zgłoś
Avatar
urteusz 2013-12-15, 15:58
Te psy są ich dziedzictwem kulturowym (chyba), Shiba-Inu jeśli to kogoś interesuje.
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-12-15, 17:22
BongMan napisał/a:

Japońce piją sake, która ma 14-20%. Ta whisky go zabije



No koleś od oparów ma już anomalie pogodowe
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2013-12-15, 21:15
Oj Bongman, a ja się dziwiłem coś ty taki znany na sadisticku, pomijając oczywiście, że jesteś z Sosnowca. Sake może i ma taki mały woltaż, ale kultura bakterii która się znajduje w tym winie choć ciężko to nazwać winem, powoduje, że ujebał byś się jak gimnazjalista jabolem, ale tu też to działa w drugą stronę a dokładniej o to, że jeśli oni spróbują naszego alkoholu to mogą się upić o wiele szybciej jednak patrząc realnie to popija whisky japońskiej produkcji. Azazel91 mogę dodać, że mruczy o upijaniu się z powodu braku perspektyw i już gubię się w tych samych momentach co ty o co mu dokładnie chodzi.
Zgłoś
Avatar
zylasty 2013-12-15, 21:23
Takeda napisał/a:



Taki stary, a taki głupi...



Ale mam za to koszulkę z buką.
Zgłoś
Avatar
enFuego 2013-12-15, 23:13
Za każdym razem kiedy łapie za szklankę jest odgłos jakiejś grzechotki czy chuj wie czego i wtedy pies reaguje. FAKE
Zgłoś
Avatar
Gordon 2013-12-16, 8:40
Enkipata napisał/a:

kultura bakterii która się znajduje w tym winie choć ciężko to nazwać winem, powoduje, że uj***ł byś się jak gimnazjalista jabolem



Piję sake regularnie i jakoś nie widzę efektów, żebym się ujebał jak gimnazjalista. Chyba nigdy sake nie piłeś.

Enkipata napisał/a:

jeśli oni spróbują naszego alkoholu to mogą się upić o wiele szybciej



Upijają się szybciej, bo wolniej rozkładają alkohol do aldehydu octowego. A że do tego mają również wolniejszy rozkład tegoż aldehydu (który jest toksyczny i odpowiada za kaca), to i dawka śmiertelna u rasy żółtej wynosi około 1 do 1,5 promila. Wiec picie naszego alkoholu jest dla nich nie tyle szkodliwa, co zabójcza.
Zgłoś