18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pies do wora wór do jeziora
~Angel • 2020-01-17, 20:54
Cytat:

W środę, tj.15 stycznia przy stawach rybnych w miejscowości Musuły, gmina Żabia Wola znaleziono małego psa w zawiązanym worku, w wodzie . Pies był tak zbity, że puściła mu się krew z pyska i odbytu, cały obolały. Przeżył. Niesamowita wręcz wola życia.

Piesek ma ok 2-3 lat, jest niewielki, waży ok 7kg , był zawiązany w worku po zbożu.Trafił pod opiekę : Fundacja PEGASUS

Fundacja Pegasus
ul. Rosoła 36 lok.2,
02-796 Warszawa

I dzięki w/w fundacji, a przede dzięki wspaniałym ludziom, którzy tworzą tą fundację psina trafiła do kliniki, gdzie dochodzi do siebie, pod okiem fachowców.





















Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-17, 22:23 6
luja27 napisał/a:

To gowno (właściciel) powinien być... zwykły śmiec.



Jego pies jaego sprawa, moja ciaża moja sprawa, tak to jakos leciało.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-01-17, 22:27 7
poligon6 napisał/a:

bla bla bla.





Napisz lepiej z jakiego regionu jesteś, bo do dziś nie wiem gdzie się jadło całe wróble jako "Chrósty"
Zgłoś
Avatar
pener1992 2020-01-17, 22:31 6
Kurwa nie chce psa,to niech go odda komuś, do schroniska, albo do weterynarza i uśpi, ale bez takiego okrucieństwa. Widziałem na hardzie gorsze "zbrodnie" z ligowej Brazylii ale jakoś mnie nie ruszyły tak jak to.
Na krzywdę ludzi to mam wyjebane, ludzie są źli, Ci którzy są na hardzie sobie na to zasłużyli,ale żeby tak zwierzaka traktować to trzeba być szmatą jebaną.
No wziąć chuja na tortury.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-01-17, 22:40 1
pener1992 napisał/a:

Widziałem na hardzie gorsze "zbrodnie" z ligowej Brazylii ale jakoś mnie nie ruszyły tak jak to.
Na krzywdę ludzi to mam wyjebane, ludzie są źli, Ci którzy są na hardzie sobie na to zasłużyli,ale żeby tak zwierzaka traktować to trzeba być szmatą jebaną.
No wziąć chuja na tortury.



"haloperydol" polecam stary!
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-01-17, 22:56 1
Oby to nie była silna wola przeżycia żeby do Pana swojego wrócić
Zgłoś
Avatar
pener1992 2020-01-17, 23:33 2
SupremeLeader napisał/a:

"haloperydol" polecam stary!



Nie będę ci specyfików z szafki mamy zabierał
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-01-17, 23:58 11
poligon6 napisał/a:

Amatorka. Na psa 7 kilo wytarcza dwie cegły, lub jeden suporex. Cegły ostanio drogie, wiec lepiej nazbierać kamieni z pola. Cegły wkladamy razem z psem do worka i mozemy jak chcemy zamieszać, ale nie widze potrzeby.



No.
Twój ojciec pomyślał to samo, huja wkładamy w dupę i możemy zamieszać jak chcemy, ale nie widział potrzeby. Wyjebał cię klasycznie.
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2020-01-18, 1:26 2
@UP
Nie bądź okrutny dla Naszego błazna Poligonka. Jego życie to pisanie idiotyzmów i robienie z siebie debila, nie zabieraj mu tego.
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-01-18, 2:43 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Poligon jest na poligonie, testuje wadliwą amunicję do Leopardów.
Więc jest nadzieja



a pamięta ktoś jeszcze Autystico?
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2020-01-18, 3:15 3
traf napisał/a:

u nas motłoch wciąż istnieje



I głosuje na PiS
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-01-18, 7:00 6
Ja pierdole co za sadole. Piesek pieskiem, ale bardziej wam szkoda jakiegoś sierściucha od dzieci, które umierają na raka. Walnijcie się w łeb i zastanówcie nad swoim człowieczeństwem.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-01-18, 8:01
Coś co na wsiach niegdyś było normą(jeszcze z 20 lat temu+), dziś wepchnęłoby połowę ich mikeszkańców na 5 lat do pierdla.. Takie czasy
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2020-01-18, 8:14 1
Ja rozumiem wrzucić czarne dziecko do wora i wrzucić do rzeki ,ale bezbronnego psiaka tak potraktować?

Oby ten dzban zginął przez bezkresną sraczke
Zgłoś
Avatar
kajtoh 2020-01-18, 8:26 2
A ja proponuje coś takiego - kto nie jest tylko internetowym napinaczem, ale chce znaleźć tego skur wiela, który to zrobił priv proszę. Nie żartuje. Są środki, potrzebni ludzie i czas. Brazylia ok, maczety - spoko, ale nie PIES.
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-01-18, 8:38 1
Mi wygląda na takiego zjebanego burka co szczeka codziennie na każdy podmuch wiatru, wcale mi go nie szkoda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie