18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Avatar
Kosmodysk 2019-10-01, 18:27
impressa88 napisał/a:

Ja wycieram w rękaw



A ja o firankę ....
Zgłoś
Avatar
ZapieMax 2019-10-01, 18:28 1
Do wszystkich geniuszy jak już się wypowiadacie to zapoznajcie się z sytuacją, to nie policjant jechał tylko pracownik cywilny, i robił jazdę testową radiowozem
Zgłoś
Avatar
JADARO 2019-10-01, 18:29
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-10-01, 18:42 15
No i chuj z kundlem. Właściciel powinien zapłacić za uszkodzenie radiowozu plus mandat.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2019-10-01, 18:43 16
McQurwa napisał/a:

Art. 35. Odpowiedzialność karna za zabijanie, uśmiercanie lub dokonywanie uboju zwierzęcia z naruszeniem przepisów ustawy albo znęcanie się nad zwierzęciem



Pies wypierdala się na jezdnię i co człowiek ma wjechać w rów/znak/krawężnik i rozwalić auto ? A właściciel burka przyjdzie i powie: "Oj burek, ty łobuziaku, tu jesteś. Dobrze, że go Pan przypilnował. Tu Pan ma 20 zł, za znalezienie mojego psa". Nie ma sensu zwalniać przed takimi zwierzętami ponieważ reakcja człowieka może spowodować jeszcze większe zagrożenie w ruchu. Nie upilnowałeś psa i zapierdala po nie Twoim terenie - a więc to Twoja wina, że pies teraz leży rozjebany w trawie. Właściciele takim biegających przybłęd powinni być jeszcze sądownie ścigani za uszkodzenia samochodów, które spowodowały te burki. To samo się tyczy kotów, bo te kurwy to już biegają gdzie chcą i jak chcą.
Zgłoś
Avatar
pinio74 2019-10-01, 18:54
Jedyne co mi przychodzi na myśl

Zgłoś
Avatar
PersivalusPerwersalus 2019-10-01, 19:13 4
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



Kaganiec? Serio? kaganiec to by się tobie przydał na internet.

co do zaistniałej sytuacji to szkoda że pies miał właściciela debila, a temat to ogólnie jakiś z dupy jakieś chujowe zdjęcie monitoringu tam nie mają?
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-10-01, 19:21 4
TB303 napisał/a:

Martwy pies... Sadisticowe cioty już szykują chusteczki



Ja wycieram we włosy twojej starej, chuja oczywiście bo o tym mowa prawda?
Zgłoś
Avatar
i................i 2019-10-01, 19:58 1
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



Polecam się zapoznać z Ustawą o ochronie praw zwierząt i z Kodeksem Wykroczeń. Wtedy wróć tu i napisz jeszcze raz o kagańcu. Nieznajomość prawa to nie grzech, gorzej się wypowiadać nie mając wiedzy. Wracając do właściciela psa - tak - wkurwiają mnie ludzie, którzy mają wyjebane w swoje zwierzaki. Po to mamy tak skonstruowany rozum, aby być zdolnym przewidzieć pewne sytuacje. Na przykład takie, że w psa biegnącego swobodnie może przyjebać jakiś samochód i wcale nie musi to być wina kierowcy. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
hiqq 2019-10-01, 20:48
A ja myślę że on se leży i ma wyjebane
Zgłoś
Avatar
B................1 2019-10-01, 21:17 1
dlatego zawsze przykręcam tablice rej. na zajebiste długie nierdzewne wkręty do blachy
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-10-01, 21:40
Na smalec dopóki ciepły
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-10-01, 21:57 1
PersivalusPerwersalus napisał/a:

Kaganiec? Serio? kaganiec to by się tobie przydał na internet.
co do zaistniałej sytuacji to szkoda że pies miał właściciela debila, a temat to ogólnie jakiś z dupy jakieś chujowe zdjęcie monitoringu tam nie mają?



intei napisał/a:

Polecam się zapoznać z Ustawą o ochronie praw zwierząt i z Kodeksem Wykroczeń. Wtedy wróć tu i napisz jeszcze raz o kagańcu. Nieznajomość prawa to nie grzech, gorzej się wypowiadać nie mając wiedzy. Wracając do właściciela psa - tak - wkurwiają mnie ludzie, którzy mają wyjebane w swoje zwierzaki. Po to mamy tak skonstruowany rozum, aby być zdolnym przewidzieć pewne sytuacje. Na przykład takie, że w psa biegnącego swobodnie może przyjebać jakiś samochód i wcale nie musi to być wina kierowcy. Ja pierdole.



Haha rozpierdalają mnie takie internetowe ból dupce, które prostego dowcipu jak jebanie nie umieją załapać, idźcie się postykać kutasami.
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2019-10-01, 23:09
McQurwa napisał/a:

wolałbym żeby to ten drugi pies leżał przy tych blachach



Adwokat buhaha a jak ci zjebany kundel wybiegnie na zderzak to huj wielki zrobisz, aaa zapomnialem ze rower nie ma zderzaka
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2019-10-01, 23:18
Zdarzenie miało miejsce w Łodzi a dokładniej ulica Rzgowska niedaleko CZMP dla debili którzy nie wiedzą to Centrum Zdrowia Matki Polki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie