18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
illuminati220 2019-10-01, 23:26
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



Jeżeli już tak się znasz na prawie to tylko chce zaznaczyć że psu powinno się zakładać kaganiec tylko gdy mamy do czynienia z rasą agresywną Ale co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
EksplozjaSmaku 2019-10-01, 23:32
Piekne zdjecie, czas zmienic tapete.
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-10-01, 23:46
Różne rzeczy się zdarzają. Jak widzę ruch z boku, zawsze wykonuję awaryjne. Równie dobrze może mi wyskoczyć 400 kilo łosia, pies czy dzieciak
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-10-02, 0:12
illuminati220 napisał/a:

Jeżeli już tak się znasz na prawie to tylko chce zaznaczyć że psu powinno się zakładać kaganiec tylko gdy mamy do czynienia z rasą agresywną Ale co ja tam wiem



Pies albo ma mieć smycz, albo kaganiec. Rasa agresywana musi mieć obydwa, w niektórych powiatach pies zawsze musi być na smyczy, więc różnie to bywa w zależności od regionu.
Zgłoś
Avatar
cezi2626 2019-10-02, 8:29
mygyry napisał/a:

Rejestracja z radiowozu, podobno.
Dla mnie właściciel psa powinien dostać karę za nieupilnowanie psa i brak kagańca



no własnie - ukarać komendanta , czemu jego pieski jeżdżą sobie gdzie chcą
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-10-02, 11:11
~Beny napisał/a:

I
Chyba, że pan policjant miał powód, żeby uciekać.


A dlaczego uciekać? Może ważna sprawa była lub interwencja.
Jakby pies wjebał się pod motocyklistę a ten rozjebał na śmierć to o psie inaczej by pisano.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-02, 12:37 1
W ostatnie wakacje skasowałem kilka takich piesków. Pierwszego przypadkowo. Ot wpierdolił się i uszkodził zderzak, potem juz poszło z górki, skoro zderzak uszkodzony to zrobiłem mały karmagedon i 6 takich pchlarzy wyladowało pod kołami.

Okolice Kielecczyzny, tam ludzie sa naprawde pojebani i pełno tego lata po drogach, całe watahy niewyrosnietych kundli, takich w sam raz pod koło.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-10-02, 15:23
r0773n napisał/a:

Ja wycieram we włosy twojej starej, chuja oczywiście bo o tym mowa prawda?


Tylko na tyle cię stać, cipko? Pojazd po matce... jakie to dojrzałe. Tak to się z kolegami przestaliśmy wyzywać już od 10 roku życia. Ale widzę, że niektórzy mentalnie zatrzymali się gdzieś na poziomie 6 klasy podstawówki.
Zgłoś
Avatar
CadZZil 2019-10-02, 22:43
Powinni to zgłosić na policję
Zgłoś
Avatar
Klopsu88 2019-10-02, 22:59
banerr napisał/a:

No i chuj z kundlem. Właściciel powinien zapłacić za uszkodzenie radiowozu plus mandat.



Chuj z Tobą a od psa się odpierdol...
Zgłoś
Avatar
JedkerTC 2019-10-02, 23:36
Psa potrącił pracownik cywilny Policji, wykonujący przejazd techniczny , nie funkcjonariusz. A Wy dalej nabierajcie się na te chwytliwe, zmanipulowane i łzawe posty, jaka to Policja jest zła.
dzienniklodzki.pl/potracenie-psa-przez-radiowoz-w-lodzi-kierowca-odjec...
Zgłoś
Avatar
KorvinYchuy 2019-10-03, 9:25
McQurwa napisał/a:

wolałbym żeby to ten drugi pies leżał przy tych blachach



Niestety kolego kodeks wykroczeń art. 77
§ 1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
Zgłoś
Avatar
i................i 2019-10-04, 8:17
mygyry napisał/a:

Haha rozpierdalają mnie takie internetowe ból dupce, które prostego dowcipu jak jebanie nie umieją załapać, idźcie się postykać kutasami.



O rany... Co za patola
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-10-05, 0:09
Co kurwa pies robił na drodze ? Bo wątpię żeby radiowóz zapierdalał po prywatnej posesji albo po chodniku.
Zgłoś
Avatar
illuminati220 2019-10-11, 0:52
r0773n napisał/a:

Pies albo ma mieć smycz, albo kaganiec. Rasa agresywana musi mieć obydwa, w niektórych powiatach pies zawsze musi być na smyczy, więc różnie to bywa w zależności od regionu.



Każdy pies musi być na smyczy. ALE rasy agresywne - smycz i KAGANIEC. Nie ma albo smycz albo kaganiec i prawo nie jest dzielone powiatami czy innymi regionami. Prawo zawsze jest takie same w całym kraju.
Zgłoś