18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Pies między nogami
~Velture • 2017-11-19, 12:46
Im dłużej oglądać tym bardziej pojebane...

Jakiś pokaz skośnych umiejętności tresury psa policyjnego ale w połowie już się zgubiłem na chuj takie umiejętności

Zgłoś
Avatar
biala20 2017-11-19, 13:16 4
Pieski to tylko na mięsko!
Zgłoś
Avatar
tonieja 2017-11-19, 15:12 2
a matka mówiła: nie baw się jedzeniem
Zgłoś
Avatar
gustav665 2017-11-19, 16:52 2
ale co to ma do sadola?
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-11-19, 19:47 11
biala20 napisał/a:

Pieski to tylko na mięsko!


Nawet nie wiesz, ze jestes mniej warta od tego psa z psem.
Jak kobiety to tylko do ruchania.
Velture napisał/a:

ale w połowie już się zgubiłem na chuj takie umiejętności

Tresura ma sluzyc temu zeby psa utemperowac i zeby nie zagryzl ofiary a gryzl wyznaczone miejsca albo zastraszyl albo puscil na komende. Malo widziales na sadolu filmikow z pojebanymi pitbulami?
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-11-19, 21:58
Maupajoke napisał/a:


Nawet nie wiesz, ze jestes mniej warta od tego psa z psem.
Jak kobiety to tylko do ruchania.
Tresura ma sluzyc temu zeby psa utemperowac i zeby nie zagryzl ofiary a gryzl wyznaczone miejsca albo zastraszyl albo puscil na komende. Malo widziales na sadolu filmikow z pojebanymi pitbulami?


Zieeeew... Psiarz! To stan umysłu! Te atawizmy, tysiące lat w jaskiniach! I taki seba w bloku czuje, że coś mu brak! No tak! Smrodu kundla! Który najpierw liże sobie jaja, dupę, a potem sebę po pysku! A ja lubię smalczyk z kundelka! Szaszłyczek z psinki! To nawet lepsz niż ruchanie! Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, bo ani jesz, ani ruchasz!
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-11-19, 22:47 12
biala20 napisał/a:


Psy w policji trzyma sie w specjalnej komorce na psy. Nikt normalnie nie trzyma ich w domu. Poza tym pies policyjny zarabia na siebie jako funkcjonariusz i przysluguje mu emerytura sama widzisz, ze jest wart wiecej od ciebie.
Zgłoś
Avatar
JG800 2017-11-20, 0:21
I tak go kurwa zje.
Zgłoś
Avatar
Cross9819 2017-11-20, 0:52 10
biala20 napisał/a:


Zieeeew... Psiarz! To stan umysłu! Te atawizmy, tysiące lat w jaskiniach! I taki seba w bloku czuje, że coś mu brak! No tak! Smrodu kundla! Który najpierw liże sobie jaja, dupę, a potem sebę po pysku! A ja lubię smalczyk z kundelka! Szaszłyczek z psinki! To nawet lepsz niż ruchanie! Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, bo ani jesz, ani ruchasz!



Wnioskuję, że ktoś cię obraził w kuchni albo z niej wygonił, musisz więc teraz znaleźć rasę słabszą od siebie i wyżyć się. Druga teoria jest podobna, baba bez bolca dostaje pierdolca więc próbujesz za wszelką cenę trollować i zabłysnąć na portalach.
Byli przed tobą i będą po tobie „Zieeeew...”
Zgłoś
Avatar
K................k 2017-11-20, 1:26 1
powinno titać jak cofa
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-20, 8:35 1
lepsze pokazy można co roku w parkach podziwiać w ramach zawodów "latających psów" w Polsce
Zgłoś
Avatar
Swka 2017-11-20, 14:33 2
Sam jestem właścicielem owczarka belgijskiego (malinois) i powiem Wam tyle, że są to uparte sukinsyny z odrobiną sadyzmu i wyszkolenie tego pojeba do takiego stopnia to nielada wyczyn, plus taki że te debile szybko się uczą, ale po prostu im się nie chce tego wykonywać, każdego dnia trzeba szkolić, aby ta rasa zakumała że ma chuja do gadania i ma robić to co im się powie. Za to są w pizdu rodzinne, o ile pies jest od szczeniaka przy jednym właścicielu, czy jednej rodzinie.
Zgłoś
Avatar
Gantorian1994 2017-11-20, 14:57 2
I to jest na sadisticu? To niezły sadistic
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-11-20, 15:00
Tak jakoś mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
edy8 2017-11-20, 15:14
Co pies zrobi żeby tylko nie być zjedzonym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie