18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BueR_MadasS 2010-03-27, 22:32 1
mam rozumieć że chłopaki z College Humor słyszeli o naszej 14letniej amatorce psiego (tfu!) języka

nie rozumiem jak można pozwolić by lizał człowieka jęzor uprzednia liżący swoje własne jaja tudzież inne psie odchody (to może dlatego kobiety częściej mają sukę niż psa by wyeliminować smak psich jaj )

Zgłoś
Avatar
A................N 2010-03-28, 7:16
~BueR_MadasS widać, że nie masz psa i nie bardzo wiesz o czym mówisz.
Zgłoś
Avatar
kavka 2010-03-28, 7:33
e tam... pies jej morde lizal
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2010-03-28, 8:47
Dobrze że tylko morde:P
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-03-28, 10:36 3
@~BueR_MadasS

Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-03-28, 11:50
ALTON napisał/a:

~BueR_MadasS widać, że nie masz psa i nie bardzo wiesz o czym mówisz.



Mamy rozumieć że nie przeszkadza tobie zapach psich jaj i kału na jęzoru psa, gdy ciebie liże ?

Psy może i sa niby najlepszymi przyjaciółmi niektórych ludzi , jednak nie zmienia to faktu że przez właścicieli są nieraz dostrzegane jako bóstwo i właściciele nie chcą słyszeć o tym że ich pupil robi to co robi, tak jak jest to przedstawione na obrazku wyżej .
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-28, 12:40
Ja uwielbiam psy ( chociaż zawsze miałam kota, z takich względów, że często nikogo nie było w domu), ale tez nigdy bym nie pozwoliła po 1 lizać psu mojej twarzy, po 2 lizać psich odchodów i innych rzeczy. Wiadomo, nigdy go nie upilnujesz na 100% ale zawsze warto spróbować. Pomimo, ze uwielbiam zwierzaki uważam, że każdy musi znac swoje miejsce i nóz mi się w kieszeni otwiera jak widzę wielkiego obronnego psa leżącego na kanapie albo małego pieska na kolanach u właściciela jedzącego świąteczny obiad.
Zgłoś
Avatar
erniii 2010-03-28, 15:45 1
ale co innego pozwolilabys sobie lizac?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-03-29, 13:54 1
Tobie? No najwyżej buty.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-03-30, 10:57
Wilczex napisał/a:

Tobie? No najwyżej buty.



Niektórzy i w tym znaleźliby wielką przyjemność
Zgłoś