18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Novotko 2017-01-20, 13:02 59
męczą psa chuje
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2017-01-20, 13:05
,,Nosił wilk razy kilka, poniosło i wilka '' heheheh
Zgłoś
Avatar
DerFels 2017-01-20, 13:44 4
Rzuciła mi się już w oczy jakaś akcja lewicowych wrażliwców, żeby już zacząć bojkotować ten film (nie pamiętam tytułu, tegoroczna produkcja), sugerująca okrucieństwo wobec zwierząt. Jednak tutaj chyba widać, że pies ten nie został wjebany butami do wody, tylko opiekun, co prawda siłą, ale niebrutalnie, hmm... umieścił pieska w wodzie. Na dodatek drugie ujęcie pokazuje, że wszystko było kontrolowane, ktoś na tym czuwał. Wilczur-aktor też powinien zdawać sobie sprawę, że plan filmowy wymaga dużo wyrzeczeń i niedogodnień

PS1. Ostatnie zdanie to sarkazm
PS2. Jeśli psu coś się stało, to cofam sens główny wypowiedzi


Apropos tytułu, oczywiście jest w temacie :
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2017-01-20, 14:33
No ja czekam z niecierpliwością na gównoburze środowisk lewicowych. Wszystkie biedronie, środy czy inne ostaszewskie powinny działać równie stanowczo jak w przypadku cyrków obwoźnych czy świątecznej sprzedaży karpia. Licze na ogólnopolski bojkot tego filmu i co najmniej kilka artykułów w gazecie wyborczej
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-01-20, 14:35 6
@up Weź koło jebnij się w czoło. Gówno-burze to masz w domu.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-01-21, 2:05
z filmy "Był sobie pies" (2017). czas przeszły, dokonany...
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-01-21, 3:43 1
Ludzie to chuje. Pies popracuje jako aktor, a później go do schroniska oddadzą. Z policyjnymi psami jest to samo. Mieszkał u mnie jeden na starość.
Zgłoś
Avatar
NORGHUL 2017-01-22, 4:23 1
Z tego co wiem to jest normalna akcja na planach filmowych z tą różnicą, że w tym wypadku ktoś to nagrał i zrobił burzę. Zazwyczaj wszystko jest pod kontrolą i zawsze jest ktoś w pogotowiu. Z tego co wyczytałem gdzieś premierę tego filmu odwołano, w sumie sama produkcję też co chyba logiczne.

Gizmolka napisał/a:

Ludzie to chuje. Pies popracuje jako aktor, a później go do schroniska oddadzą. Z policyjnymi psami jest to samo. Mieszkał u mnie jeden na starość.



Z policyjnymi psami nie jest tak do końca. Zazwyczaj bierze go do siebie jego opiekun no chyba, że nie jest go w stanie utrzymać lub nie chce, ale dba się o to by trafiły od razu do jakiegoś domu, a nie schroniska.
Zgłoś
Avatar
rbQ321 2017-01-22, 6:24 1
DerFels napisał/a:

Rzuciła mi się już w oczy jakaś akcja lewicowych wrażliwców, żeby już zacząć bojkotować ten film (nie pamiętam tytułu, tegoroczna produkcja), sugerująca okrucieństwo wobec zwierząt. Jednak tutaj chyba widać, że pies ten nie został wjebany butami do wody, tylko opiekun, co prawda siłą, ale niebrutalnie, hmm... umieścił pieska w wodzie. Na dodatek drugie ujęcie pokazuje, że wszystko było kontrolowane, ktoś na tym czuwał. Wilczur-aktor też powinien zdawać sobie sprawę, że plan filmowy wymaga dużo wyrzeczeń i niedogodnień

PS1. Ostatnie zdanie to sarkazm
PS2. Jeśli psu coś się stało, to cofam sens główny wypowiedzi


Apropos tytułu, oczywiście jest w temacie :



No, śmieszkiem napisane, ale... Polać Ci kratę!
Zgłoś
Avatar
wizzPL 2017-01-22, 9:37
w takich filmach powinni mieć dużo psów do robienia dubli, jeśli ten się bał powinni wziąć innego który zwyczajnie się nie boi
Ja mam 5 psów jeden wskoczy do każdego jeziora rzeki nawet za kamykiem a mam psa który nawet łap nie zamoczy bo się boi (też owczarki)
Zgłoś
Avatar
jessjess 2017-01-22, 10:11
U nas Szarik przez Wisłę przepływał a to jest jakaś psia pizda! Normalnie York w skórze owczarka niemieckiego!
Zgłoś
Avatar
koko1993 2017-01-22, 10:20
ja bym tego cwela wjebał do wody

Zgłoś
Avatar
ritu4l 2017-01-22, 10:48 1
jessjess napisał/a:

U nas Szarik przez Wisłę przepływał a to jest jakaś psia pizda! Normalnie York w skórze owczarka niemieckiego!



Pizde to masz między nogami cweliczku. Co innego rzeka co innego sztuczny głośny zbiornik do robienia fal.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2017-01-22, 11:48
Jego na końcu wsysło?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie