18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

czy tak się traktuje swojego przyjaciela :-(



aby się sk***ysyn (właściciel) rozj***ł na kolejnym zakręcie

2012-10-02, 00:57
Tak mogłoby się zaczynać kolejne "Coś" Carpentera!

St...........ke
2012-10-02, 00:58
O k***a, ale się rozczulili sadole, a na krzywdę ludzką to srają, rzygają i szczają. Hipokryci :D

2012-10-02, 00:59
k***a to jest sadol...

2012-10-02, 01:00
emka01 napisał/a:

Proponuję poprosić hakerów o pomoc w znalezieniu sk***ie,la oni mają magiczne moce więc napewno odczytanie rejestracji i znalezienie gościa to nie problem .



I co, pojedziesz go szukać po Rosji? :-|

Ja za to wiem już o czym będę myślał kładąc się spać - będę sobie wyobrażał jednego i drugiego kierowcę bez ubrań przywiązanych do haka holowniczego i ciągniętych po szrucie kilka kilometrów..

PS. I co z tego, że to jest sadol, w hardzie też miałem ustawione pokazywanie wszystkiego z wyjątkiem znęcania się nad zwierzętami i ch*j.

2012-10-02, 01:06
Ktoś wie co to za nuta? ;)

2012-10-02, 01:11

2012-10-02, 01:15
Słysze tutaj od was taki zawód, poprawie wam humor 8-)

Oglądacie tu jak bije się tu bezbronnych, cieszycie sie jak widzicie flaki, a że pan zostawił pieska to wam sie beczec chce? To jest dopiero chore!

2012-10-02, 01:21
może i jest to chore, ale przykro się robi.. takiemu psu musiało pękać serce.

2012-10-02, 01:22
SteelMike napisał/a:

O k***a, ale się rozczulili sadole, a na krzywdę ludzką to srają, rzygają i szczają. Hipokryci :D



Nie wiem ile razy będę to jeszcze tłumaczył. Człowiek jest gorszy niż zwierz i sam jest sobie winny wszystkich krzywd. Nie liczę tutaj ludzi z różnymi chorobami, deformacjami i dzieci. Jeżeli chodzi o choroby i deformacje to właściwie w pewnym sensie wina człowieka. Rodzice sobie wypili, dali w żyłę i spłodzili mutanta. Oczywiście genetyka, technologia, również wchodzi tu w grę. Wystarczy wejść na hard żeby sobie uświadomić, że ludzie nie powinni mieć prawa egzystować. Wracając do zwierząt. Zwierzę nie jest i nigdy nie było niczemu winne. Ten pies na filmiku np. nie pchał się na siłę w ręce takiego sk***ysyna co go na środku ruchliwej jezdni wyj***ł z samochodu. Bierzesz zwierzę to umiej się o nie zatroszczyć. Owszem, zdarzają się przypadki kiedy pies zagryzie dziecko czy poważnie uszkodzi, ale to też wina człowieka. Nie widzę innej opcji żeby pies zaatakował z innej przyczyny niż strach, ochrona młodych czy "instynktownie" (relacja pies-kot lub walka o terytorium). To ludzie uczą zwierząt agresji wobec człowieka. I żebyś wiedział, że ch*ja kładę na krzywdy ludzkie. Człowiek sam do tego doprowadził to niech teraz k***a cierpi.

Tak wiem. Się k***a rozpisałem, ale mam nadzieje, że co poniektórym otworzy oczy.

P.S

Przyznam, że jestem mizantropem i z góry napiszę, że na hejty, riposty i krytykę leje ciepłym moczem.

2012-10-02, 01:23
nygas232 napisał/a:

Słysze tutaj od was taki zawód, poprawie wam humor 8-)
Obrazek
Oglądacie tu jak bije się tu bezbronnych, cieszycie sie jak widzicie flaki, a że pan zostawił pieska to wam sie beczec chce? To jest dopiero chore!



Może kiedyś zrozumiesz, że ludzie to ogólnie sk***ysyny z natury, a zwierzęta nie są niczemu winne.

2012-10-02, 01:25
Skoro znudził mu się zwierzak to dlaczego nie oddał do schroniska? Pewnie znalazłoby się dużo osób chętnych przygarnąć go pod swój dach. Tymczasem zostawia niczemu winnego czteronoga, na środku jakiejś ciemnej, ponurej drogi i odjeżdża jak gdyby nigdy nic. Najgorsze w tym jest to, że ciągle wierny pies biegnie za samochodem. Koleś nie ma jaj, zachował się jak zwykła ciota. Chętnie zobaczyłbym na hardzie tego burka wygryzającego kawałki mięsa z właściciela.

2012-10-02, 01:27
Ja pie**ole, to nawet na sadola nie wypada takich kurewskich filmów wstawiać, już nie mówię o tym tytułowym, bo takich akcji wszędzie pełno, że właściciele wyrzucają zwierzęta gdy się im znudzą, ale ten film w komentarzu z zostawionym psiakiem na torach żeby rozjechał go pociąg to już k***a przechodzi ludzkie pojęcie... W takich momentach staram sobie wyobrazić szmatogłowych ekstremistów na miejscach zwierzaków, polecam wszystkim.

St...........ke
2012-10-02, 01:30
Fragless napisał/a:



Nie wiem ile razy będę to jeszcze tłumaczył. Człowiek jest gorszy niż zwierz i sam jest sobie winny wszystkich krzywd. Nie liczę tutaj ludzi z różnymi chorobami, deformacjami i dzieci. Jeżeli chodzi o choroby i deformacje to właściwie w pewnym sensie wina człowieka. Rodzice sobie wypili, dali w żyłę i spłodzili mutanta. Oczywiście genetyka, technologia, również wchodzi tu w grę. Wystarczy wejść na hard żeby sobie uświadomić, że ludzie nie powinni mieć prawa egzystować. Wracając do zwierząt. Zwierzę nie jest i nigdy nie było niczemu winne. Ten pies na filmiku np. nie pchał się na siłę w ręce takiego sk***ysyna co go na środku ruchliwej jezdni wyj***ł z samochodu. Bierzesz zwierzę to umiej się o nie zatroszczyć. Owszem, zdarzają się przypadki kiedy pies zagryzie dziecko czy poważnie uszkodzi, ale to też wina człowieka. Nie widzę innej opcji żeby pies zaatakował z innej przyczyny niż strach, ochrona młodych czy "instynktownie" (relacja pies-kot lub walka o terytorium). To ludzie uczą zwierząt agresji wobec człowieka. I żebyś wiedział, że ch*ja kładę na krzywdy ludzkie. Człowiek sam do tego doprowadził to niech teraz k***a cierpi.

Tak wiem. Się k***a rozpisałem, ale mam nadzieje, że co poniektórym otworzy oczy.

P.S

Przyznam, że jestem mizantropem i z góry napiszę, że na hejty, riposty i krytykę leje ciepłym moczem.




Ale chyba przyznasz, że wielu przegina pałę żałując psa, a jednocześnie hejtując i obrażając np. niewinne dziecko bo jest czarne, rude, jest Cyganem, czy Rumunem, chociaż nikomu nie zawiniło.

2012-10-02, 01:38
k***a owczarki niemieckie są zajebiste :-/ a co do wszystkich żalących się typu "jak ludziom dzieje się krzywda to sracie ze szczęścia a jak głupiemu psu to wielki lament" odpowiem prosto: ludzie to idioci i większości sami sobie robią krzywdę swoją głupotą a te zwierzaki zawiniły tylko tym że pokochały swoich właścicieli :-/

2012-10-02, 01:38
@up up

Tu Ci muszę przyznać rację. Ale czyż to nie kolejny dowód na to, że człowiek to menda? Ktoś kiedyś wyskoczył z "ideą koloru skóry/odmienności".