18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Pies ratuje psA
Areczos • 2014-11-20, 11:17
W nagrodę powinien dostać dzika i jakąś fajną sucze

Ps.Akcja od 0:50 i ściszyć dźwięk
Zgłoś
Avatar
przemas6662 2014-11-20, 11:25 6
Zanim ten odtwarzacz do 50s dojdzie to ja zdążę iść na kibel
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-11-20, 11:40
Te sznycle to jednak potężna broń. Pytanie do ekspertów: Czy atakującego psa można załatwić wpychając mu paluchy do oczu jak zawodnicy MMA?
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-11-20, 11:52 1
ale pytanie, dlaczego zastrzelił kierowce? przecież ten nawet nie ruszył na policjanta
Zgłoś
Avatar
R................t 2014-11-20, 12:01
zip - jest metoda dla szybkich i odważnych - psu należy dac rękę do pyska chwytając za podniebienie (tak jakbys podawał rękę na przywitanie) sprawdziłem na czworonogach przyjaciołach (nie mogą zamknąć paszczy) na atakującym sprawdź ty i zdaj relację.

Pozdr.
Zgłoś
Avatar
Bart9201 2014-11-20, 12:07 4
Cytat:

Te sznycle to jednak potężna broń. Pytanie do ekspertów: Czy atakującego psa można załatwić wpychając mu paluchy do oczu jak zawodnicy MMA?



Podobno mocne uderzenie w nos nokautuje psa jak Saleta Najmana. Ale sam nie miałem okazji spróbować.
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-11-20, 15:38
Na wszelkie W wezmę nóż, ale pewnie gdzieś kiedyś spróbuję. Na razie udało mi się atakującego psa zmusić do ucieczki bo sam go też zaatakowałem. Zdziwiony był i z ogonem między nogami spierdolił. Ale był to średniej wielkości pies, taki duży to trochę już strach. Podobno te świniopsy nie ragują na takie kocanki i atakują aż zemdleją.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-11-20, 16:40 2
Cytat:

Pytanie do ekspertów: Czy atakującego psa można załatwić wpychając mu paluchy do oczu jak zawodnicy MMA?


Weź sprawdź. Nagraj filmik przy tym i wrzuć później do poczekalni albo na harda.
Możesz jeszcze z ciekawości nagrać film jak atakuje ciebie pitbull i mu wsadzasz palec w dupę i czy to była skuteczna metoda obrony.
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2014-11-20, 20:17 3
Można, ale najlepszy sposób pięść w pysk. Pracuje na budowie , akurat robiliśmy blisko jakiegoś lasu. Do sklepu było jakieś 300 m. Wybrałem się z buta dla zdrowotności było jakieś -5 wiec miałem rękawice. Kupiłem sobie jakieś wszamanko itd. Popijam sobie piwko ,a tu skurwiel wielkości wielbłąda zapierdala do mnie. Pierwsze co to spierdalać ale nie ma sensu. Zanim zdążyłem pomyśleć upierdolił mnie za pięść, dzięki czemu nie mógł zacisnąć pyska bo miał otwarty na maxa. Dostał butelką 0.5 ciechana , padł i nie wstał ,a ja po tym dostałem w chuj zastrzyków na wściekliznę itd.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2014-11-20, 20:20
Nic szczególnego nie ma na tym filmie, ale piwko dla nieustraszonego psa!
Pieseły to najlepsi przyjaciele.
Zgłoś
Avatar
ns8rn4m3 2014-11-20, 20:34 3
zip0 napisał/a:

Te sznycle to jednak potężna broń. Pytanie do ekspertów: Czy atakującego psa można załatwić wpychając mu paluchy do oczu jak zawodnicy MMA?



Nie, ale na 100% gdy uderzysz psu w nos, to zdechnie, bo tylko tym narządem oddycha. Swoją drogą, pies nie oddycha pyskiem, tylko wydziela ślinę. +1 IQ more.
Zgłoś
Avatar
Cwaniak17 2014-11-20, 21:48
Po wystrzałach widać jak jakieś nnija patrzą z zmroku ;p .
Zgłoś
Avatar
wsza104 2014-11-21, 1:12
zaryzykowałem i puściłem na pełnej kurwie ...
Zgłoś
Avatar
omm80 2014-11-21, 5:57
ten się skradał jak jakiś jebany niedorozwój
Zgłoś
Avatar
Schabik 2014-11-21, 17:37 4
Cytat:

ale pytanie, dlaczego zastrzelił kierowce? przecież ten nawet nie ruszył na policjanta



sięgał gdzieś za plecy i nie zastosował się do "let me see your hands" więc dostał 2 kulki dla zdrowotności. proste i przejrzyste procedury.
Zgłoś