18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Pies to nie zabawka
diego2411 • 2010-12-18, 23:57
Filmik może i nie czarny, dlatego wstawiam w 'inne czarności'. Chuj mnie obchodzi, czy was to rusza, czy nie, ale psy akurat szanuję. Bardziej mi szkoda martwego psa, niż człowieka... Obejrzyjcie, zastanówcie się...
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2010-12-20, 7:19 4
Twoja większa miłość do zwierząt i większa wrażliwość na ich cierpienie w porównaniu do ludzkiego, może oznaczać, że jesteś zoofilem.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-12-20, 7:23 1
gracz napisał/a:

Nie powiedziałem, że katowanie psów jest spoko



Co nie zmienia faktu, że jest.
Zgłoś
Avatar
C................r 2010-12-20, 7:25 3
Dobry filmik, z resztą niestety, ale takie czasy nastały, że instynkt zwierzęcia często bierze górę nad ludzką "moralnością". Co do kurtek, pasztecików itp., to moim zdaniem to troszkę inna historia. To, że zwierzęta z których to robią cierpią jest wynikiem ludzkiej chciwości, "bo taniej tak". Z resztą zdobywanie pożywienia w przyrodzie usprawiedliwia zabijanie, chęć posiadania futra ze 100 norek - nie.
A, mnie bardziej od "obrońców praw zwierząt" na sadistic`u śmieszą napinacze w stylu:" Sadistic! Krwi, flaków, zabijania i cierpienia kurwa! Jak nie, to sam kogoś zajebię a później nasram mu do głowy i wyrucham oczodoły! Pierdolić wszystkich, zajebać wszystkich, jestem zły, kurwa!" Ale o tym, że w gimnazjum się nad nim koledzy znęcają już nie napisze...
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-12-20, 8:06
Głuptasy, skąd pomysł, że jedzeniem się można bawić...

"Pies to nie zabawka, to źródło białka, witamin i mikroelementów na pożywny początek każdego dnia"
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-12-20, 8:25 6
ahh uwielbiam sadola za to, że tu każdy udaje, że ma jakieś poglądy i jest geniuszem
Zgłoś
Avatar
tomasi21 2010-12-20, 8:27
jak kazdy zoofil wolisz zwierzęta ale tak na marginesie to ladnie ci musial stary do wanny wchodzic skoro bardziej wolisz psy od ludzi
Zgłoś
Avatar
diego2411 2010-12-20, 8:46 1
Jeżeli te wszystkie teksty typu, że 'wole zwierzęta' są do mnie to powiem tak. Nie bierzcie tego co napisałem dosłownie, chodziło raczej o to, że nienawidzę ludzi, którzy znęcają się, zabijają zwierzęta. Takich ludzi mi nie szkoda... A jeżeli to było do kolegi, który napisał, że zabiłby kogoś nawet z rodziny za psa, no to już jego i wasza sprawa... Peace
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2010-12-20, 8:49
a ja każdego skurwiela, który meczy zwierzeta bym zajebał łyżka stołowa choćmy miało to trwać 4 lata a generalnie to w moich żyłach płynie roket fjuel i dabl blasta a nie jakieś tam dziadostwo
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2010-12-20, 8:55
Dla mnie to jest parodia
Dziewczynay wypowiadają się żeby zdech itp , a gdy widzą na ulicy takiego psa małego to lecą do niego tak szybko że cycki im oczy podbijają .

Wracając do tematu , jeżeli ktoś jest takim cwaniakiem żeby męczyć bez bronne zwierze to na prawdę powinien sobie kurwa zrobić lewatywe z cementu .
Zgłoś
Avatar
j................o 2010-12-20, 8:55
"Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej".

Wiem,wiem,film.
Zgłoś
Avatar
chetek 2010-12-20, 9:51
diego2411 napisał/a:

(...) ale psy akurat szanuję.



Przepuszczasz je w drzwiach, kłaniasz się im na ulicy i nie siadasz, póki one nie siądą?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-12-20, 9:52 1
Hans zamknij pizde o tym krzywdzeniu bo jak narazie to krzywdzisz swoich starych
Zgłoś
Avatar
grzech'u 2010-12-20, 10:19 1
Sam jestem posiadaczem psa i nie kumam ludzi, którzy dla spełnienia chorej satysfakcji czy poczucia humoru potrafią skrzywdzić psa czy inne zwierze. Dopóki nie pogryzie i nikomu nie zagraża to niech sobie kurwa żyje. Wypierdalać bezduszne chujozy!
Zgłoś
Avatar
holszti 2010-12-20, 11:54
Naprawdę żal mi wielu ludzi na tym portalu. Jak można w ogóle porównywać życie ludzkie do życia zwierzęcia, ba ,mówić ,że wolelibyście, aby torturowano człowieka niż zwierzę. Nie wiem na czym wy się wychowaliście. Obawiam się ,że to propaganda eurobolszewików zrobiła wam wodę z mózgu... Mówiąc "traktujmy zwierzęta jak ludzi" zbliżamy się niebezpiecznie do powiedzenia "traktujmy ludzi jak zwierzęta" JKM
Zgłoś
Avatar
Cayenne89 2010-12-20, 16:55
No to w takim razie mam wyprany mózg przez eurobolszewików,stary mi wchodził do wanny i jestem zoofilką,a rodzina mi niepotrzebna.
Szczerze?Jebie mnie to. jak się komuś nie podoba,to zapraszam na solo,zabiję cycem albo fałdą brzuszną.
Zwierzęta się kurwa nie mordują dla przyjemności,a ludzie-owszem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie