18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pies vs. Kogut
M................s • 2014-11-26, 0:01
Mrożąca krew w żyłach walka koguta z psem
Zgłoś
Avatar
K................l 2014-11-26, 17:18
chuj nie pies, moj dawno by go zakatrupił, i bez tego kuraki na wsi chętnie by podusił
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2014-11-26, 17:20
Chyba azja. Pies ma skośne oczy.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2014-11-26, 17:35
pies pizda kogut frajer
Zgłoś
Avatar
złychuj 2014-11-26, 18:19 1
Bo kogut był do walk a pies na obiad.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-11-26, 18:21
glupi pies
Zgłoś
Avatar
KorniShawn 2014-11-26, 20:43
Pyszny byłby z niego rosół :3

Hmm, w sumie z koguta pewnie też.
Zgłoś
Avatar
lobo206 2014-11-26, 21:06
Tez mnie zaatakowal kogut jak mialem jakies 4 lata na pikniku rodzinnym na wiosce, wbil sie w sweterek zajebal ze trzy, cztery razy w gebe i spierdolil. Nocka w szpitalu na antybiotykach ze spuchnietym ryjem i puscili do domu. mam 3 blizny do dzisiaj, wszystkie dobrze widoczne. Od rodzinki wiem tylko ze wujaszek lekko wciety zlapal straszne cisnienie jak mu wytlumaczyli co sie stalo, zlapal chujka i zajebal bez pomocy broni bialej
Zgłoś
Avatar
sebito 2014-11-26, 22:44
To jakis mieczak. Prawdziwe koguty-twardziele biora udzial w cock magic.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-11-27, 11:42
Heh przypomniało mi się jak mój pies przyjechał po raz pierwszy na wieś. Sąsiadka (taka typowa wiejska spierdolina) miała w zwyczaju wypuszczać kury na podwórko (a jest wspólne), pomimo zakazów itp. Jak się goniło, bo suki rozgrzebywały wszystko, to ta kurwa potrafiła zgłosić na pały sprawę (za co potem dostała mandat, bo kury maja być w zagrodzie).

Jak mój pies po wyjściu ze samochodu zobaczył ptactwo (a w mieście cięty, zwłaszcza na wrony, które w podzięce potem go atakowały i przed nim się ostrzegały), jak nie puścił się za nimi, tak pióra wszędzie latały. Jak zjebały do kurnika a mi udało się go złapać, tak przez bity miesiąc jak siedzieliśmy u babci nawet dzioba nie wystawiły za drzwi kurnika Z drugiej strony szkoda, że tylko parę piór wyrwał, a nie zagryzł jakiejś, może ta stara suka nauczyłaby się trzymać te kury za ogrodzeniem. :[

Przy okazji, psy fajnie myszy łapią. Jednym płynnym ruchem potrafią poderwać i złamać kark myszce. I w odróżnieniu od kotów polują na szczury i się ich nie boją, więc taki kogut ma szczęście, że pies nie chciał go zagryźć, bo właściciel mu nie dał, a bał się go silniej niż instynkt mu nakazywał w tym momencie. Tylko pióra mu powyrywał, nawet go nie drasnął.

Psy są zajebiste, a koty, tfu koguty to chuje.
Zgłoś
Avatar
MrNollek 2014-11-27, 12:32
@Caban1908 idiota z ciebie ze tak pochopnie oceniasz ludzi, pewnie jednego psa w życiu miałeś i to jakiś haski za 3k. Jak wyciągnąłem psa ze schroniska (był bity wcześniej) to zawsze kulił ogon jak sie do niego podchodziło.
Zgłoś