18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:41
Owczarek niemiecki w trakcie burzy wyskoczył z 2 piętra - spadł na kobietę.
21-latka trafiła do szpitala.
Pies poszedł na suczki.



ukryta treść
Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. 1 Maja w Lublinie, w trakcie przechodzenia nad miastem burzy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na idącą chodnikiem kobietę spadł pies. Po zderzeniu, zwierzę wstało i uciekło na drugą stronę jezdni. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

– Na miejscu właściciel czworonoga oznajmił, że wyszedł z domu pozostawiając otwarte okno. Jak ustalili policjanci, pies prawdopodobnie przestraszył się burzy i wyskoczył przez okno z 2 piętra budynku, spadając wprost na kobietę. 21 latka została przetransportowana do szpitala. Pomimo tego, że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nie doznała obrażeń zagrażających jej życiu i zdrowiu – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z KWP w Lublinie.

Właściciel psa był trzeźwy. Może odpowiedzieć, za niezachowanie ostrożności przy przetrzymywaniu zwierzęcia. Na chwilę obecną prowadzimy czynności wyjaśniające, w kierunku nieumyślnego spowodowania średniego lub lekkiego uszczerbku na zdrowiu.

– Ta sytuacja pokazuje nam jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie mieszkania w przypadku przetrzymywania zwierząt w domu. Większość czworonogów boi się huków czy też grzmotów, dlatego pozostawiając ich samych pamiętajmy o pozamykaniu wszystkich okien oraz drzwi znajdujących się w pomieszczeniu – dodaje młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-07-26, 13:31 28
Weź teraz to opisz, jak będzie się ubiegać o ubezpieczenie z PZU
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-07-26, 13:35 5
co kurwa ma trzeźwość właściciela że pchlarz chciał popełnić samobójstwo a jak by tak machnął piwko to dostał by dożywoci Za karę to bym tego kundla na smalec przerobił i miałbym spokój
Zgłoś
Avatar
joti 2024-07-26, 13:48 24
Jaki szczęście, że ta kobieta tam akurat przechodziła i piesiu miał miękkie lądowanie.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-07-26, 14:05 11
Jak ja bym takiego kundla spotkała to od razu na smalec bym go złapała. Kijem w łeb żeby ogłuszyć, później oskórować i do gara. I wytapiać smalec.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-07-26, 14:11 1
To tak jak dostać gołąbkę
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-26, 14:45 1
Pewno od rana jakaś suka ujadała mu nad uchem to się wkurwił i wyskoczył
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-26, 16:45 10
Pies na baby 🙂
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-07-26, 17:01 1
psotna_cipka napisał/a:

Jak ja bym takiego kundla spotkała to od razu na smalec bym go złapała. Kijem w łeb żeby ogłuszyć, później oskórować i do gara. I wytapiać smalec.



I tym razem się mnie zawiodłem 🙂
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-07-26, 18:57 3
Po co taki pies w bloku? Przecież to debilizm.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2024-07-26, 19:49 3
Jak dobrze że,psu się nic nie stało. A, tą sukę w szpitalu ogarną.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-26, 20:31 5
Czu autor widział kiedyś jak wygląda owczarek niemiecki?
Bo ja myślałem że tak, a nie jak wół

Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-07-26, 20:57 2
Lublin- miasto inspiracji.
Widać pies zainspirowany lataniem
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-07-26, 21:29 3
psotna_cipka napisał/a:

Jak ja bym takiego kundla spotkała to od razu na smalec bym go złapała. Kijem w łeb żeby ogłuszyć, później oskórować i do gara. I wytapiać smalec.



raczej na leb by ci spadl i w szpitalu bys sie obudzila
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-26, 23:44 1
Typowy pies na baby.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie