18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
NataliaW 2021-06-19, 22:00 22
Takiego psa to się dobija. Ale zjeby uczlowieczaja zwierzęta i robią im operacje droższe niż nie jednym ludziom.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-06-19, 22:00 2
Psa odstrzelić i zakopać daleko aby nie śmierdziało
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-06-19, 22:04 25
NataliaW napisał/a:

Takiego psa to się dobija. Ale zjeby uczlowieczaja zwierzęta i robią im operacje droższe niż nie jednym ludziom.



No właśnie też na to zwróciłem uwagę, kraj 3 świata a ten pies miał lepszą opiekę medyczną niż nie jedno dziecko. Kraj w którym idzie umrzeć od byle ukąszenia jakiegoś chujostwa a tu pies wygryziony do czachy ma krater i żyje jebany.
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-06-19, 22:09 12
NataliaW napisał/a:

Takiego psa to się dobija. Ale zjeby uczlowieczaja zwierzęta i robią im operacje droższe niż nie jednym ludziom.



Twoje pieniądze że pierdolisz o usypianiu? Chcieli okazać empatię i wyleczyć psa, ich sprawa.
Zgłoś
Avatar
Carti 2021-06-19, 22:16 122
Oni w chuju mają te zwierzęta robią to tylko dla hajsu z reklam na yt, ten film przez miesiąc najebał 8kk wyświetleń
Swoją drogą nieraz specjalnie krzywdzą zwierzaki a później nagrywają że je ratują,

Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-19, 22:39 1
Kurwa pies zombi.
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-06-19, 22:49 26
wiekszosc jarajacych sie takimi obrazkami ludzi, to chorzy na wywolywane przez media fobie spoleczne, bambinistyczne, zaslepione swoim ego naiwniaki. wiele kobiet zajaranych schroniskami, to wypalone imprezowiczki, ktorymi swiat modnych imprez przestal sie interesowac, wiec zaczely szukac wrazliwej strony swojej natury, aby moc napierdalać tym fałszywym obrazem wszystkich znajomych na fb. znalem takich od chuja, wyjątkowo powtarzalne egzemplarze ofiar kontrkultury. moze w innych krajach wyglada to inaczej, ale w naszym kartonie takie przesadzone uwielbienie do zwierząt oraz nienawisc do ludzi (męzczyzn, feministek, katoli) promuje srodowisko gazety wyborczej i innych zydo-komunistycznych satelit. działa to idealnie w połączeniu z innymi akcjami majacymi na celu zmniejszenie dzietnosci i rozbicie podstawowych wiezi spolecznych - zamiast dziecka kup sobie pieska bo on jest jak czlowiel, to czlonek rodziny! - a dzieki temu zwieksza sie zaleznosc czlowieka od instytucji, ktore przejmuja od nas pałeczkę w kwestii rozwiązywania naszych wlasnych problemow. personifikacja to istotny element socjotechnicznej gry, warto o tym pamietac i utrzymywqc głowę ponad sercem, ktore tez jest wazne, ale jednak głowa jest wyzej, z wyjatkiem sytuacji w ktorej lezymy plasko. nie dajmy sie rozlozyc.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-06-19, 23:00 11
Mnie bardziej wkurwiają te wszystkie idiotki i de ile co do psa zwracają się jak do dziecka.

Mam sąsiadkę co do swojego szczura pomertania czy innego chiułała mówi "pokaż łapką co ma ci pańcia kupić" albo "moje skarbie ty"
Najchętniej bym tego psa potraktował brutalnie i zrobił z niego czapkę na zimę bo to wredny jebaniec piszczący :adolf:
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-06-19, 23:15 7
Przewaga rozsądnych komentarzy, miło widzieć
Zgłoś
Avatar
Aprilman 2021-06-19, 23:19 11
plastic napisał/a:

wielbienie do zwierząt oraz nienawisc do ludzi (męzczyzn, feministek, katoli) promuje srodowisko gazety wyborczej i innych zydo-kom



Ja myślę, że obecność w przestrzeni stwierdzeń typu "wychowuję 2 psy" to nie efekt działania systemu czy jakiegoś większego spisku ale efekt tego, że ludzie są leniwi i nie podejmują się wychowania dziecka bo to zmieni ich wygodne życie. Traktowanie psa, kota czy innej cholery jako członka rodziny pozwala na załatanie potrzeby matkowania / ojcowania w prosty i wygodny sposób.
Zgłoś
Avatar
Zakapturzony_Nalesnik 2021-06-20, 0:22 10
Aprilman napisał/a:

Ja myślę, że obecność w przestrzeni stwierdzeń typu "wychowuję 2 psy" to nie efekt działania systemu czy jakiegoś większego spisku ale efekt tego, że ludzie są leniwi i nie podejmują się wychowania dziecka bo to zmieni ich wygodne życie. Traktowanie psa, kota czy innej cholery jako członka rodziny pozwala na załatanie potrzeby matkowania / ojcowania w prosty i wygodny sposób.



Psa/kota/świnkę morska/ papugę - można oddać, sprzedać, zostawić w lesie, oddać do schroniska. Z dzieckiem nie ma tak łatwo. Pełna racja, ludzie są zbyt wygodni i leniwi a pieski są takie milutkie i fajniutkie na fejsbuczka dopóki są młode a potem jak wyżej. Oczywiście jest grono ludzi z mózgiem zamiast dupy i wiedzą czym jest odpowiedzialność za czyjeś istnienie.
Zgłoś
Avatar
Maciek48721942 2021-06-20, 0:24 1
Aprilman napisał/a:

Ja myślę, że obecność w przestrzeni stwierdzeń typu "wychowuję 2 psy" to nie efekt działania systemu czy jakiegoś większego spisku ale efekt tego, że ludzie są leniwi i nie podejmują się wychowania dziecka bo to zmieni ich wygodne życie. Traktowanie psa, kota czy innej cholery jako członka rodziny pozwala na załatanie potrzeby matkowania / ojcowania w prosty i wygodny sposób.



I czy nie lepiej tak ?
Dziecko wymaga zdecydowanie więcej opieki
Po co się tak ograniczać
Zgłoś
Avatar
Owlman 2021-06-20, 0:34 16
CzasNaKwas napisał/a:

Twoje pieniądze że pierdolisz o usypianiu? Chcieli okazać empatię i wyleczyć psa, ich sprawa.



To jest biznes naiwniaku i oni trzepią ogromną kasę na oszukiwaniu ludzi oraz na cierpieniu zwierząt.
Często sami kaleczą te zwierzęta aby później mieć co leczyć i doić forsę od nadwrażliwców.
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2021-06-20, 0:36 1
Podajcie mi chustki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie